Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Mr. Jack' obsahuje 66 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 01.10.2010 v 03:37 uživatel Panzer.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 04.12.2008 ve 22:06 uživatelem Ringo  odpovědět 
Watson a jeho lampa - nejasnost
na kolik poli predsebou a tedy pripadnych postav Watson sviti, kdyz v pravidlech je napsáno že svítí na všechny postavy před sebou? A další nejasnost - Lampa se nevztahuje na Watsona samotneho, tudíž on zůstává ve tmě, v případě že nestojí pod lampou. ale co když svítí na postavu která je na hexu před ním hned vedle hexu na kterém stojí Watson. Je viděn pro to, že stojí vedle jiné postavy, nebo ji osvětluje a zároveň oslňuje, takže ani v tomto případě Watson vidět není? Což by činilo vyjímku v pravidlech, že dvě postavy stojící vedle sebe jsou považovány za viděné.
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 00:40 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
Watson svítí na všechny postavy, které stojí v přímce svitu jeho svítilny, bez ohledu na to kolik hexů jsou daleko. Svítilna musí být vždy nasměrována kolmo na některou ze šesti stran hexu na kterém Watson stojí. Není tedy možné aby svítilna svítila nějak šejdrem mimo hexy, které jsou v jedné přímce.
Jestliže Watson stojí vedle nějaké postavy, tak se vzájemně s tou postavou vidí. Nekomplikuj prosím pravidla nějakými dedukcemi o oslňování, o tom není v pravidlech žádná zmínka. Jakmile JAKÉKOLIV postavy stojí těsně vedle sebe (na vzájemně sousedících hexech), VŽDY jsou viděny. Z toho neexistuje žádná vyjimka ať už se jedná o Watsona nebo o kohokoliv jiného.
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 07:35 uživatelem Ringo  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
diky zavysvetleni, mysleli jsme si to tak, akorat nam prislo divne ze lampou Watson osviti ulici treba 6 hexu daleko, zatimco ulicni lampy osviti jen prostor ciste pred sebou. Preci jen v te dobe nebyly zadne svetlomety nebo baterky:-) Ta dedukce zda je Watson viden ci neviden vyplynula z toho, ze pravidlo rika, ze se on sam osvetlen svou lampou neni, jakoby to zduraznovalo, ze je snad za vsech okolnosti neviden. A jinak fakt jsem se nemohl smirit s tim, ze si zena pritahla k sobe do jedne lajny straznikem 3 postavy do jedne lajny a dalsim tahem je Watsonem osvitila a razem jsem zustal ve stinu sam a byl jsem odhalen:-)
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 07:36 uživatelem Ringo  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
Jo, a Jackovi se nepovedlo zatim ani jednou uprchnout:-) Ma to fakt tezke, dneska zkusim novou strategii, nebudu se snazit hnat se do unikovych ulicek, coz akorat vzbuzuje podezreni a spise zkusim vydrzet tech 8 kol v prostoru:-)
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 08:57 uživatelem Adam  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
Je pravda že Jack to má určitě těžší. U nás vyhrávají většinou detektivové, ale když už to má být Jack, většinou to je tak, že uteče. Případů kdy vydrží až do svítání unikat je strašně málo. Jo, ten server co tu na něho dal link Dajo vypadá fakt super, už jsem se zaregitroval, až se dostanu z práce domů, musím zkusit pár her:-)!!
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 09:06 uživatelem Ringo  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
ta hra ma jedno kouzlo, kazdy chce hrat Jacka, i kdyz nejcasteji prohrava:-) Asi je to proste vyzva, clovek si rekne, priste se to konecne povede.
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 09:55 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
Jak už jsem psal dřív, u nás ze začátku Jacj taky furt prohrával. Teď už jsem se slabším hráčem schopen téměř vždy uniknout a s dobrým hráčem to není nikdy jednoznačné. Nejlepší fór je když detektiv odhalil všechny, kromě posledních dvou a on furt nemůže zjistit, kterej je Jack. Několikrát už jsem takhle unikl a jednou vydržel až do konce :-)
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 11:24 uživatelem Adam  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
jj, mezi posledníma dvěma to je nejtěžší rozhodování...ono to vypadá snadné, ale není to tak. Pokud v takovém případě nepomůže Sherlock Holmes, je třeba nejpozději v 8. kole (ale spíš možná i v 7., protože v 8. začíná Jack a může se dostat z dosahu detektivů) zahrát za detektivy vabank a obžalovat jednoho z podezřelých.
 
Vytvořeno 05.12.2008 ve 14:02 uživatelem Ringo  odpovědět 
Re: Watson a jeho lampa - nejasnost
tak rozsireni uz miri ke me domu, na eBayi jsme jej splasil v Anglii za 18,79 liber
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |