Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Mr. Jack' obsahuje 66 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 01.10.2010 v 03:37 uživatel Panzer.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 31.12.2008 ve 18:30 uživatelem Ringo  odpovědět 
Dojmy ze hry
1. Zpracovani - excelentni, ma to atmosferu, herni plan je nadherne prokreslen, stejne tak postavy na zetonech.
2. Tema - hon na zlocince je obsahem mnoha her, ale v teto podobe jsem se s nim jeste nesetkal. Napad vynikajici. Hra docela zavari mozek, byt zdanlive tahate mnohdy nepodstatnym zpusobem a vyuziti specialnich akci mnohdy vyjde do ztracena, ale kdo se nauci postavy radne pouzivat, stavaji se z toho poradne sachy.

To byly klady.

Ted zapory. Jakkoliv jsem ze hry nadsen, jiste sramy na krase hra ma, byt jsem se mnohde docetl ze existuje spousta taktik a spousta figlu, stale nabyvam dojmu urcite zasadni vyvazenosti. Uniknout s Jackem je totiz tak 80 ku 20 ve prospech detektivu. A to i s rozsirenim, ktere sice nejake sance pridava, ale po nekolika odehranych partiich jsem nasel zasadni zavadu. Je to cirocira nahoda a clovek muze varit mozek a premyslet jak chce, po 4 kolech obvykle dojde k odhaleni totoznosti Jacka a jeho unik vylozene zavisi na tom, jak se namichaji karty do kola, kde ma detektiv jasnou anci jednou z dvema postavami Jacka dohnat, popripade v sestem kole kde detektiv zacina. Zjistil jsem ,ze pri ruznosti taktiky lze tak do 4 kola skryvat Jackovu totoznost diky skryvani ve stinu ci vychazenim na svetlo s dalsimi podezrelymi. Vychazi to vzdy tak pul na pul. Polovina se schova, druhou detektiv schvalne dostava bud pod svetla nebo do stinu, dle toho, do jake pozice je dostava Jack. Jacka se jakz takz podari dostat nekde pobliz vychodu a pak s napetim ocekavame, jestli padne karta postavy nejblize Jackovi do detektivova tahu nebo do Jackova, popripade zda postava Jacka padne do tahu Jacka, tedy ze s postavou pohodlne utece, nebo padne do detektivova tahu, ktery ji od vychodu oddali a navic priblizi k jine postave, ktera jej odhali. Nahoda 50 na 50 jestli Jack vyhraje ci prohraje. Takze do poloviny hry (4 tahy) slusne sachy, kde se snazi Jack ukryt v davu, zatimco detektiv se snazi z davu odhalit co nejvice nevinnych. Po te je to honka na nahodu. Chtelo by to jeste nejak vyvazit pravidla.

Hra je pro dva hrace, coz je super. Neni to budovatelska strategie ci area kontrol hra, pri ktere by neustale prohravajici hrac nabyl pocitu, ze to nikdy nevyhraje a tim padem se mu hra znechuti. Naopak je na hre zajimave, ze kazdy chce hrat za tu stranu, ktera vyhrava mene pravdepodobneji, tedy za Jacka, protoze chce prijit na kloub tomu, jak uniknout. Na druhou stranu se ale stava ponekud nezazivnou role detektiva, ktery v podstate ma jistu, ze vyhraje.
 
Vytvořeno 31.12.2008 ve 18:31 uživatelem Ringo  odpovědět 
Re: Dojmy ze hry
*zasadni nevyvazenosti
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |