Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Agricola' obsahuje 1666 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 08.09.2014 v 10:55 uživatel StefanXP.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 27.06.2008 ve 11:49 uživatelem Gr3N  odpovědět 
Z-pack samostatně?
Chtěl bych si koupit hru Agricola. Za předpokladu, že se mi bude líbit, tak bych si časem dokoupil i rozšíření, tím ovšem přijdu o Z-pack. Tedy se ptám, jestli bude možné někde samostatně koupit Z-pack, nebo jediná možnost jak jej získat, je koupit si základní verzi + rozšíření? Děkuji za odpověď.
 
Vytvořeno 27.06.2008 ve 14:59 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Z-pack samostatně?
Myslím, že tady už někde Pogo psal, že Z-pack dávají obchodníkům, kteří si objednali komplet hru (tedy základ+rozšíření). A psal tam, že bude záležet na obchodnících, jestli budou dávat Z-pack dále zdarma, tak jak je to zamýšleno (ke kompletní Agricole (základ+rozšíření). Já osobně bych řekl, že je to tak správné. Je to prostě zdarma bonus pro ty neváhající, kteří si pořídí kompletní hru. No a ti ostatní co si chtějí koupit hru a časem až pak rozšíření samozřejmě na bonus nárok nemají. S bonusy to tak bývá běžné, jsou k dostání jen po určitou dobu a pak se z nich většinou stávají sběratelské kousky, které běžně nejde sehnat.
 
Vytvořeno 28.06.2008 ve 03:01 uživatelem Darn  odpovědět 
Re: Z-pack samostatně?
Částečně s tebou souhlasím, co se týče bonusů, i když musím říct, že nevím, jestli jsou tyto "sběratelské" unikáty zrovna tím nejlepším pro hru (zaprvé vytvářejí tlak na kupujícího (když si to nekoupím okamžitě, tak už si to nekoupím nikdy) a zadruhé vytvářejí prostor pro spekulanty (viz. jedna promo figurka z BattleLore na E-Bay dokonce az za 35EUR nebo Through the Ages za 500EUR (sice se to myslím neprodalo, ale i tak) )

U Agricoly by se ale měla diskuse možná ubírat jiným směrem, jelikož se ve skutečnosti jedná o rozšíření, které je v Německu prodáváno za 1EUR. Jinými slovy nejedná o promo akci, ale rozšíření. Takže v tuto chvíli už otázka, jestli je správné, že ho dostanou jen ti, kteří si koupí Agricolu i s rozšířením, přestává být tak jednoznačná...
 
Vytvořeno 28.06.2008 ve 14:28 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Z-pack samostatně?
Já neříkám, že to má být nějaký sběratelský unikát. Jestli Mindok nemá a nebude mít problém s dotiskem karet pokud už Z-Pack nebude k dispozici, tak ať se klidně za nějakou rozumnou částku prodává. Já jen, že teď to bylo myšleno jako zdarma odměna za nákup celé hry. Nevím, ale myslím, že každý národní vydavatel té hry si distribuci Z-packu řeší po svém.
 
Vytvořeno 28.06.2008 ve 09:55 uživatelem pogo  odpovědět 
Re: Z-pack samostatně?
V současné době je Z-pack dostupny pouze jako bonus zdarma pro ty, kteri si koupi zakladni hru plus rozsireni dohromady. Je ovsem pravdepodobne, ze pokud nam jich zbude dostatecne mnozstvi, budeme je v budoucnu nejakym zpusobem prodavat i samostatne. Rozhodne nemame v planu vytveret nejaky tlak typicky pro atmosferu sberatelskych her, ktere napriklad ja osobne prave z tohoto duvodu neuznavam.
 
Vytvořeno 16.08.2008 ve 23:56 uživatelem Michael  odpovědět 
Re: Z-pack samostatně?
No tohle je jeden z důvodů, proč si tuto hru nejspíš nekoupím. Jsem ochoten dát teď 900 za hru i tak je to pro mě dost a další za půl roku další, ale nutit mě to kupovat najednou s tim, že jinak budu o něco ochuzen se mi příliš nelíbí. Dokonce mě to trošku i rozčílí, že si nakonec snad ani nekoupím Rozšíření na Citadelu co jsem původně chtěl koupit.....
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |