Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Agricola' obsahuje 1666 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 08.09.2014 v 10:55 uživatel StefanXP.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 03.07.2008 ve 12:03 uživatelem corvus  odpovědět 
Spielbox
AHoj, chci se zeptat zda je realne nekde splasit jakysi Spielbox kde jsou samolepky na kotoucky clenu rodiny apod... diiky
 
Vytvořeno 03.07.2008 ve 12:26 uživatelem pogo  odpovědět 
Re: Spielbox
Ty Spielboxy by se urcite sehnat daly, je treba ale pocitat s cenou 6 Euro nebo vice. Pokud byste meli zajem, ozvete se mi primo mailem na pogo@hrajeme.cz a udelali bychom nejakou hromadnou objednavku.
 
Vytvořeno 03.07.2008 ve 17:34 uživatelem corvus  odpovědět 
Re: Spielbox
mno ted koukam ze tady to maji za 150 coz je si myslim dobry
http://www.svet-deskovych-her.cz/spielbox-20083-p-435.html
 
Vytvořeno 03.07.2008 ve 19:34 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Spielbox
Původně jsem si chtěl Spielbox taky koupit, ale pak jsem se podíval na BGG, jak ty nálepky vypadají a teda nic moc. Pohrál jsem si trošku ve photoshopu, vytisknul na barevné tiskárně, nalepil a přelakoval a mám výsledek řádově mnohem lepší než ze Spielboxu.
 
Vytvořeno 03.07.2008 ve 20:19 uživatelem corvus  odpovědět 
Re: Spielbox
mnojo, kdyz je nekdo sikovnej :-)
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 13:10 uživatelem muf  odpovědět 
Re: Spielbox
No já umím kreslit docela obstojně a na takové srandičky šikovnej jsem, ale objednal jsem si stejně originál samolepky. Jsou nakreslený stejným autorem a proto nechápu co lepšího mohl vytvořit kolega výše. Kdyby to kresli kdo ví kdo a dělal to třeba ze zlata nemůže to nikdy ladit s originální hrou. Otázka je cena. Ale pro mě osobně je člen rodiny s obličejem reálnější než to podivné dřevěné kolečko, takže jsem do toho těch 240,- dal.
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 15:53 uživatelem Sodovka  odpovědět 
Re: Spielbox
Nevím, jak vypadají nálepky ve Spielboxu, nicméně ty polepky od REMa jsou hodně dobré - je fakt, že výroba byla časově dost pracná (přelakování), výsledek je super.
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 15:56 uživatelem corvus  odpovědět 
Re: Spielbox
daji se nekde ty jeho polepky zkouknout?Osobne nechapu co mezi cleny rodiny dela mimozemstan a nejaky medved nebo co :)
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 16:51 uživatelem Sodovka  odpovědět 
Re: Spielbox
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/agricola-203/k-stazeni/
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 17:41 uživatelem REM  odpovědět 
Re: Spielbox
Samozřejmě, že jsem to nekreslil :-))), jsou to postavy přímo z karet hry, nicméně s barevně upraveným oblečením aby ladily s barvou příslušného hráče. Navíc tam mám na rubu u třech postav právě narozená miminka (s modrým pozadím) pro kolo kde postavy vznikají na akci potomstvo, aby pokud je to kolo se sklizní bylo jasně zřetelné, že postava spotřebuje jen jedno jídlo. V dalších kolech se pak žeton už otočí na obrázek normální postavy - kromě farmáře a farmářky jsou to vždy tři postavy (pro každou barvu jiné) mladíka, ženy a starce. Jinak Sodovka už tady psala, kde se můj výtvor dá stáhnout a i tady na Hrajeme.cz Pogo zařadil fotku mého výtvoru k ilustračním fotkám k Agricole. Jinak jsem si přizpůsobil i krabici Agricoly, aby tam vše nelítalo v sáčcích a to je na další fotce s kotětem taky vidět. Udělal jsem z tvrdého 3mm kartonu vyndavací šuplíčky a přhrádky na všechny herní komponenty včetně karet. Podrobné pohledy na tu krabici budou co nevidět na fotkách na webu http://www.zatrolene-hry.cz/.
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 18:01 uživatelem muf  odpovědět 
Re: Spielbox
Jo tak to klobouk dolů. Mě to pak taky napadlo že jsi to asi nekreslil. Říkal jsem si pak při pohledu na tu fotku z webu: safra to jsou obrázky, to zas mají někde v zahraničí nějako specialitu... :) A mimochodem mám dost podobnou kočku (i ubrus)a zrovna nedávno to vypadalo že mě sežere z Agricoli nějaké suroviny. Tak doufám že kočky dřevo nežerou :) Jinak posílám velkou omluvu !
 
Vytvořeno 18.07.2008 ve 18:15 uživatelem muf  odpovědět 
Re: Spielbox
tak ještě musím dodat že jsem si ty tvoje přelepky stáhl a mám dost velký dilema. Fakt šikovnej...
 
Vytvořeno 06.08.2008 ve 09:03 uživatelem Adam  odpovědět 
Re: Spielbox
Rem: díky moc, tvoje dílo je prvotřídní! Nechal jsem si obrázky vytisknout ve studiu na samolepící papír, včera jsem to v kooperaci s přítelkyní (vystřihovala a já lepil) nalepil na žetonky a výsledek je skvělý. Jinak kdyby někdo měl zájem, mám ještě jeden celý set obrázků, protože ve studiu mi to vytiskli na A3 dvakrát.
 
Vytvořeno 26.10.2009 ve 15:45 uživatelem ta*jemná*  odpovědět 
Re: Spielbox
Ahoj Adame, máš ještě k dispozici set přelepek na žetony Agricola?

Renda
 
Vytvořeno 19.10.2008 ve 12:17 uživatelem Acer  odpovědět 
Re: Spielbox
Chválím, fakt kus dobré práce. Protože se ale sám hry snažím tvořit a protože občas mi nezbyde než sáhnout do mnou již vlastněných her a "vypůjčit si" něco málo z herního materiálu pro svoje prototypy her, tak postavy z Agricoly zůstanou už navždy nepřelepené Tvými přelepkami (čehož sice lituji), protože jsou to zatím i celkem dobré planety pro můj StarBiz... Ale teď chci udělat planety do StarBizu trojrozměrné (prostě takovou kulovou výseč)... A pak možná nalepím i Tvoje přelepky, protože to opravdu moc a moc napomáhá atmosféře hry a toho já si cením možná až moc hodně. I když Agricolu zase až tak moc nežeru, jako Vy ostatní tady, ale když už jí jednou mám, tak jí budu i hrát, že ;-)
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |