Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Dominion' obsahuje 265 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 07.03.2015 v 11:57 uživatel cangoore.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 30.12.2009 ve 00:08 uživatelem czechpastor  odpovědět 
černý trh
Prosím, jak hrajete Černý trh ? Nakupujete IHNED při zahrání této akční karty ? Nebo až ve fázi nákupu ? Je možné nepoužít +2 na nákup z balíčku Černého trhu, ale až ve fázi nákupu po zahrání akčních karet ? A co když se to zkombinuje s Trůnním sálem ? Díky.
 
Vytvořeno 30.12.2009 ve 00:45 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: černý trh
Nakupuje se v akční fázi (při hraní akčních karet). Ve fázi nákupu pak můžeš normálně nakupovat jako vždy (takže vlastně nakupuješ dvakrát a nepotřebuješ mít k tomu +1 nákup). +2 mince z černého trhu můžeš využít jak k nákupu z černého trhu, tak k normálnímu nákupu. Když zahraješ černý trh přes trunní sál, tak prostě hraješ černý trh 2x. To znamená, že pokud na to máš, můžeš nakoupit z černého trhu 2x :)
 
Vytvořeno 30.12.2009 ve 09:12 uživatelem czechpastor  odpovědět 
Re: černý trh
Dva nákupy to sice jsou, ale ten nákup přes černý trh se týká jen 3 vyložených karet z balíčku černého trhu, ne ostatních.
 
Vytvořeno 30.12.2009 ve 09:52 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: černý trh
však já se s tebou nehádám :), vím co černý trh dělá :)
 
Vytvořeno 06.01.2010 ve 13:16 uživatelem KamilS  odpovědět 
Re: černý trh
Hraješ to tak, že se z balíčku černého trhu dá nakupovat i bez akce Černý trh? To by pak ale mělo jít koupit pouze vrchní kartu ne? My ho hrajeme tak, že černý trh je jeden z deseti balíčků akčních karet, ale kupujeme z něj pouze zahráním Černého trhu. Navíc těch +2 můžeme uplatnito buďto na nákup z černého trhu, nebo na následující volný nákup. Nikoliv na oboje.
 
Vytvořeno 06.01.2010 ve 14:28 uživatelem REM  odpovědět 
Re: černý trh to KamilS
Nevím jestli nepleteš dohromady 2 různé pojmy. Balíček stejných 10 akčních karet "Černý trh" je jeden z deseti hraných balíčků karet království. Balíček 15 různých akčních karet (složení balíčku podle dohody hráčů - balíček ze kterého se nakupuje při zahrání karty "Černý trh") je JEDENÁCTÝ balíček karet království, který je na stole otočený rubem nahoru a nelze z něj nakupovat při běžné fázi nákupu (ani by to prakticky nebylo možné, protože by hráč nevěděl jestli na tu jednu horní kartu, která je rubem nahoru, vůbec má finance).
 
Vytvořeno 06.01.2010 ve 17:04 uživatelem KamilS  odpovědět 
Re: černý trh to KamilS
No já si to právě nepletu, takže z něj normálně nakupovat nemůžeme. Máme ho ale jako jeden z deseti normálních balíčků. Když je ve hře černý trh, tak máme jen 9 balíčků.
 
Vytvořeno 06.01.2010 ve 17:36 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: černý trh to KamilS
Normálně z něj nakupovat nemůžeš, jen při zahrání akce černý trh. Ve hře je vždy 10 balíčků akčních karet. Když je tam i akce černý trh, sestaví se ještě jeden balíček ve kterém budou akční karty určené pro nákup při zahrání akce černý trh. Takže tam je prakticky 11 balíčků. Z toho jeden z nich je lícem dolů a je v něm 15 karet a NENÍ součástí společné zásoby, takže když se vyprázní (vykoupí se všechny karty), tak se nepočítá mezi tři vyprázdněné balíčky, což je jedna z podmínek vítězství.
 
Vytvořeno 19.01.2010 ve 13:15 uživatelem gorel  odpovědět 
Re: černý trh
Neviem ci som to pochopil spravne z Vaseho vykladu, ale nemala by sa karta po zahrati cierneho trhu nakupovat OKAMZITE tak ako je to aj napisane na karte. Ide mi o to slovicko okamzite teda este pred fazou nakupu.
 
Vytvořeno 19.01.2010 ve 13:50 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: černý trh
ano, nákup se provádí okamžitě, tedy před standardním nákupem
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |