Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Dominion: Pobřeží' obsahuje 7 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 06.07.2011 v 15:49 uživatel Aida.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 25.07.2010 ve 01:30 uživatelem Pavel.Redmill  odpovědět 
jaké to je?
tak co lidičky, jaký to je?? má to už někdo? máme jen základní verzi, která nás nadchla a nevíme, zda si koupit intriky či pobřeží... doporučtě...
 
Vytvořeno 25.07.2010 ve 10:50 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: jaké to je?
Pokud vás zakladní Dominion nadchl, tak do rozšíření určitě jděte. Obě jsou dobrá, ale Pobřeží se mi líbí více. Každopádně pokud s Dominionem teprve začínáte, tak s rozšířením není třeba spěchat (koupit klidně, ale zatím bych nechal ve skříni :) ). Nejprve pořádně zahrajte základ, naučte se nějaké ty "triky" a komba a až po několika desítkách her základu zkuste nějaké to rozšíření ;)
 
Vytvořeno 26.07.2010 ve 00:18 uživatelem Pavel.Redmill  odpovědět 
Re: jaké to je?
a spíš doporučuješ tedy pobřeží? v čem je lepší než intriky? mně se právě více líbí ty intriky, je víc možnost pletichařit a taktizovat ne?
 
Vytvořeno 26.07.2010 ve 01:03 uživatelem Beholder  odpovědět 
Re: jaké to je?
Oboje rozšíření jsou fajn a každé je trochu jiné, ale Pobřeží se mi prostě líbí více, protože přidává pár nových prvků (ten pár je myšlen doslova, ale na rozšíření karetní hry to je myslím postačující :) ) - embargo tokeny a coins (mince), taky se mi více líbí téma (moře, poklady, piráti atd.) a celkově mi připadají partie s tímto rozšířením sice delší, ale za to více kombící, více taktičtěší a celkově prostě zajimavější :), ale pro fandy Dominionu jsou nutnost stejně obě rozšíření, takže to máš fuk :)
 
Vytvořeno 26.07.2010 ve 09:50 uživatelem Pavel.Redmill  odpovědět 
Re: jaké to je?
mně spíš táhnou intriky, ale věřím, že hrát intriky s pobřežím musí bejt super! fanda dominionu jsem, jen nevím, kde vzít 3x900 na hry + kam dam 3 velký krabice :)
 
Vytvořeno 24.02.2011 ve 10:48 uživatelem gerlant  odpovědět 
Karta Taktik
Tento týden jsem si konečně koupil Pobřeží. Do té doby jsem si krátil chvíle mimojiné pročítáním fóra ke hře na zatrolene-hry.cz . Takže jsem věděl, že karta TAKTIK byla špatně přeložena (respektive překlad byl chybně upraven a vytisknut) a zajímalo mě, jak se s tím Albi vypořádalo. Překvapilo mě, že NIJAK. O chybě ví Albi minimálně od FF 2010, přesto žádná oprava v krabici není (což i chápu), ale ani žádný omluvný letáček a ani žádná zmínka na webu (není přece nic jednoduššího).
Předppokládám tedy, že většina lidí v ČR hraje tuto kartu jinak než autor Dominionu zamýšlel. Koho zajímá jak to s tím překladem je, nechť si to pročte zde: zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/dominion-pobrezi-884/diskuse/pravidla-a-nejasnosti-2089/
 
Vytvořeno 06.07.2011 ve 15:49 uživatelem Aida  odpovědět 
pojistka proti "hamounům"
Obsahují Intriky nebo Pobřeží nějaké pojistné mechanismy proti "hamounům", kteří se při hraní základního Dominionu soustředí pouze na hromadění peněz a následné skupování provincií, a tím spoluhráčům kazí zábavu?
(pozn.: Diskusi na toto téma na stránce věnované Dominionu jsem četla a obávám se, že nejsem dostatečně zkušený hráč na to, abych takového spoluhráče přiměla jeho strategii změnit...)
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |