Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Carcassonne - základní hra' obsahuje 157 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 11.01.2013 v 19:12 uživatel miwinkaa.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 09.01.2011 ve 08:32 uživatelem Pavča  odpovědět 
Super překvapení
Hru jsme si poprvé zahráli s kamarádkou 23.12. a hned jsem litovala, že jsem ji neznala dříve. Vánoce by byly vyřešené. Takto jsem hru zakoupila až 6.1., kdy dcera dostala angínu, tak abych jí ukrátila a zpříjemnila marodění. Nesouhlasím, že hra je až od 8 let. Máme kromě dcer 9 a 7 let ještě 5 letá dvojčata a 5 letá dcera mastí Carcassone snad s největším zápalem. Včera večer jsem běžela do TESCA koupit 1. rozšíření a je mi líto, že Vánoce jsou tak daleko. Naštěstí při takovém počtu dětí budou rozšíření jistě vhodnými dárky k narozeninám.
Jen řešíme, jak přesně zabírat louky, když teoreticky, jestli jsem správně pochopila pravidla, nemá další hráč obsazovat již obsazené území. Jinde se však píše , že na lolouce se může setkat i více různých hráčů. No, snad na to přijdeme časem, zatím stíháme tak 5 partií denně, a to jen díky víkendu a marodění. U nás to však bude zřejmě náhrada za pohádku na dobrou noc.
Moc díky za hru a kamarádce za tip.
 
Vytvořeno 09.01.2011 ve 11:27 uživatelem Erumoico  odpovědět 
Re: Super překvapení
Cose týče toho, jak se mže setkat na jedné louce vícefigurek, tak to funguje úplně stejně jako u měst a cest. Pokud se během hry spojí dvě obsazené louky, tak jsou pak ne jedné louce dvě figurky, když se k takové loce připojí další obsazená, tak už jsou tam tři atd. Já mám Carcassonne téměř plně rozšířené a většina přemýšlení, spočívá v tom, jak se napojit na soupeřovu louku, či město. Nebo naopak, jak spoluhráčům zabránit, aby se napojili na tu moji. Hra se tím posouvá někam jinam, ale s nepřebernými možnostmi danými velkým množstvím rozšíření se hra mění v mohutnou taktickou bitvu. A právě proto mám Carcassonne stále v oblibě, i přesto, že mám doma hry jako Agrivola, Memoir 44, Chaos ve starém světě, či Vládce podzemí.
 
Vytvořeno 09.01.2011 ve 11:35 uživatelem Pavča  odpovědět 
Re: Super překvapení
Moc děkuji za vysvětlení. My jsme úplní nováčci -))).
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |