Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Arkham Horror' obsahuje 40 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 07.01.2012 v 01:46 uživatel twix.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 28.09.2008 ve 18:20 uživatelem sydo  odpovědět 
hrajeme.cz zaspalo dobu?
K Arkham Horror už je celkem dlouho další expanze (Kingsport Horror) a další je na cestě a tady se stále ještě neobjevila. Holt Arkham není klasická eurohra a není v top ten na geeku, tak se o ní nepíše. Je to jen můj dojem nebo v čechách všichni podléhají reklamám a hrají jen Agricolu, Settlers, Caylus, Power Grid, Ticket to Ride, Carcassone, Dobu kamennou, Tikal a Poštovního kurýra? Zkuste někdy kouknout i dál a nekupovat jen to, co na sobě má ceduli Spiel des Jahres...

P.S. Tikal a Agricolu miluji, jen mě vážně mrzí, že jsou tu lidé tak krátkozrací a nechávají si utéct spoustu dobrých her.
 
Vytvořeno 28.09.2008 ve 22:26 uživatelem Aldomoro  odpovědět 
Re: hrajeme.cz zaspalo dobu?
Mám stejné pocity jako ty. Evropské hry mám sice taky rád, ale osobně jsem mnohem větším příznivcem epických, převážně amerických her od Days of Wonder, Fantasy Flight Games, Eagle Games a Avalon Hill.
 
Vytvořeno 29.09.2008 ve 07:40 uživatelem sydo  odpovědět 
Re: hrajeme.cz zaspalo dobu?
Přesně, stav ankety, kterou vede Hans im Glück mluvi za vše... FFG byla zařazena do kategorie "jiné", což odpovídá tomu, jak hrajeme.cz tyto hry bere.
 
Vytvořeno 29.09.2008 ve 09:49 uživatelem pogo  odpovědět 
Re: hrajeme.cz zaspalo dobu?
Ano, hrajeme.cz je sice zamerena na vsechny hry, ale samozrejme neni mozne sledovat vice oblasti uplne do podrobnosti. Takze prioritu zde maji hry, ktere jsou v ČR dostupne a pote hry tzv. německého typu, které reprezentují například Carcassonne, Osadníci, nebo Agricola.
Ohldeně ankety, jednalo se o "tradiční herní vydavatelstvi", anketu ohledne vydavatelstvi "novych" jeste chystame.
Hry od FFG a jim podobnych vydavatelstvi nejsou ani z hlediska ceny, ani z hlediska komplikovanosti pravidel a take diky absenci české lokalizace dobře dotupné pro veřejnost v ČR. Až se toto změní, určitě dostanou i u nás na webu větší prostor.
 
Vytvořeno 06.01.2009 ve 22:53 uživatelem Kadaver  odpovědět 
Re: hrajeme.cz zaspalo dobu?
Našel jsem mnohem více her, které jsem na hrajeme.cz nenašel, i když je vlastním, ale nemám to nikomu za zlé. Udržovat informace o všech nových hrách je nad síly pár jednotlivců, proto jsou velké servery komunitní a založené na Wiki filozofii. Myslím, že tento server si ani na nic takového velkého hrát nechce (což je dobře, od toho tu máme BoardGameGeek), takže je všechno v naprostém pořádku.
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |