Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Théby' obsahuje 17 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 16.01.2011 v 10:43 uživatel pastelka.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 05.01.2011 ve 20:49 uživatelem ppomaranc  odpovědět 
pravidla
prosim Vas, poradi mi niekto podrobnejsie ako sa hraju Theby, viem ze v prvom prispevku je popis ale pre moje "potreby" je dost strucny. &dakujem
 
Vytvořeno 07.01.2011 ve 13:32 uživatelem pastelka  odpovědět 
Re: pravidla
Dobrý den,
moc ráda bych Vám poradila, protože jsem toho názoru, že každý hráč, který se často věnuje stále novým hrám, by měl alespoň jednou vyzkoušet hru Théby. A to z toho důvodu, že je to hra i pro ostatní členy rodiny nebo nehrajete-li obtížnější hry, tak Vás pro ně může nadchnout (a to by bylo samoždřejmě dobře :-)). Ovšem zeptat se, jak se hrají Théby je až moc obecný dotaz. Nejlepší je, zkusit hrát, a pokud narazíte na jisté nejasnosti, tak svůj dotaz položit konkrétněji, moc ráda odpovím, budu-li vědět.
 
Vytvořeno 07.01.2011 ve 14:50 uživatelem ppomaranc  odpovědět 
Re: pravidla
Dakujem za vas cas a ochotu. Zohnala som si pravidla ale su tak salamunsky napisane. Napr. vy uvadzate, ze zacinate "cestovat" z viedne a v pravidlach sa pise, ze ked ste traja tak sa zacina vo varšave. Rozumiem tomu kde umiestnist archeologov, aj tri karty vystav, ulozenie cierneho "kamena" na letopocet a vybratie 4 kariet. Ale potom zacina problem ako dalej, ked si vytiahnem nejaku kartu, neviem kedy sa posuvat "po tyzdnoch" so svojim "kamenom", kedy pouzivat ten "velky kruh"....
 
Vytvořeno 16.01.2011 ve 10:43 uživatelem pastelka  odpovědět 
Re: pravidla
Dobrý den, omlouvám se za zpoždění při odpovídání na Váš dotaz. Cestovat se začíná vždy z Varšavy. Karty si netaháte, ale vždy si z nabídky vyberete jednu, přejdete do města, které je uvedeno na vrchu karty, ,,zaplatíte'' tolik týdnů, kolik bylo na Vaší cestě měst (až na to ve kterém jste stáli, např. jdete-li z Varšavy do Londýna, tak zaplatíte 2 týdny). ,,Velkým kruhem'' asi myslíte ten pohyblivý, kterých je v krabici celkem 4. Používá se, když chcete jít vykopávat. Máte-li např. 7 znalostí (knihy a pomocníci) nastavíte do modrého rámečku číslo 7. Nyní vidíte, že napravo jsou čísla od 1-12. To jsou týdny, které budete kopat. Nalevo je pak určen počet, kolik si vytáhnete vykopávek. např. Mátel-li 7 znalostí a budete kopat 9 týdnů, tak si vytáhnete 7 vykopávek. Samozdřejmě musíte za vykopávání zaplatit na počítadle týdnů. Dofám, že jsem Vám alespoň trochu poradila. Přeji příjemné chvíle při hraní hry. :-)
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |