Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Královské rošády
Originální název: Královské rošády
Rok vydání: 2006
Autoři: Lutz Stepponat
Výrobci: HANS IM GLÜCK, MINDOK
Dovozci: MINDOK
Věk hráčů: Od 8 let («»)
Počet hráčů: 2 až 6
Doba hraní: Středně trvající hra – asi 30 až 70 minut 
Stupeň náhody: 2 - střední podíl náhody («»)
Interaktivnost: 4 - vysoká míra komunikace («»)
Humor: 3 - hra má k humoru blízko («»)
Složitost: 2 - jednoduchá («»)
Herní systém: Karetní hra («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Asi nebudete zklamáni, ale také vás asi nenadchne. («»)
Doporučení pro rodiny: Asi nebudete zklamáni, ale také vás asi nenadchne. («»)

Stručný popis:

Oheň v krbu pomalu dohasíná, plameny svíček skomírají, stíny se prodlužují. To je ta pravá atmosféra pro ctižádostivého šlechtice a jeho úvahy. Úvahy nad světem úkladů a intrik královského dvora. Spojenci, které hrabě tolik potřebuje pro posílení své moci a respektu, mohou být zcela odlišní. Někteří jsou společensky vysoce na úrovni, jiní patří mezi spodinu společnosti a nahánějí lidem strach a hrůzu. Některé hrabě získal na svou stranu svými činy a přátelstvím, jiní udělají cokoliv pro toho, kdo jim nejvíce zaplatí. V rukou hraběte jsou to však jen figurky. Figurky ve hře, kterou jen on zná a ovládá. Figurky ve hře o moc na královském dvoře...Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

Krabice
Krabice - zadní strana
Krabice a herní materiál
Karty
KartyZajímavé odkazy

  Pravidla hry Královské rošády   Svět deskových her
  Funagain Gameweb   Možnost nákupu na Slovensku.
  BoardGameGeekHodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 147 Hodnocení na BoardGameGeek
Průměrné hodnocení hry (skóre: 3,71) Název hry: N/A
Pořadí hry v žebříčku 126.místo Hodnocení hry: N/A
Vaše hodnocení hry Umístění hry: N/A


Vytvořeno:  09.07.2013 uživatelem anupinka . Hodnocení:
Intriky ve středověku
Královské rošády jsou karetní hra. Od ostatních karetních her ji ale odlišuje to, že to není taková ta klasika, při níž hráči odhazují karty doprostřed stolu, nýbrž se jedná o hru vykládací. V krabici najdete šest stejných balíčků karet, které jsou barevně odlišeny. Karty jsou krásně malované a skvělé na nich je podle mě to, že v balíčku je každá úplně jiná, tudíž se vám karty ve hře nemohou opakovat. Přesto jsou pravidla hry celkem jednoduchá, protože na kartách je vše velice dobře vysvětleno. Jediným záporem hry dle mého názoru je, že ve dvou hráčích se hra stává příliš rychlou a není tak plná překvapení. Pro 3 a více hráčů bych ji ale rozhodně doporučila.


Vytvořeno:  03.03.2010 uživatelem Paja . Hodnocení:
Královská zábava
Hru Královské rošády jsem hrál poprvé asi před rokem na akci pořádané mými přáteli a velice mě zaujala její v podstatě jednoduchá pravidla.
Jelikož jsem veliký fanda deskových her a doma již mám pěknou sbírku, rozhodl jsem se při nejbližší příležitosti – narozeniny – hru koupit a udělat si tak radost.
Po otevření krabičky vás nesmí vyděsit poměrně chudý obsah balení – šest barevných sad pěkně vyvedených karet a ještě balíček bodovacích karet.
Každý hráč dostane svou barevnou sadu karet, tři si vezme do ruky a hra může začít. Na stůl se vyloží bodovací karty – tolik kolik je hráčů. O tyto karty se nyní rozpoutá opravdová bitva. Každý hráč po směru hodinových ručiček postupně přikládá karty ze svého balíčku do sloupečku pod bodovací kartu, kterou si vybral, že chce získat. Bodovací kartu získá ten, jehož součet síly karet je ve sloupci největší.
Vtip je v tom, že kromě různé síly karet z hráčova balíčku, mají ještě karty speciální vlastnosti, kterými ovlivňuje ostatní karty ve sloupci. Nechybí vrah, který ničí kartu pod sebou, žebrák, jehož vlivem bere bodovanou kartu ten, kdo má nejnižší součet, což vyvolává mohutné skřípění zubů hráčů, kteří o kartu celé kolo bojovali, a na poslední chvíli jim jí vyfoukl hráč, který tam jen tak přiložil jedinou kartu.
Takovýchto situací je ve hře nespočet a nikdo si nemůže být až do poslední chvíle jistý, že bodovací kartu, o kterou bojuje, získá.
Jedinou slabinou hry je náhodné dobírání karet z balíčku. Každý hráč hraje pouze se třemi kartami a po odehrání karty si dobere další. Podíl náhody je tedy vysoký a lze jen málo nahradit nějakou taktikou (občas je opravdu umění s kartami v ruce něco udělat). Další náhoda je pořadí bodovaných karet, které přichází do hry každé kolo. Někdy se stane, že přijdou v jednom kole všechny karty za jeden či dva body a jindy se bojuje o samé silné karty.
I přes tento handicap jde o skvělou hru, kterou doporučuju všem hráčům, kteří považují setkání s přáteli u deskových her za pohodovou zábavu a ne za turnaj, který musí za každou cenu vyhrát.
U této hry totiž vzteklouni a profi hráči asi puknou vzteky. Nepřízeň osudu je totiž zaručena.


Vytvořeno:  13.01.2009 uživatelem Pyranha . Hodnocení:
Parrrráda, říkám já !!!
Hru jsem zakoupila svému příteli minulé vánoce. Jelikož jsem často doma pouze mi dva uvažuji při koupi spíše o hrách,které je možno hrát ve dvou a příležitostně ve více lidech.Tato hra této podmínce nejen, že vyhovuje,ale dokonce se počtem hráčů i zajímavě mění.
Zpočátku nás, pravda, překvapil poněkud obsáhlý návod ke hře, ale hned po asi tak třetí hře, už jsme návod "ani příliš" nepotřebovali. Vžití do hry a pochopení nejrůznějších pravidel samozřejmě nemálo přispívá to,že jsou funkce karet s efektem poznamenány ve zkratce i na kartách samotných a že má jedna celá hra celkem šest kol, takže je skoro nemožné si základní pravidla nevrýt pod kůži.Hra má spád, je velmi taktická a díky tomu velmi zábavná.V podstatě není žádné kolo této hry (natož hra celá) stejné jako kolo předchozí. Umožňuje neustálé překvapování a objevování nových taktických lstí, nápadů a blafování. Ačkoliv by se zdálo, že 30-70 min. (jak uvádí výrobce) je na karetní hru dost, vůbec vám nepříde jak rychle celá hra uteče.Ani komunikace mezi hráči nechybí, ikdyž asi není přímo s tímto účelem stvořena.Ani nepíšu o tom jak zdařile jsou všechny kartičky vyvedeny na pevném papíře (ikdyž krabice ve které jsou uloženy je vzhledem k počtu karet poněkud vtipná a nepraktická).
Máme hru doma rok a ještě stále nás neomrzela ani ve dvojici ani s přáteli.
Pro srovnání mám doma ještě osadníky s katanu-karetní hra. Tato hra-rošády je naprosto jiná, mnohem zábavnější, komunikativnější a svižnější.
Jediné s čím mám jako její hráč problém a proč dávám 4,5 bodů je to, že v některých zapeklitějších situacích se bez návodu prostě neobejdete. Třeba my ho máme v podstatě od počátku hry položený na stole k použití při jakýchkoliv nejasnostech nebo pro přesné objasnění některých funkcí, pořadí hodnot apod.
V celkovém hodnocení Královských rošád tuto hru velmi doporučuji pro všechny dvojice,páry i skupiny přátel či rodiny co mají rádi svižné, překvapivé a taktické hry.
Užijte si ji :-) .


Vytvořeno:  30.11.2007 uživatelem gaspoda . Hodnocení:
hmmmm
KR som hrala zatial len vo dvojici, a tak som ziskala dojem ze tato hra moze byt pre dvoch chytlava skor po urcitych obmenach. My sme to vyriesili tak, ze sme rozlozili 4 bodove karty a kazdy si zobral 2 sady kariet osob...da sa povedat, ze to malo vacsi smrnc. popravde, istym sposobom ma rozculuje, ze vsetky moje cca strategicke tahy mozu byt skalene jednym tahom supera...napriklad tazko vydobita kombinacia moj princ a panos na zaciatku a superov mag na konci...vskutku neprijemne.. a hlavne ta zradna veta: princ a panos spolu vzdy zvitazia...
ak mam porovnaavat, tak citadela a tiez aj rim /ktory sa ocitol v rebricku nizsie-ale to asi nie je extra smerodajne/ sa mi zdaju pre dvoch hravejsie a zabavnejsie.
ahaaa, este ma celkom zmiatla ta velka krabica, ktorej obsah by sa hravo zmestil do krabicky od pigi caju.


Vytvořeno:  21.11.2007 uživatelem trupik . Hodnocení:
Docela dobrá vykládací rychlovka
Feudalistická společnost je plná intrik a vy se snažíte získat v ní co největší vliv - a to tak, že na svoji stranu získáváte co nejvíce představitelů důležitých společenských vrstev. A toto je podáno jako pěkná vykládací karetní rychlovka.

Karetních vykládacích her pro dva hráče je k dostání skutečně poměrně mnoho a tak je v této konkurenci těžké uspět. Královské rošády si ale své fanoušky-hráče určitě najdou. Za velké plus považuju to, že téměř všechny speciální funkce karet jsou na kartičkách přímo napsané a není tak nutné hledat v návodu (jak je tomu při seznamování s Blitz und Donner).

Celou recenzi si můžete přečíst na adrese: http://trupik.aspweb.cz/deskove-hry/kralovske-rosady.aspx .


Vytvořeno:  30.10.2007 uživatelem FidoNet . Hodnocení:
Skvělé odreagování
Tuto hru máme teprve chvíli a když pominu, že mne zaujal celkem zajínavý uvodní text už na krabici ( ne, že bych věřil každému "žvástu", ale nápad, který tam byl dával naději na možné dobré zpracování ), tak mě potěšilo množství hracích karet, neboť čím víc, tím více ralativních možností.
Po vybalení, jsem byl poněkud zaskočen, že nehraji se všemi kartami ( 150-ti ), ale jen s 25, což hodně snížilo mé nadšení pro naději v skvělou hru. Po rychlém přečtení návodu, jsem se zarazil pouze u nepochopitelného ( ... a mužete vyměnit kartičku z jedné řady za druhou z jiné. Pokud tato naplní plný počet ......Nesmysl, že ? ) vysvětlení zradce ( už jsem spravný význam pochopil z jiných diskuzí zde na www ), tak jsem byl celkem překvapen. Vypadalo to sice "šíleně", ale už první hra nás s ženou celkem zaujala. Druhý den, jen co děti odešli do školy, jsme rozložili karty a už to jelo.
Mohu říct, že hra je zajímavá, po malých úpravach pravidel, které ještě přidaly na napětí, máme ze hry moc dobrý pocit. Člověk, který rád hraje a má s kým si rozhodně přijde na své.
Hra umožňuje velké kombinační možnosti, vyžaduje úvahu, pozornost a taky si pamatovat, co už "šlo".
Karty mají pěkný desing i povrch. Hůře se s nimi hraje na hladkém stole, ale to snad nějak "domáknem". Spíše karty trochu povolí, jen co se do nich po vánocích pustí naše dítka.
Shrnutí: Je to hra která má rychlý spád, nepotřebujete pevně daný herní prostor ( lze odehrát třeba i ve vlaku či stanu ), není třeba dlouhých příprav ( cca 2 minutky ), pravidla jsou zcela jasně a rychle pochopitelná ( i pro menší hráče ), nedochází ve hře ke sporům ( vinou nejasností či sporných situací ), .... Myslím, že pro někoho, kdo si rád hraje a hlavně má s kým je to skvělá hra / FidoNet®


Vytvořeno:  01.09.2007 uživatelem Ja_Claudius . Hodnocení:
Další karetní hra
Karetni hry maji velkou vyhodu oproti hram s hernim planem v tom, ze jdou hrat prakticky vsude a predevsim v hospode. Zkusili jsme v hospode hrat i Funkenschlag nebo dostihy&sazky, ale to bych nikomu nedoporucoval.

Nejdrive jsme hravali BANG!, coz je samozrejme vsemi opevovana klasika. Pak jsme zkusili tuto hru a par postrehu: pravidla jsou opravdu jednoduchoucka, urcite to vsichni pohopili drive, nez pravidla BANGu. Herni system je zajimavy, s prvky interakce mezi hraci, i kdyz ne v takove mire jako u BANGu. Nicmene, herni princip je od BANGu odlisny, coz je jenom dobre, protoze jsem ze zacatku mel trochu obavu, aby to nebyl vicemene klon BANGu zasazeny do jine doby, ale to tato hra rozhodne neni. Idealni oddechova hra, kdyz uz jste preBANGovani. Hra dobre odsypa (od 15-30 minut), je celkem zabavna i ve 2 hracich (osobne doporucuji 4 hrace jako ideal). Daji se hrat zajimave komba a vlastne do konce kola nikdy nevite, jake bodove karty posbirate ;) Graficky je opravdu vydarena, i kdyz mam o ty karticky obcas trochu strach, aby neprisly k ujme - precejen je to na docela mekkem kridovem papiru.

Jednoznacne ji ale doporucuji - opravdu zajimava oddechovka, klidne jenom pro 2 hrace s jednoduchymi pravidly, krasnou grafikou a vynikajici hratelnosti. Jeji uroven bych si troufl srovnavat s BANGem, takze kdo tihne k tomuto hernimu stylu, musi si tuhle hru zahrat ;)


Vytvořeno:  14.06.2007 uživatelem Denny . Hodnocení:
Rošádíme
Hru jsem hrál párkrát a velmi mě potěšila.
- Grafika je prostě perfektní, i když uznávám, že to je asi věc vkusu. Ale je příjemné zase po několika hrách zjistit, že v krabici se nachází alespoň zhruba to za co jste vydali své peníze.
- Herní systém je prostinký a pravidla se naučíte za chvilku, víceméně jen kladete karty a tím odkýváte karty položené vámi nebo spoluhráčem před vámi.
- Karty "efektů", tedy karty kde si musíte zapamatovat co se kde dělá si myslím dokáže každý po třech, čtyřech hrách zapamatovat.
- No a hra. Je skutečně značně problematické to, že některé karty, které se objeví až nakonec mají tendenci zničit vybudovanou strategii. Někdy je taky trochu složitější závěrečné počítání, ale to jen prvních pár her.
- My jsme trošku upravovali pravidla a to takto.
1) Všechny kartičky, které byly v kole použité se dávaly stranou a před novým kolem se míchal jen zbytek. Tím si hráči museli pamatovat co kdo již dal a hra v následujících kolech získávala na náboji a mohla se lépe používat strategie. Použité kartičky jsme si mohli vzít až po vyčerpání původního balíčku.

Celkově je hra dobrá, grafika nadprůměrná.


Vytvořeno:  22.05.2007 uživatelem Rio . Hodnocení:
Chaos
KR je výborná zábava, ale podla môjho názoru je hra príliš chaotická. Každá poloźená karta, môže významne zmeniť celý stĺpec a len ťažko sa premýšla nejaká hlbšia stratégia. Hra je Nepredvídatelná.

Myslím, že hra by bola zaujímavejšia keby:
* bolo menej chaotických kariet (cestovateľ, mág, čarodejnica, žobrák, ...)
* hralo sa na viac stĺpcov - počet hráčov + 2
* na konci sa hráčovi so všetkými kartami nezdvojnásobovalo skóreVytvořeno:  13.04.2007 uživatelem Vuk . Hodnocení:
Když štěstěna chce ze mě stvořit krále...
Hra je velmi inteligentní a soupeřivá. Obvzlášť zajímavá na ní je možnost vzájemně si klást překážky a možnost změnit už téměř jisty výsledek hry jedinou kartou. Možná jedine co se mi nelibi je obcas kratka hra s nesouperivimi hraci, za coz muzou malohodnotne bodove karticky.


Vytvořeno:  29.03.2007 uživatelem pogo . Hodnocení:
Rošády, intriky a zvraty...

Královské rošády jsou rychlá, svižná a hodně zábavná hra. Takže rozhodně nečekejte náročnou strategii a nulový prvek náhody. Rošády si nejvíce užijí příznivci her jako je Citadela a zejména Bang! Ale myslím si, že rozhodně neurazí ani velmi náročné hráče, třeba jako skvělá oddechová hra mezi dvěma partiemi něčeho složitějšího.

V krabičce velikosti rozšíření Carcassonne najdete celkem 186 karet dvou druhů. 36 Karet bodových má na sobě jednoduché symboly a bodové hodnoty 1 – 5. Ovšem 150 karet vlivu (sada 25 karet pro každého hráče) se může pochlubit krásnými ilustracemi. Pokud se vám líbí například ilustrace hry Citadela, rozhodně přivítáte styl, v jakém jsou ilustrace Rošád provedeny. Každá karta má určitou hodnotu (číslo v horních rozích) a většina karet má nějakou speciální schopnost (text v dolní části).
Karty vlivu lze rozdělit na tři druhy:
- Karty, které mají pouze hodnotu
- Karty s okamžitým efektem – uplatní se při otočení karty lícem nahoru (viz níže)
- Karty s efektem při vyhodnocování – uplatní se na konci kola (viz níže)

Průběh hry je poměrně jednoduchý. Každý si vezme svoji sadu karet, zamíchá ji a 3 karty si vezme do ruky, zbytek si nechá v balíčku před sebou. Kromě toho se na stůl vyloží tolik bodových karet, kolik hraje hráčů. Pod nimi nechte místo, protože právě sem se v průběhu hry vykládají karty vlivu.
Tah hráče je prostý, vyložení jedné karty vlivu do sloupce pod libovolnou bodovou kartou a dobrání jedné karty ze svého balíčku. Kartu do sloupce vždy dáváte skrytě – lícem dolů. Přiložením karty způsobíte to, že karta, která je ve sloupci nad ní, se otočí lícem nahoru a případně se provede její okamžitý efekt. Pod jednotlivými bodovými kartami se tedy tvoří sloupce karet vlivu, které právě o bodovou kartu ve svém sloupci bojují. Základním pravidlem je to, že bodovou kartu dostane hráč, který má ve sloupci nejvyšší hodnotu svých karet, do tohoto vyhodnocení ale vstupuje spousta speciálních efektů jednotlivých karet.
Ve chvíli, kdy jsou všechny sloupce naplněny (je v nich alespoň tolik karet, kolik je jejich bodová hodnota), nastává závěrečné vyhodnocení kola. V tuto chvíli se uplatní efekty karet při vyhodnocení a rozeberou se bodové karty. Hraje se na 6 takovýchto kol a zvítězí hráč, který po šesti kolech nasbírá nejvíce bodů. Pokud se vám navíc podaří nasbírat bodové karty se šesti různými symboly, vaše body se zdvojnásobí, což vnáší do hry další, velmi zajímavý, prvek.
Čekejte hru, ve které budete spřádat plány jak přelstít soupeře a naopak ostatní se vám budou snažit vaše plány zhatit. Situace ve hře není téměř nikdy předem rozhodnutá a velmi často se dá správným zahráním jedné nebo více karet získat významná herní výhoda nebo naopak způsobit protihráči citelná ztráta. Pokud si váš protihráč vyloží do sloupce silnou kombinaci speciálních efektů, stačí vyslat mušketýry, kteří všechny speciální efekty ve sloupci ruší. Pokud se zase o sloupec dva hráči přetahují vysokými kartami, není nic jednoduššího, než tam vyslat žebráka, který hodnocení sloupce otáčí a v tomto sloupci pak vítězí nejnižší součet hodnot. Mág a čarodějnice zas před vyhodnocením některé karty ze sloupce odstraňují a tak dále. A se všemi těmito možnostmi musíte počítat!

Průběh hry rozhodně není úplně bez náhody. Váš úspěch lehce závisí na tom, jaké karty vám kdy přijdou do ruky a také na tom s kým a jak moc budete v jednotlivých sloupcích bojovat. na druhou stranu všichni hráči hrají s úplně stejnou sadou karet a navíc všechny karty se dají ve hře dobře využít, pokud pro ně najdete to správné místo a správný čas. Je dobré si pamatovat, které karty už kdo zahrál, ve větším počtu hráčů je to ale hodně náročné. Hra ve dvou klade důraz právě na to, co už druhý hráč zahrál, hra ve více hráčích spíše na hodně rychlé reakce na aktuální situaci. Celkově je ale hra úžasně zábavná. Kdekoli jsme ji doteď hráli, byly na ni skvělé reakce a já osobně věřím, že se bude líbit opravdu téměř všem. Pokud hledáte ve hrách zábavu a interakci s ostatními hráči, Rošády jsou pro vás skvělá volba. Pokud hrajete náročnější hry a mezi nimi si chcete odpočinout, Rošády jsou i pro vás. Pokud jednoduché a zábavné hry nemáte rádi, zřejmě vás Rošády nezaujmou.
Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Královské rošády' obsahuje 67 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 24.11.2018 v 14:26 uživatel Olivie.

Nadpis příspěvkuVytvořil uživatelVytvořeno
Podobnost čistě náhodná ?Mirunak30.03.2007 19:02
Re: Podobnost čistě náhodná ?murphy01.04.2007 21:49
Re: Podobnost čistě náhodná ?Darn01.04.2007 23:40
Re: Podobnost čistě náhodná ?pogo03.04.2007 09:23
I pro 2?Kulda08.06.2007 12:20
Re: I pro 2?Alcator09.06.2007 22:44
Re: I pro 2?Pyranha13.01.2009 09:16
Ujasnění pravidelAlcator09.06.2007 22:46
Re: Ujasnění pravidelmaros11.06.2007 16:28
Poustevnik a palecekmatys13.09.2007 15:05
Re: Poustevnik a palecekmatys26.09.2007 21:38
taky ujasnění pravidelSodovka01.10.2007 22:06
Re: taky ujasnění pravidelmatys02.10.2007 22:50
Re: taky ujasnění pravidelSodovka03.10.2007 09:40
Královské rošády nebo Poštovní kurýr?Pyranha26.11.2007 20:09
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?ShadoWWW27.11.2007 09:44
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?Josh27.11.2007 10:22
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?Salamandr23.01.2008 15:54
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?tondakolik27.01.2008 21:23
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?zasa28.01.2008 09:57
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?tondakolik28.01.2008 10:17
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?tondakolik21.03.2008 12:23
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?tondakolik14.01.2009 14:37
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?PJ28.01.2008 06:32
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?Murphy2428.01.2008 17:16
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?H.O.N.Z.I.K28.01.2008 20:01
Re: Královské rošády nebo Poštovní kurýr?tondakolik14.01.2009 14:41
recenzeManas04.12.2007 19:16
recenzeManas18.12.2007 14:06
Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkMurphy2424.01.2008 21:37
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkCholerus25.01.2008 13:33
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkLast_Elf03.03.2008 12:46
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkMurphy2403.03.2008 16:12
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkCholerus03.03.2008 18:38
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkLast_Elf03.03.2008 19:30
Re: Dotaz k upřesnění k pravidlům - DvojníkMurphy2403.03.2008 21:17
Karta pod Bouří?kema27.01.2008 20:27
Re: Karta pod Bouří?Cholerus27.01.2008 23:10
dotaz k posloupnosti funkcíLLenca08.05.2008 20:15
Re: dotaz k posloupnosti funkcíCholerus08.05.2008 21:09
Re: dotaz k posloupnosti funkcíLLenca10.05.2008 11:46
Re: dotaz k posloupnosti funkcíMartin10.05.2008 22:20
Re: dotaz k posloupnosti funkcíCholerus11.05.2008 09:27
Re: dotaz k posloupnosti funkcíLLenca11.05.2008 16:05
Re: dotaz k posloupnosti funkcíMartin15.05.2008 15:49
královské rošády nebo citadelakolda01.09.2008 19:23
Re: královské rošády nebo citadelapaladin9126.10.2008 12:56
Re: královské rošády nebo citadelaREM06.12.2008 20:42
Re: královské rošády nebo citadelaver06.12.2008 18:04
Správné pořadí vyhodnocování (dvojník) + další nejasnostiR.U.R.20.04.2009 01:13
Re: Správné pořadí vyhodnocování (dvojník) + další nejasnostiMichal13.08.2009 14:26
početní shoda různých karet ve sloupciPJ_HB06.07.2009 19:07
Re: početní shoda různých karet ve sloupcichajim14.08.2009 22:43
Re: početní shoda různých karet ve sloupciMichal16.08.2009 19:13
Re: početní shoda různých karet ve sloupcipogo17.08.2009 10:46
odhazovací balíčekPavel.Redmill12.09.2009 16:20
Re: odhazovací balíčeksantino12.09.2009 17:09
Re: odhazovací balíčekPavel.Redmill12.09.2009 21:50
Re: odhazovací balíčekdilli13.09.2009 00:50
PlzeŇ?Pavel.Redmill13.09.2009 12:11
Odhazovaci balicek a karty v ruceasirlark24.01.2010 21:04
Re: Odhazovaci balicek a karty v ruceMichal26.01.2010 12:26
Re: Odhazovaci balicek a karty v ruceasirlark26.01.2010 16:15
Re: Odhazovaci balicek a karty v rucecimpr-campr26.01.2010 17:02
Zrádcedakeyros30.03.2010 17:26
Re: ZrádceMichal31.03.2010 10:43
kombinace mušketýři a RomeoOlivie24.11.2018 14:26

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zobrazit všechny příspěvky

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |