Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Umí prase létat?
Originální název: Konnen Schweine Fliegen?
Rok vydání: 2005
Výrobci: ALBI, KOSMOS
Dovozci: ALBI 
Věk hráčů: Dětská hra («»)
Počet hráčů: 2 až 4
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut
Stupeň náhody: 4 - bez náhody («»)
Interaktivnost: 4 - vysoká míra komunikace («»)
Humor: 3 - hra má k humoru blízko («»)
Složitost: Není známo («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)
Doporučení pro rodiny: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)

Stručný popis:

Umí prase létat? No to se ví, že ne!!! Ale vědět o zvířatech všechno není tak úplně jednoduché: Má ježek ocásek? Je medvídek Panda zvířetem volně žijícím v Evropě? Hráči si užijí hodně zábavy při odhalování charakteristických vlastností 38 domácích i exotických zvířat. Při hře jsou důležité nejen vaše znalosti, ale i rychlé reakce. Ale pozor: kdo nepřemýšlí, toho snadno přistihnete při chybě – ne všechny charakteristiky zvířat jsou totiž zcela jasné a ne každý pták umí létat…Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

Krabice
Krabice
Rozehraná hraZajímavé odkazy

  Svět deskových her   Pravidla hry Umí prase létat?
  Možnost nákupu na Slovensku.Hodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 12
Průměrné hodnocení hry (skóre: 3,13)
Pořadí hry v žebříčku 350.místo
Vaše hodnocení hry


Vytvořeno:  27.12.2009 uživatelem Alanna . Hodnocení:
Dobrá ale pozor
Dnes jsme s dcerou (6let) hrály poprvé a musela jsem přiznat, že ač jsem ji vybrala sama, nebyla jsem spokojená. Třeba obrázek želvy. Říkala jsem si, která želva to asi je? Mořská? Bahenní? Suchomořská? Zobák to nemá, to by musela být kareta... No hádejte, ano, je to kareta. Bylo to naše druhé vytažené zvíře, pak už jsem byla opatrnější. Takže z obrázků není vždy patrno, o jaký druh se jedná. Netopýr - to samé. Jedná se o netopýra, co žije v EU, nebo o nějakého kaloně z jižní Ameriky? A ta koza, to je kozoroh.
Věřím ovšem, že dceři pomocí hry pomůžu, aby se víc vyznala ve zvířatech a rysech, které je "definují", abysme mohli hrát Myslím si zvíře, aniž bych musela znovu opakovat, co že to ten savec je;-)


Vytvořeno:  11.08.2008 uživatelem Agáta . Hodnocení:
výborná hra nejen pro nejmenší
Podstatou hry je přiřadit náhodně vybranému zvířeti správné vlastnosti (má peří, létá, žije na/ve vodě, žije v EU, žije ve skupině...celkem 16 vlastností). Hodí se pochopitelně pro menší děti, ale i pro postpubertální mládež do 99 let, pokud ji tedy vyhecujete ke hraní něčeho tak "primitivního". Ta ostuda, když univerzitně vzdělaný člověk pokládá netopýra za lesního býložravce...
Nevýhoda je, že hra se brzy ohraje - k dispozici je pouze 38 zvířátek. Pak nezbývá než si namalovat další živočichy na vlastní kartičky a důkladně prostudovat encyklopedie, co kdo žere a kde bydlí a má-li ocas nebo ne.Vytvořeno:  12.10.2007 uživatelem Radka . Hodnocení:
Super hra pro rodiče s dětmi!
Všem rodičům s dětmi doporučuji! Se synem, kterému je 8 let jsem jí hrála nepřetržitě 2 hodiny. Podstatou hry je správně přiřadit vlastnosti k jednotlivým zvířatům a to co nejrychleji. Kdo zaváhá, ten nevyhraje!.Zvířátka jsou vyobrazená na jednotlivých kartičkách, takže je pozná i malé dítě. Teda kromě obrázku kozy, která bohužel spíše vypadá jako daněk, takže jsem jí k radosti svého syna označila jako zvíře žijící v lese :-)
Hra má také kartičky, které zobrazují vlastnosti. To je 17 kartiček, které zobrazují, zda zvíře žije v tlupě, je savec, líhne se z vajíček, má srst, zuby, kde žije atd. Na tyto kartičky vlastností se pak co nejrychleji musí umístit žetony. Pokud možno, tak správně :-) Naštěstí je součástí hry také návod, kde si můžete překontrolovat podle jednotlivých zvířátek jejich vlastnosti. Přiznám se, že někdy jsem byla překvapená i já! Pravidla jsou jednoduchá a přehledně napsaná. Hru doporučuji i pro předškolní děti. Je možné jí hrát ve dvou, ale lepší je pokud jí hraje více dětí! To je pak teprve správná bitva!Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Umí prase létat?' obsahuje 1 příspěvek. Poslední příspěvek vytvořil dne 12.10.2007 v 10:45 uživatel Radka.

Nadpis příspěvkuVytvořil uživatelVytvořeno
Super hra pro rodiče s dětmi!Radka12.10.2007 10:45

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zobrazit všechny příspěvky

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |