Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Mini Hazard
Originální název: Mini Hazard
Autoři: Alex Randolph
Výrobci: RAVENSBURGER
Věk hráčů: Od 8 let («»)
Počet hráčů: 2 až 5
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut
Stupeň náhody: 2 - střední podíl náhody («»)
Interaktivnost: 2 - komunikace není součástí hry («»)
Humor: 3 - hra má k humoru blízko («»)
Složitost: 1 - triviální («»)
Herní systém: Aukce/dražba/licitace («»), Blafování («»), Karetní hra («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)
Doporučení pro rodiny: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)

Stručný popis:

Hráči se snaží chytrým vynášením svých očíslovaných karet opatřit si pokud možno co nejvíce myších karet s kladnými body a negativní supí karty přenechat spoluhráči. Kdo si na konci hry vyúčtuje nejvíce kladných bodů, vyhrává.Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

Krabice
Krabice a rozehraná hraZajímavé odkazy

  Funagain.comOcenění hry

  1988 - nominace
Hra roku (Spiel des Jahres)

Hra roku (Spiel des Jahres) - pravděpodobně nejprestižnější anketa současnosti vyhlašovaná nezávislými novináři zabývajícími se společenskými hramiHodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 12
Průměrné hodnocení hry (skóre: 3,10)
Pořadí hry v žebříčku 360.místo
Vaše hodnocení hry


Vytvořeno:  05.08.2002 uživatelem Jaromír Kovařík . Hodnocení:
Těžký lov myší a supů v jednoduché hře

"Není těžké sbírat myši, jen kdyby tu nebyl ten sup" - to je moto hry Alexe Randolpha. Systém hry je velmi jednoduchý: každý z hráčů obdrží 15 karet s body od 1 do 15. Zbývající karty: 10 karet se symbolem myši (očíslované od 1 do 10) a 5 karet se symbolem supa (očílovaných od mínus 1 do mínus 5) se zamíchají a položí lícem dolů doprostřed stolu. Po jedné kartě se otáčí a nabízí k odprodeji. Každý hráč tajně vybere jednu ze svých bodových karet a položí jí lícem dolů na stůl. Všichni naráz tuto kartu otočí a ten, který nabídne nejvíc, získá myš. Pokud je uprostřed sup, získá ho hráč, který nabídne nejméně bodů. Takto se postupně prodají všechny myší a supí karty. Na konci si každý hráč započte body - kdo získá nejvíc, vyhrál.

Zajímavým a velmi vtipným prvkem ve hře je současné zahrání nejvyšší nabídky dvou nebo více hráčů. V takovém případě se tyto karty vyruší a kolo vyhrává hráč s následujícím počtem bodů. Tak se třeba může stát, že 4 hráči nabídnou za kartu myši patnáctku a pátý hráč jedničku. Patnáctky se vyruší a hráč s jedničkou získá myš vlastně zadarmo. Nebýt tohoto pravidla, hra by byla poměrně nudnou záležitostí. Takto se stává opravdovou zábavou a o smích není nouze.

Hra je velmi jednoduchá na pochopení a má rychlý spád. Trochu dětsky vyhlížející obal kazí dojem a grafika karet také není ideální. Měl jsem v ruce francouzskou verzi a grafika byla o tisíc procent lepší. Hru ale doporučuji už pro svoji velmi přijatelnou cenu do 200 Kč. Dobrý partner na dovolenou.Vytvořeno:  11.11.2004 uživatelem PepaK . Hodnocení:
Zábava do každé společnosti
Nenechte se odradit obalem říkající jsem jen hra pro děti. Jedná se o jednoduchou a velmi zábavnou hru do každé společnosti (i pro děti). Nemá cenu zde popisovat systém hry to už zde dříve udělali druzí. Ale jedna věc je jistá, už jsme se u žádné hry nenasmáli tak dobře jako u téhle. Zapadá přesně do takové té „silvestrovské“ nálady. Hra má úžasný spád a během večera si zahrajete nespočet partií.

Vřele doporučuji do každé „veselé“ společnosti.


Vytvořeno:  22.09.2002 uživatelem Jezevec . Hodnocení:
Lovci sýrů a supů

Fakt rychlá a zábavná záležitost, výborná k posezení s přáteli, do hospůdky nebo jen tak jako vata, zatímco čekáte, až se bude hrát něco pořádného.

Podstata hry je fakt jednoduchá, dražíte kartami od 1 - 15 myši (kladné body) a supy (záporné body) v rozsahu od 10 do -5. Vtip je však v tom, že když dá více hráčů stejnou dražební kartu, tak se vzájemně vyruší a nefunguje ani jedna. Proto je to trochu od odhadu toho, co zahrají spoluhráči.

Jak již jsem psal, jedná se nenáročnou, rychlou hru, kde záleží trochu na šťěstí, trochu na odhadu spoluhráčů a trochu na taktice. Ovšem, šance, že zvítězíte opravdu není závislá na tom, jak jste dobří.

A hlavně, naproto fantasticky to vypadá - komixově nakreslené obrázky, trošky stylem Snoopyho mě uchvátili hned na první pohled.
Diskuzní příspěvky

Tato diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek. Buďte první, kdo tak učiní...

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |