Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Agricola
Originální název: Agricola
Rok vydání: 2007
Autoři: Uwe Rosenberg
Výrobci: Lookout Games, MINDOK
Dovozci: MINDOK
Věk hráčů: Od 12 let («»)
Počet hráčů: 1 až 5
Doba hraní: Dlouhotrvající hra – 60 až 120 minut 
Stupeň náhody: 3 - malý podíl náhody («»)
Interaktivnost: 3 - ustálená komunikace («»)
Humor: 3 - hra má k humoru blízko («»)
Složitost: 3 - rozvinutá («»)
Herní systém: Budování civilizace («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Určite vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti. («»)
Doporučení pro rodiny: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)

Stručný popis:

"Agricola" je latinský výraz pro farmáře. Malé hospodářství – dřevěná chýše se dvěma místnostmi a dva lidé, kteří v této chýši žijí. To je základ této hry, která vás přenese do těžké doby 17. Století, kdy si lidé na farmách museli sami zaopatřit své živobytí. Čeká vás pěstování zemědělských plodin, chov zvířat, různé profese – prostě spousta věcí, které se na takové farmě mohly odehrávat. A to vše na pozadí originálních a téměř dokonale vyvážených herních mechanismů.Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

Krabice
Hra
Hra
Rozehraná hra
Rozehraná hra
Rozehraná hra
Zvířátka, která v CZ vydání jsou, samozřejmě barevná.
Zvířátka
Krabice s kočkou
Vylepšené žetony členů rodiny
Krabice - zadní strana
 Zajímavé odkazy

  Funagain Gameweb   Agricola Solitér. Texty do hry vložil Libor Matějka, Česká verze byla vytvořena za přispění autora hry Agricola Solitaire - Bena Hodgsona( www.silvermask.co.uk)“.
  BoardGameGeek   Svět deskových her
  Agricola: Rozšíření   Možnost nákupu na Slovensku.
  pravidla 2. vydání hry Agricola   Bodovací tabulky ke stažení
  Dodatek pravidel - malá vybavení a profeseOcenění hry

  2008 - 1. místo
Hra německé veřejnosti (Deutscher SpielePreis)

Hra německé veřejnosti (Deutscher SpielePreis), je hlavní cena, která je udělována časopisem Die Poppel-Revue a veřejností
  2008 - vítěz
Hra roku

Ocenění Akademie her v České republice
  2008 - vítěz
International Gamers Awards

Mezinárodní ocenění společenských her. Uděluje mezinárodní porota.
  2008 - Speciální cena
Hra roku (Spiel des Jahres)

Hra roku (Spiel des Jahres) - pravděpodobně nejprestižnější anketa současnosti vyhlašovaná nezávislými novináři zabývajícími se společenskými hrami
  2008 - hra roku
Golden Geek Awards

O nejlepších hrách v několika kategoriích hlasují uživatelé portálu BoardGameGeek.comHodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 438 Hodnocení na BoardGameGeek
Průměrné hodnocení hry (skóre: 4,45) Název hry: N/A
Pořadí hry v žebříčku 2.místo Hodnocení hry: N/A
Vaše hodnocení hry Umístění hry: N/A


Vytvořeno:  29.07.2008 uživatelem pogo . Hodnocení:
Představení hry: Agricola

Autorem recenze je Jakub pro Frodovy deskové hry

Agricola je hra, která zaujala mnoho lidí již po představení na herním veletrhu v Essenu 2007 a nyní je již k dispozici také v českém vydání. Její autor, Uwe Rosenberg, připravil po karetní Bohnanze další, tentokrát deskovou hru, jejímž tématem je zemědělství, konkrétně život na venkovském statku. Zavede hráče do střední Evropy na konci 17. století, kdy se svět vzpamatovává po prodělaných hladomorech a válkách. Sedláci se svými rodinami zakládají nové zemědělské usedlosti a snaží se je zvelebit, aby je uživilo a prosperovalo.

Hned na začátku je dobré upozornit, že Agricola není hra pro úplné začátečníky a občasné hráče. Ale pokud si chcete zahrát dobrou složitější hru zaměřenou na budování a ekonomickou strategii, pak s chutí do toho. Nebudete litovat. Je potřeba se dobře seznámit s pravidly, protože hra je komplexní a obsahuje poměrně hodně herních prvků a materiálu. Zpočátku se vám proto může jevit jako složitá a nepřehledná, ale po překonání prvotních obtíží zjistíte, že má logický a dobře pochopitelný herní systém. A co je nejdůležitější, téma je výborně provázáno s herními mechanismy. Agricola má skvělou atmosféru, což je další její velká přednost. Vtáhne vás do hry. Zahrát si můžete, i když zrovna nemáte spoluhráče, protože umožňuje solitérní hru. Do Agricoly nejlépe proniknete, když si ji nejprve zahrajete podle pravidel rodinné varianty, která je jednodušší a rychlejší.

Agricola v latině znamená rolník, sedlák, zemědělec, venkovan. A to bude také vaše role. Stanete se na chvíli sedláky. Vaším úkolem bude postarat se o sebe a vaši rodinu, aby žádný její člen nebyl o hladu, a vybudovat prosperující venkovské hospodářství. Že se vám to podařilo, se například pozná podle toho, že místo malé dřevěné chatrče ze začátku hry budete mít na konci rozlehlý kamenný dům; na vašich polích se budou vlnit lány obilí a bujet zeleninové záhony; a na pastvinách se budou popásat stádečka ovcí, spokojeně bučet kravičky a chrochtat pašíci. Nejlepším sedlákem kraje a vítězem hry se stane ten, kdo vybuduje během čtrnácti kol nejlepší statek - získá v konečném součtu nejvíce bodů za vše, co vybudoval.

Každý hráč má desku se svým hospodářstvím, které má celkem 15 políček. Na začátku si na ně umístí dvě dřevěné místnosti a do nich svého sedláka se selkou. Jsou to první dva členové domácnosti, kteří svou prací začnou vaše hospodářství budovat. V každém kole může každý z nich vykonat právě jednu akci. Herní plán akcí ukazuje (viz obrázek), ze kterých akcí si hráč v daném kole vybírá - závisí jednak na počtu hráčů, jednak v každém kole přibude jedna nová akce. Na začátku hry tedy každý hráč vykoná jen dvě akce. Jednoho člena pošle například na dřevo a druhého zorat pole. Více akcí bude provádět, až když se mu narodí potomci. Nesmí však zapomenout na to, že je všechny bude muset uživit.

Hráči také obdrží 7 karet profesí a 7 karet malého vylepšení (vybavení), které po vyložení přinášejí hráči speciální výhody, vylepšují jeho hospodářství. V rodinné variantě se nepoužívají, protože činí hru složitější. Pluhař vám například umožní zorat pole navíc; Pokrývač zlevní stavbu nové místnosti či obnovu domu; Mistr pekař vám zas upeče chleba, když peče spoluhráč. Když vylepšíte své hospodářství o Chlév, postavíte jeden chlév levně; Obracecí pluh vám zas umožní zorat 3 pole místo jednoho; Sekera vám pak umožní postavit novou dřevěnou místnost levněji. Kromě těchto karet může každý vyložit kartu velkého vylepšení. Nabídka 10 karet je společná pro všechny hráče, např. Ohniště, Pec. Umožňují zpracovat obilí, zeleninu a zvířata, abyste měli jídlo pro svou rodinu.

Každé kolo se skládá ze čtyř fází: 1. vyloží se další karta akce, 2. doplní se zboží na příslušné akce, 3. hráči posílají střídavě své členy, aby pracovali, vždy jednoho, dokud nejsou všichni umístěni na nějaké akci. V průběhu kola může být na každé akci jen jeden člen nějaké rodiny. Akce se hned vykoná. 4. Návrat členů rodiny domů. Na konci označených kole (po 4., 7., 9., 11., 13. a 14.) proběhne sklizeň, což je čas, kdy musí být každý člen rodiny nakrmen. Pokud má někdo nedostatek jídla, dostane za každé chybějící jídlo žebráckou kartu (a na konci hry si odečte 3 body za takovou kartu). Jídlo získáváte buď přímo (jako akci), nebo zpracováním obilí, zeleniny či zvířat.

Hra končí po 14. kole poslední sklizní. Po ní si hráči spočítají body podle bodovací tabulky. Hodnotí se téměř vše. Pokud vám na statku něco chybí "obdržíte" záporné body, např. za neobdělané políčko na desce, chybějící druh zvířat, atd. Bodování je velmi dobře promyšleno, takže se nemůžete spolehnout na strategii, ve které zvolíte kombinaci jen některých herních prvků. Zvítězí samozřejmě ten, kdo získá nejvíce bodů. Ale dá se říci, že uspěje každý, kdo vybuduje své vlastní hospodářství (příště bude i efektivnější za více bodů).

Agricola je ve svém jádru nekonfliktní hra. Každý buduje své vlastní hospodářství, které je nezávislé na těch ostatních. Hráči si vzájemně neškodí, ani spolu nespolupracují a neobchodují. Jediným místem, kde se kříží jejich zájmy, jsou volby akcí. Je tedy dobré sledovat, jakou strategii volí druzí. Akcí je hodně, takže máte vždy na výběr více možností. Obvykle byste toho chtěli získat či vytvořit více, než můžete - kolik máte členů rodiny k dispozici. Může se však stát, že vámi naplánovanou akci zabere někdo jiný a musíte zvolit nějakou alternativu, hledat jiné řešení. Začínající hráč každého kola se mění jen samostatnou akcí. Je tedy na vás, zda ji využijete místo jiné akce nebo ne.

Díky pestrosti výběru akcí a karet profesí a vylepšení je každá hra jiná. Hra umožňuje různé strategie. Neexistují zaručené postupy, s každou další hrou tedy můžete zkoušet jiný. Jen se nenechte odradit tím, že ve hře nevybudujete vždy všechno, co byste chtěli. Hra je vyvážená a výborně hratelná v jakémkoliv počtu hráčů a je prakticky bez náhody. Délka hry se sice s počtem hráčů prodlužuje, ale akce se provádějí rychle a přitom se hráči střídají, takže se nikdo nenudí. Celkem odpovídá uváděná délka hry 30 minut na hráče.

Agricola obsahuje hodně herního materiálu. Poznáte to hned, jakmile vezmete krabici do ruky, materiál se do ní sotva vejde. Hrací desky i karty mají velmi pěknou grafiku a jsou přehledné, takže se při hře dobře orientujete. Suroviny a hráčské herní komponenty jsou všechny dřevěné. Suroviny představují kulaté žetonky, zvířátka mají stylizovanou podobu (v první vydání je představovaly kostičky). Když si na různé druhy komponent zvyknete, je s nimi radost hrát. Druhé vydání hry vyšlo koncem června jako mezinárodní. U nás tedy dostanete hru plně v české podobě. Dále byly upraveny některé komponenty, např. zvířátka místo kostiček (což zlepšuje atmosféru hry). Vydání obsahuje jen balíčky karet E. Další balíčky I (interaktivní) a K (komplexní) jsou zařazeny do samostatného rozšíření. Hra samotná tím nijak neutrpěla. Základní balíček vám vydrží na mnoho a mnoho her. Pokud se hru teprve učíte nebo pokud si chcete zahrát s novými lidmi, kteří ji neznají, pak si zahrajte rodinnou verzi bez karet profesí a malých vylepšení.

Agricola je hra, na které je vidět, že ji autor připravoval se zaujetím a domýšlel ji do nejmenších detailů. Patří sice ke složitějším hrám, které nejsou pro každého, ale svým tématem a zpracováním může oslovit i příležitostné hráče, pokud budou ochotni věnovat více času seznámení s hrou. Agricolu vám vřele doporučuji. Stojí za vyzkoušení.Vytvořeno:  07.06.2011 uživatelem Dušan Takáč . Hodnocení:
Recenze: Agricola - dokonalá simulace zemědělství
V krásném zeleném údolí se rozkládala malebná vesnička nesoucí jméno Agricola. Zdejší obyvatelé byli velmi pracovití a příroda se jim za to odměňovala velkou hojností plodin, zvěře i surovin. Během celého roku se mohli farmáři vydat do města na trh a zde si kupovat věci podle potřeby. Za zručným dřevorubcem se chodilo pro surové dřevo, ze kterého se daly vyrábět ploty, z lepšího, opracovaného, si mohli lidé rozšířit své dřevěné chýše nebo postavit dobytku chlév. Hrnčíř měl ve svém sortimentu vypálené jílové cihly, které se staly základem pro lepší dům nebo pro další vybavení jako je třeba pec, díky níž si rodina mohla upéct náramně chutné pochoutky. Na tržišti se také často objevovala zvířata, která si lidé pořizovali jako domácí mazlíčky do domu, nebo jako pracovní zvířata na zelené pastviny a do dřevěných stájí. Potom každé jaro mohli očekávat přírůstky do svých stád.

Jak plynul rok za rokem a sklizeň za sklizní, mohli si zdejší sedláci pořizovat lepší vybavení domu, dražší suroviny nebo si dokonce zvolit lepší profesi, která jim umožnila větší zisky z jejich majetku. Některé rodiny daly přednost obdělávání políček a následnému pěstování obilí a zeleniny. Nebyla to ale jednoduchá práce. Orali zarostlé louky a snažili se je přeměnit v úrodnou půdu s velkým výnosem. Pokud nezaháleli a zvládli včas sklidit, měli pro sebe dostatek jídla a plné sýpky.

V jiných obydlích se raději věnovali chovu zvířat. Nejdříve museli řádně oplotit své pozemky, aby byla jejich stáda v bezpečí, a postavit příbytky, v nichž by se mohli ukrýt před nevlídným počasím a později zde přivést na svět své potomky. V chlévech a pastvinách radostně skotačily sněhobílé ovečky, černí divočáci nebo hnědé kravičky. Někteří chovatelé neodolali novému malému přírůstku svých čtyřnohých svěřenců a adoptovali je za své mazlíčky, kteří měli to právo přebývat v jejich domě.

V Agricole se našli i důvtipní zemědělci, kteří se raději věnovali oběma oblastem – chovu i pěstování. Předcházeli tak chladným létům, kdy se nedařilo obilí, ale zato zvěř se obzvláště dobře množila nebo naopak teplým obdobím, kdy rostliny bujely, ale zvěř se lenošně povalovala po trávě. Ať už se každý z obyvatel vesnice věnoval jakémukoliv řemeslu, jeho hlavním cílem bylo uživit celou svoji rodinu a mít krásnou prosperující farmu.

V obrovské a těžké krabici se ukrývá velké množství herního materiálu, který jednoznačně kompenzuje na české poměry vyšší cenu. Navíc byla hra pro dosažení větší finanční dostupnosti rozdělena na dvě části, ale tato recenze se zabývá pouze základním balením. Za dalších 400 korun si můžete ke hře pořídit ještě dalších 104 karet vybavení a 134 profesí, které do hry přinášejí ještě větší variabilitu a jsou určeny pokročilejším hráčům.

Po okraj naplněné balení obsahuje devět oboustranných herních plánů, 120 karet různých funkcí, dřevěné domečky a ploty s různými barvami, žetony surovin, 21 ovcí, 18 prasat a 15 krav. Dále téměř 60 kartiček chýší, polí a domů, žetony jídla a bloček s tabulkami pro konečný součet bodů získaných v průběhu hry. Zpracování je kvalitní, čtvercové kartičky a hrací desky jsou vyrobeny z tvrdého papíru. Veškeré dřevěné komponenty byly zhotoveny tak, aby nebylo snadné ulomit některou z jejich částí.

S velkým množstvím herních součástí jdou ruku v ruce náročnější pravidla, aby bylo možné plnohodnotně využít všechny díly hry. Agricola samozřejmě počítá s tím, že každý, kdo s hrou začíná, nemůže hned stíhat sledovat všechny z širokých možností hry a přišla proto se dvěma obtížnostmi herních systémů. Rodinná varianta je primárně určena pro nezkušené a sváteční hráče, protože vynechává některé složitější principy, zatímco druhou možností je plnohodnotná hra, která má komplexnější pravidla. Zajímavá je i hra pro jednoho hráče, který si vždy určí bodový cíl a opakovaně hraje několik kol za sebou. Díky tomu se může s hrou blíže seznámit a ověřit si různé strategie. Osobně ji ale považujeme pouze za tréninkovou část, protože v něm nesledujete žádný specifický cíl.

Při prvním hraní hry si opravdu vymezte delší čas než je uváděná půlhodina na jednoho účastníka. Ten budete muset hře zprvu věnovat, protože vás čeká neustálé ověřování pravidel a nahlížení do návodu. Můžeme vás však ubezpečit, že vložený čas se vám vrátí v podání desítek hodin strávených se skvělou hrou.

Ve hře dvou nebo tří hráčů můžete využít zbývající hrací desky jako zásobárnu surovin, budou se vám později lépe doplňovat. Pokud bude hrát více osob, materiál můžete brát přímo ze sáčků, nebo si ho vysypete na hromádky na volné místo. Pro hru budete muset zvolit velký stůl, nebo raději podlahu, protože zabere opravdu hodně místa. Na začátku hry si připravíte karty dle výběru herní varianty: pro všechny zůstávají karty kol a velkého vybavení a při obtížnější hře navíc používáte kartičky profesí a malého vybavení. Herní plán je navržen velmi vhodně, všechno má své místo a díky tomu se nestane, že byste marně hledali nějaký dílek.

Před začátkem hry každý z protivníků dostane plochu, znázorňující jeho farmu. Pro sebe a svoji ženu postaví základní dřevěné obydlí o dvou místnostech. Tím má veškeré vybavení, které zemědělec potřebuje pro své první krůčky na vesnici. Zbývá už jen zamíchat karty období, které každým kolem rozšiřují herní vaše možnosti, rozdělit je podle etap a dát rubem na hromádku.

Následně se určí začínající hráč, rozdají se žetony jídel pro nakrmení rodiny a sedm kartiček profesí a malého vybavení (mimo rodinnou verzi). Potom se na společnou hrací desku doplní suroviny a položí první karta období. Hráči se pak v tazích střídají vždy za jednoho obyvatele chýše, s nímž si vezme nahromaděné suroviny nebo zvolí akci, která se nabízí na otočené kartičce etap. Tím ale dané kolo nekončí, každý hráč musí postupně použít všechny členy své rodiny, a tak podle svého plánu získávat materiál, který bude později potřebovat k dalšímu rozvoji.

Celá hra se sestává ze čtrnácti takových kol, rozdělených do opakujících se fází: zahájení kola otočením karty pro aktuální období, doplnění surovin na kartičky k tomu určené, využití akcí jednotlivých členů rodiny a návrat domů. Zásadní fází pro celou hru je třetí v pořadí, která oddělí vítěze od poražených. Můžete v ní orat pole, sít, získávat suroviny nebo třeba počnout nového potomka s jediným omezením: v průběhu jednoho období může být využita každá akce pouze jedním hráčem.

Na konci každé z pěti etap, reprezentujících cyklus jednoho roku, nastává speciální období sklizně. Zde teprve získáte zaslouženou odměnu za svoje úsilí v podobě posečeného obilí a mláďat chovaných zvířat, ale také vás čekají doma hladové krky, které je třeba utišit. Pokud tak neučiníte, musíte se uchýlit k žebrání, které se podepíše na vašem konečném skóre.

Po odehrání všech čtrnácti období přichází určení nejúspěšnějšího farmáře. Za každou oblast, které jste se stačili věnovat, získáváte příslušný počet plusových bodů, které tvoří výsledné hodnocení. Započítává se zde nejen počet zvířat, obsazených polí farmy, ale také kvalita obydlí nebo počet rodinných příslušníků. Pokud budete obzvláště "šikovní", můžete skončit dokonce v mínusu, ale to bude pouze záležitost prvních her.

Postupem času se bude vaše strategie zdokonalovat, ovšem díky obsazování jednotlivých akcí máte jistotu, že každá hra bude jiná. Za kvalitní výsledek lze považovat již součet kolem padesáti bodů; pokud by se vám podařilo přeskočit laťku nastavenou na 100 bodů, můžete se tímto svým úspěchem pochlubit přímo firmě MindOK.

Podíl náhody ve hře je minimální, závisí pouze na zvolené strategii, zda dáte přednost rozšíření domu a necháte rozrůst rodinu a tím pro následující kola získáte větší počet tahů. Nebo raději budete orat pole či stavět ploty a chlévy. Samozřejmě při hře více hráčů musíte mít v záloze několik různých variant, protože protihráč před vámi může chtít totéž co vy a začínat kolo může vždy pouze jeden, což se však za cenu jedné akce může snadno změnit.

Velký důraz na taktiku a nepatrný vliv náhody vede k velké oblibě hry u nás i ve světě. Agricola se může pochlubit prvním místem v hodnocení hráčů na uznávaném herním serveru BoardGameGeek, kde ji oznámkovalo již přes 12 000 hráčů.

Používaný termín rodinná hra může být trochu zavádějící, protože Agricola je doporučená výrobcem až od dvanácti let. Tato hranice je pochopitelná vzhledem k velkému počtu možností, které hra nabízí, a v níž by se mladší hráči mohli snadno ztratit.

Pan Uwe Rosenberg Agricolu dokončil v roce 2007 a od té doby se dočkala mnoha malých rozšíření, z nichž jedno je specifické i pro Českou republiku. Jedná se o takzvaný CZ-pack, který vydala firma MindOK letos v létě. Obsahuje 12 karet malých rozšíření a 12 profesí, které jsou tematicky zasazeny do našeho národního prostředí. Na vývoji karet se podílel autor hry a ilustrace na kartách jsou vyvedeny ve stylu Josefa Lady.

Během dvou let od svého vydání získala Agricola titul Hra roku celkem v osmi zemích, vyhrála také prestižní International Game Awards v roce 2008 a boduje jak mezi odborníky, tak v řadách hráčů. Svojí komplexností je určená pro trochu pokročilejší hráče, ačkoliv i méně zkušení si mohou užít svoji porci zábavy při rodinné hře. Důsledkem tohoto úspěchu je fakt, že na letošním veletrhu v Essenu bylo představeno první velké rozšíření, které nese název Farmers of the Moor, a přináší do hry mnoho nových principů. To bylo převedeno do češtiny pod názvem Sedláci z blat (recenze).

Agricola je rodinná zábava, která zaměstná i zkušenější hráče. Za svoje peníze opravdu dostanete hodiny neutichající zábavy a pravděpodobně jednu z nejlepších deskových her současnosti.

Recenze převzatá ze serveru DeskoveHry.com
http://www.deskovehry.com/s-pribehem/12/recenze-agricola-dokonala-simulace-zemedelstvi


Vytvořeno:  12.09.2013 uživatelem Axle . Hodnocení:
Agricola - Nejlepší hra co jsem kdy hrál
Agricola je pro mě zatím jednoznačně nejlepší stolní deskovou hrou jakou jsem hrál. Už v základní verzi nabízí tolik možností a než se vám v ruce během jednotlivých her vystřídají všechny kombinace karet profesí a vybavení, dá to nějakou chvíli. Právě to, že máte v každé hře karty jiné, nutí vás to přemýšlet a taktizovat a pokaždé pak máte jiný zážitek. Nejvíc vás pak uspokojí, když vyhrajete s kartami, o kterých si zpočátku myslíte že to nejde...

Když začnete hru vysvětlovat úplnému nováčkovi, postupně na vás valí oči víc a víc a v hlavě se mu nejspíš honí, do čeho se to zase namočil. Ale stačí jedna hra, princip je pochopen a pak chce hrát znovu a znovu. Takže rada pro všechny začínající hráče! Nenechte se odradit tím, že ze začátku vůbec nerozumíte pravidlům, zahrajte si jednou a uvidíte sami, že to nakonec není tak složité jak se zdálo! :)

Moc se mi také na hře líbí všechna ta dřevěná zvířátka, ohrádky, žetony atd. a všechny desky herního plánu, díky kterým hned poznáte, že nehrajete "jen nějaké obyčejné" Člověče, nezlob se. Je tedy pravda, že když se hra celá rozloží, je pro ní potřeba dost místa, ale to se vždy najde :)

Celkově mohu hru jen a jen doporučit


Vytvořeno:  08.07.2012 uživatelem anupinka . Hodnocení:
Skvělá taktická hra
I když je hra celkem nákladná, určitě stojí za to. Stojí za to pro všechny, kteří mají hodně volného času, velký stůl a chuť pořádně taktizovat a kombinovat. Hodně volného času proto, že i ve dvou hráčích trvá hra i s přípravou tak hodinu a půl a samozřejmě čím víc hráčů, tím delší hra. Velký stůl proto, že rozložená Agricola zabere dost místa a ještě musíte kolem poskládat kartičky, žetonky, atd. A chuť taktizovat a kombinovat je u této hry naprosto nezbytná, bez plánů a taktiky se nikam nedostanete. Agricola není hra, kterou můžete kamkoliv vzít a s kýmkoliv hrát. Její krabice je velká a těžká (protože je celá plná materiálu, jehož množství při prvním otevření může až děsit :). Je ale třeba uznat že materiál je vyroben kvalitně a hezky, nad figurkami zvířat se vždy vyloženě rozplývám). Také je to hra celkem komplikovaná na vysvětlení. Z pravidel se dá hodně pochopit, ale je jich opravdu mnoho a ze začátku pro mě bylo velice obtížné si je zapamatovat a dokázat je používat. (Velkým usnadněním pro mě bylo, když jsem si přečetla diskuzi na těchto stránkách o hře Agricola. Vysvětlily se mi tak různé nejasnosti v pravidlech a kolikrát jsem zjistila, že jsem některé věci pochopila úplně špatně.) No ale když se prokoušete přes tyto těžké začátky, tak musím uznat, že Agricola je hra, která nezná bratra (nebo spíše sestru :). Já osobně jsem lepší taktickou hru ještě neviděla. Můžete v ní dělat tolik věcí: obdělávat pole, mít ohrady se zvířaty, rodit nové potomky… Ale samozřejmě hra má omezený počet kol a vše se stihnout nedá. Právě proto je tak těžká, protože se musíte rozhodnout, co pro vás bude nejlepší, abyste vždy dokázali nakrmit hladovou rodinu a přitom získali co nejvíce bodů. Ale radím vám dobře: Pokud splňujete podmínky, které jsem popisovala na začátku, rozhodně nebudete zklamaní, když si Agricolu pořídíte.


Vytvořeno:  19.09.2011 uživatelem vaseklu . Hodnocení:
Super Hra
Tak nejprve naše zkušenosti:

Máme za sebou téměř 50her ve dvou hráčích a více jak 10her ve třech hráčích a pokaždé je hra něčím jiná, ale stále stejně dobře hratelná a napínavá až do posledního kola.

Cena hry je sice trošku vyšší, ale není se čemu divit, obsahuje totiž spoustu dřevěných žetonků a figurek, ale také spoustu karet, herní plán a bodovací kartičky, takže vyšší cena má na rozdíl od jiných her i své opodstatnění.

Někdo jako nevýhodu uvádí náročnost pravidel. Ano, těch stránek je docela dost, ale pokud máte to štěstí a máte upravená pravidla jaká jsou i na těchto stránkách, tak bych v tom neviděl problém. Hra se dá naučit poměrně rychle a cca po třech hrách už ji máte v krvi a nedáte jinak, než ji hrát dál a dál..:) Průměrná doba hraní vám pak rapidně klesne. My ji ve dvou hráčích hrajeme cca 40minut. Ale vzhledem k době přípravy všech potřebným komponent pro hru Vám doporučujeme vyhradit si čas minimálně na 2hry, protože doba přípravy + úklidu se může pohybovat i okolo 20minut.. Inu, je tam toho opravdu hodně..:)

Hra nás nejvíce uchvátila tím, že je pokaždé jiná a to hlavně kvůli tomu, že nejde dopředu stanovit napevno svoji taktiku.
Ta se totiž odvíjí od počtu hráčů, od měnících se akcí karet kol v jednotlivích etapách hry, od vylosovaných kartiček malých vybavení a profesí, od taktik ostatních hráčů, od toho, kdy který hráč přijde na řadu a co na něj "zbyde" za materiál či možnost akce..

Je toho zkrátka spousta, co vám udělá každou hru úplně jinou a jako další z benefitů této hry jednoznačně vnímáme i to, že hráči nesoutěží mezi sebou jen o vítězství, ale i o to, kolik kdo bude mít bodů v jaké hře, kdo má jaký bodový rekord.. A dále ani tomu, kdo prohrál, nemusí být líto, že prohrál, pokud má spoustu bodů nebo pěkné hospodářství, ve kterém nic nechybí, kraviček má dokonce více než vítěz atd..:)

Zkrátka za nás dva: Je to super hra, 100% ji všem doporučujeme a už se moc těšíme na Mistrovství ČR v této hře, kde si určitě dosytosti zahrajeme..:)

V+Š


Vytvořeno:  11.04.2011 uživatelem milkom . Hodnocení:
Určitě nejlepší hra, co jsme kdy doma měli
Jsme velká rodina a hrajeme rádi a často. Her máme celou skříň, ale Agricola je určitě z toho všeho nejlepší. Snažíme se vyvarovat předchozích chyb, kdy jsme dobré hry zničili přílišným rozšířením, a tak máme jen jedno rozšíření (karty). Je neuvěřitelné, jak je hra pokaždé zcela jiná a pokaždé dramatická. Dokonce i ve dvou hráčích! Nedoporučuji rodinnou (zjednodušenou) variantu bez karet profesí a malých vybavení - to je dobré jen pro začátek. Teprve profese ze hry dělají skutečnou strategii. Přestože i v této hře se dá škodit protihráčům, je to v přijatelné míře a nehrotí to vztahy u stolu a v rodině :-)
Pokud jste někdo z Prahy 4 a okolí, nebylo by špatné si někdy zahrát třeba variantu pro 5 hráčů.


Vytvořeno:  30.01.2011 uživatelem Vojta . Hodnocení:
Parádní hra
Mám za sebou odehranou asi první desítku partií této bezesporu skvělé hry. Převážně jsme ji hráli jen ve dvou, ale to na její kvalitě nic nemění :) Okamžitě se mi vryla pod kůži a poslední dobou nechci hrát takřka nic jiného. Zatím mám doma jen základní sadu a už se nemůžu dočkat až vyzkoušim první z mnoha rozšiřujících sad... Hra má úžasnou grafickou podobu, ať už jde o kresby na herním plánu či na kartičkách. Taktéž jsou velice krásně udělané zvířátka :) Ale hlavně mě uchvátila svou strhující atmosférou, která mě pokaždé vtáhne do víru hry a hned mi připadá, že sazení obilí, chování telat a stavba domu jsou naprosto reálné úkoly :) Všem lidem, kteří si chtějí zahrát kvalitní hru ji mohu jen doporučit, takže neseďte u televize a utíkejte do obchodu ji koupit, přinést domů a začít hrát :)


Vytvořeno:  21.07.2010 uživatelem Dušan Takáč . Hodnocení:
Agricola - dokonalá simulace zemědělství
V obrovské a těžké krabici se ukrývá velké množství herního materiálu, který jednoznačně kompenzuje na české poměry vyšší cenu. Navíc byla hra pro dosažení větší finanční dostupnosti rozdělena na dvě části, ale tato recenze se zabývá pouze základním balením. Za dalších 400 korun si můžete ke hře pořídit ještě dalších 104 karet vybavení a 134 profesí, které do hry přinášejí ještě větší variabilitu a jsou určeny pokročilejším hráčům.

Po okraj naplněné balení obsahuje devět oboustranných herních plánů, 120 karet různých funkcí, dřevěné domečky a ploty s různými barvami, žetony surovin, 21 ovcí, 18 prasat a 15 krav. Dále téměř 60 kartiček chýší, polí a domů, žetony jídla a bloček s tabulkami pro konečný součet bodů získaných v průběhu hry. Zpracování je kvalitní, čtvercové kartičky a hrací desky jsou vyrobeny z tvrdého papíru. Veškeré dřevěné komponenty byly zhotoveny tak, aby nebylo snadné ulomit některou z jejich částí.

S velkým množstvím herních součástí jdou ruku v ruce náročnější pravidla, aby bylo možné plnohodnotně využít všechny díly hry. Agricola samozřejmě počítá s tím, že každý, kdo s hrou začíná, nemůže hned stíhat sledovat všechny z širokých možností hry a přišla proto se dvěma obtížnostmi herních systémů. Rodinná varianta je primárně určena pro nezkušené a sváteční hráče, protože vynechává některé složitější principy, zatímco druhou možností je plnohodnotná hra, která má komplexnější pravidla. Zajímavá je i hra pro jednoho hráče, který si vždy určí bodový cíl a opakovaně hraje několik kol za sebou. Díky tomu se může s hrou blíže seznámit a ověřit si různé strategie. Osobně ji ale považujeme pouze za tréninkovou část, protože v něm nesledujete žádný specifický cíl.

Při prvním hraní hry si opravdu vymezte delší čas než je uváděná půlhodina na jednoho účastníka. Ten budete muset hře zprvu věnovat, protože vás čeká neustálé ověřování pravidel a nahlížení do návodu. Můžeme vás však ubezpečit, že vložený čas se vám vrátí v podání desítek hodin strávených se skvělou hrou.

Ve hře dvou nebo tří hráčů můžete využít zbývající hrací desky jako zásobárnu surovin, budou se vám později lépe doplňovat. Pokud bude hrát více osob, materiál můžete brát přímo ze sáčků, nebo si ho vysypete na hromádky na volné místo. Pro hru budete muset zvolit velký stůl, nebo raději podlahu, protože zabere opravdu hodně místa. Na začátku hry si připravíte karty dle výběru herní varianty: pro všechny zůstávají karty kol a velkého vybavení a při obtížnější hře navíc používáte kartičky profesí a malého vybavení. Herní plán je navržen velmi vhodně, všechno má své místo a díky tomu se nestane, že byste marně hledali nějaký dílek.

Před začátkem hry každý z protivníků dostane plochu, znázorňující jeho farmu. Pro sebe a svoji ženu postaví základní dřevěné obydlí o dvou místnostech. Tím má veškeré vybavení, které zemědělec potřebuje pro své první krůčky na vesnici. Zbývá už jen zamíchat karty období, které každým kolem rozšiřují herní vaše možnosti, rozdělit je podle etap a dát rubem na hromádku.

Následně se určí začínající hráč, rozdají se žetony jídel pro nakrmení rodiny a sedm kartiček profesí a malého vybavení (mimo rodinnou verzi). Potom se na společnou hrací desku doplní suroviny a položí první karta období. Hráči se pak v tazích střídají vždy za jednoho obyvatele chýše, s nímž si vezme nahromaděné suroviny nebo zvolí akci, která se nabízí na otočené kartičce etap. Tím ale dané kolo nekončí, každý hráč musí postupně použít všechny členy své rodiny, a tak podle svého plánu získávat materiál, který bude později potřebovat k dalšímu rozvoji.

Celá hra se sestává ze čtrnácti takových kol, rozdělených do opakujících se fází: zahájení kola otočením karty pro aktuální období, doplnění surovin na kartičky k tomu určené, využití akcí jednotlivých členů rodiny a návrat domů. Zásadní fází pro celou hru je třetí v pořadí, která oddělí vítěze od poražených. Můžete v ní orat pole, sít, získávat suroviny nebo třeba počnout nového potomka s jediným omezením: v průběhu jednoho období může být využita každá akce pouze jedním hráčem.

Na konci každé z pěti etap, reprezentujících cyklus jednoho roku, nastává speciální období sklizně. Zde teprve získáte zaslouženou odměnu za svoje úsilí v podobě posečeného obilí a mláďat chovaných zvířat, ale také vás čekají doma hladové krky, které je třeba utišit. Pokud tak neučiníte, musíte se uchýlit k žebrání, které se podepíše na vašem konečném skóre.

Po odehrání všech čtrnácti období přichází určení nejúspěšnějšího farmáře. Za každou oblast, které jste se stačili věnovat, získáváte příslušný počet plusových bodů, které tvoří výsledné hodnocení. Započítává se zde nejen počet zvířat, obsazených polí farmy, ale také kvalita obydlí nebo počet rodinných příslušníků. Pokud budete obzvláště „šikovní“, můžete skončit dokonce v mínusu, ale to bude pouze záležitost prvních her.

Postupem času se bude vaše strategie zdokonalovat, ovšem díky obsazování jednotlivých akcí máte jistotu, že každá hra bude jiná. Za kvalitní výsledek lze považovat již součet kolem padesáti bodů; pokud by se vám podařilo přeskočit laťku nastavenou na 100 bodů, můžete se tímto svým úspěchem pochlubit přímo firmě MindOK.

Podíl náhody ve hře je minimální, závisí pouze na zvolené strategii, zda dáte přednost rozšíření domu a necháte rozrůst rodinu a tím pro následující kola získáte větší počet tahů. Nebo raději budete orat pole či stavět ploty a chlévy. Samozřejmě při hře více hráčů musíte mít v záloze několik různých variant, protože protihráč před vámi může chtít totéž co vy a začínat kolo může vždy pouze jeden, což se však za cenu jedné akce může snadno změnit.

Velký důraz na taktiku a nepatrný vliv náhody vede k velké oblibě hry u nás i ve světě. Agricola se může pochlubit prvním místem v hodnocení hráčů na uznávaném herním serveru BoardGameGeek, kde ji oznámkovalo již přes 12 000 hráčů.

Používaný termín rodinná hra může být trochu zavádějící, protože Agricola je doporučená výrobcem až od dvanácti let. Tato hranice je pochopitelná vzhledem k velkému počtu možností, které hra nabízí, a v níž by se mladší hráči mohli snadno ztratit.

Pan Uwe Rosenberg Agricolu dokončil v roce 2007 a od té doby se dočkala mnoha malých rozšíření, z nichž jedno je specifické i pro Českou republiku. Jedná se o takzvaný CZ-pack, který vydala firma MindOK letos v létě. Obsahuje 12 karet malých rozšíření a 12 profesí, které jsou tematicky zasazeny do našeho národního prostředí. Na vývoji karet se podílel autor hry a ilustrace na kartách jsou vyvedeny ve stylu Josefa Lady.

Během dvou let od svého vydání získala Agricola titul Hra roku celkem v osmi zemích, vyhrála také prestižní International Game Awards v roce 2008 a boduje jak mezi odborníky, tak v řadách hráčů. Svojí komplexností je určená pro trochu pokročilejší hráče, ačkoliv i méně zkušení si mohou užít svoji porci zábavy při rodinné hře. Důsledkem tohoto úspěchu je fakt, že na letošním veletrhu v Essenu bylo představeno první velké rozšíření, které nese název Farmers of the Moor, a přináší do hry mnoho nových principů.

Agricola je rodinná zábava, která zaměstná i zkušenější hráče. Za svoje peníze opravdu dostanete hodiny neutichající zábavy a pravděpodobně jednu z nejlepších deskových her současnosti.

Recenze převzatá ze serveru DeskoveHry.com
http://www.deskovehry.com/s-pribehem/12/recenze-agricola-dokonala-simulace-zemedelstvi


Vytvořeno:  24.03.2010 uživatelem rulen . Hodnocení:
Nejlepší hra roku
Agricola se po pár zahráních stala jednou z mých nejoblíbenějších her. Herní materiál je obsáhlý,různorodý a velmi pěkně zpracován.
Každý hráč si vezme svou hrací desku, která je rozdělena do 20 políček (v tomto případě velmi oceňuji hrací desky s možností umístění získaných surovin). Sám začínáte jako prostý farmář, který má 2 místnosti dřevěného domu a ženu. Hra je rozdělena do 14 kol, přičemž v každém kole je přidána karta s novou možností. Vaším cílem je vybudovat co nejlepší hospodářství. Cest, jak toho dosáhnout, je nepřeberné množství. Můžete pěstovat obilí a zeleninu, chovat zvířata (ovce, prasata, krávy), renovovat svůj dům na jílový nebo až na kamenný, stavět chlévy a ploty nebo rozšiřovat rodinu. K tomu nesmíte zapomenout nakrmit rodinu. Při tom vám budou pomáhat karty profesí, malého či velkého vybavení. Někdy vám ony samy napoví, jakou cestou se vydat, někdy jen pomohou v tom, co jste chtěli stejně provést.
Hra je velmi strategicky založená a je téměř zbytečné si na začátku hry myslet, že se vám povede vše, co budete chtít, alespoň mě se to nepovedlo asi zatím nikdy. Nejde se totiž zaměřit na všechno současně a ke konci hry budete ještě usilovně přemýšlet, co a jak dál, aby vám to vyšlo.
K dispozici máte také karty s přehledem, za co všechno se získávají body na konci hry a také přehled toho, jaká bude nabídka karet (nových možností) v jednotlivých etapách. Ty vám samozřejmě slouží k tomu, abyste si připravili vaši strategii. Někdy vám do ni může zasáhnout sám spoluhráč, tím, že vám sebere činnost, kterou jste chtěli provést sami, ale to už je hra a vy musíte kombinovat, přemýšlet, taktizovat, aby jste měli více bodů a tak vyhráli.
Na závěr mi nezbývá nic než doporučit. Pokud se prokousáte opravdu dlouhým návodem, budete odměněni skvělou hrou, která si vás získá na hodně dlouhý čas.


Vytvořeno:  24.03.2010 uživatelem Jennda . Hodnocení:
Můj statek, můj hrad
Dostáváte při pohledu na nevyužité pole chuť tam něco zasadit? Když vidíte prázdnou ohradu, máte nutkání přivést do ní několik ovcí? Pak se vám naskytnou dvě řešení. Ty movitější z vás si koupí svůj vlastní statek a ostatní si koupí... taky svůj vlastní statek, ale v menším balení a s názvem Agricola.
Při otevření krabice se každému rozzáří oči. Za své peníze dostanete nádherně spracovanou hru, kde každý detail potěší. Spousta figurek a propracované karty vás neomrzí snad nikdy. Zpracování všech částí je opravdu dokonalé. O něco horší je to s uložením onoho dokanalého materiálu, které je řešeno pouze nacpáním všeho do plastových pytlíků.
Prokousání se návodem je také značně obtížné. Je napsán poněkud kostrbatě a některé věci vám možná hned nedocvaknou. Pomůže první zahrání, při kterém to do sebe začne zapadat.
Hraní samo o sobě je strašně zábavné. Nelze se zde vymlouvat na náhodu, jako u jiných her. Záleží pouze na vás, jakou strategii zvolíte, pro budování své farmy, jak dokážete přečíst taktiku svých soupeřů a jak dokážete zaimprovizovat, když se zrovna něco nepovede.
Snažil jsem se hru jenom nechválit, ale to jde opravdu velice těžce. Mě osobně úplně dostala.


Vytvořeno:  20.02.2010 uživatelem BuBen . Hodnocení:
Hra stratégů
Agricola je hra pro všechny deskové stratégy, kteří rádi prověří svoje mozkové buňky. Její uvedení na zahraničním trhu v roce 2007 přineslo okamžitě obrovskou vlnu zájmu a tak se její české podoby dočkali fanoušci již o rok později. Příběh rolnické rodiny konce 17. století vás nenechá ani na chvíli oddechnout a pohltí natolik, že od rozehrané hry prostě nebudete moci odejít. Zpočítku se mi nechtělo tu hru ani koupit, ale po přečtení mnoha stránek recenzí jsem usoudil, že to je ta prevá hra pro mne. Žádné boje s netvory, žádné hrdinské skutky, jen práce, práce a zase práce. V krabici střední velikosti naleznete neskutečné množství herního materiálu. Barevné žetony, kvádříky, chlívečky, zvířátka – to všechno je ze dřeva, které hezky vypadá a je příjemné na dotek. Další herní materiál (herní plány a destičky symbolizující místnosti domů a pole) je vyroben z tvrdého kartonu. V krabici naleznete také herní karty různého druhu, které mají povrchovou úpravu lehké hladké struktury, což zaručuje dobré míchání a hlavně odolnost proti opotřebení. Jestliže jsem v souvislosti s Agricolou napsal práce, práce a zase práce, tak přesně taková hra také je. Na začátku máte k dispozici prázdný herní plán, dvě místnosti dřevěné chýše a dva členy rodiny. V průběhu 14 kol musíte vypracovat své hospodářství na co nejvyšší úroveň a tak zvítězit. Cest, kterými můžete úspěchu dosáhnout, je více. Můžete rozšiřovat a zvelebovat své obydlí až na kamenný dům, rozšiřovat své potomstvo, orat pole, sít, sklízet a péci, chovat domácí zvířata. Kámen úrazu je v tom, že zaměřit se na jednu věc nestačí. Kdo chce uspět, musí rozvíjet své hospodářství rovnoměrně ve všech oblastech.
Ve hře pomáhají karty profesí a zařízení, které hráčům přináší výhody, jejichž pomocí mohou lépe dosáhnout vytčeného cíle. K ruce jsou suroviny, kterými se platí, staví, renovuje a akce, které lze v každém kole provádět. S novými koly přibývá akcí (pořízení zvířat, pečení chleba, stavba plotů atd.), čím víc máte členů rodiny, tím více akcí můžete provést. Jenže je tu další „ale“. Každého člena své rodiny musíte být schopni nakrmit. Kola jsou tu a tam přerušena fázemi sklizně, ve kterých přijde na řadu také krmení rodiny. Za každého člena rodiny, pro kterého nemáte jídlo, získáváte záporné body v podobě karet žebráka. S blížícím se koncem hry kol mezi fázemi ubývá, a je tak stále těžší věnovat se rozvoji hospodářství i péči o rodinné příslušníky. Po posledním kole a závěrečném krmení dochází k sečtení bodů a vyhodnocení hry.
Kromě standardní hry můžete hrát zjednodušenou rodinnou verzi (méně složitá, vhodnější i pro mladší). Pro různé počty hráčů se používají jiné karty, hra je tak pokaždé jiná a přesto dokonale vyvážená. A bonbónek na konec: hra má i variantu pro jednoho hráče. Cílem je postupné nahrání předepsaného počtu bodů v průběhu osmi her, kdy se musíte neustále zlepšovat. Každou hru začínáte s větším počtem profesí, které vám práci.


Tato hra má několik pro a proti ale zápory se nehledají lehce.
Klady: 1, hra jednoho hráče
2, každý se hned vžije do role kterou má
3, mnoho možností (1-5 hráčů, zjednodušená rodiná verze...)

Zápory: 1, složitá pravidla
2, nevhodné pro hráče začátečníky


Vytvořeno:  14.02.2010 uživatelem Marwin . Hodnocení:
Hra, která si zaslouží pochvalu
Nikdy mě moc společné hry nebavily. Byly zdlouhavé a častokrát i nudné. Jednou jsme si s přítelem řekli, že zkusíme nějakou novou hru. První nás upoutala hra Carcassonne. Měla to být jednoduchá hra a tak jsme si ji koupili. Bavila nás a dokupovali jsme si k ní postupně rozšíření. Ale pak nás napadlo, že zkusit těžší hru nemusí být vůbec na škodu. Hledali jsme na této stránce nějaké zajímavé hry a nakonec nás upoutala hra Agricola. Vypadala zajímavě a přitom složitě. Hned jsme si ji objednali i s rozšířením. Pravidla byla trochu složitější a než jsme na vše došli chvíli to trvalo. Ale poté co jsme přišli na hlavní myšlenku, sbírat suroviny, stavit dům a chovat zvířata, hra nás doslova pohltila. Většinou hru hrajeme ve dvou a moc nás baví. Je to vždy něco jiného a nového. Ačkoliv u toho člověk musí přemýšlet a mít jistou taktiku, přesto si myslím, že na vyplnění volného času je to výborná věc. Je to moderní a do podrobna promyšlená hra. Všem, kdo rádi přemýšlejí a zárověň se baví u hraní společenských her, tuto hru jenom doporučuji. Obsahuje spoustu herního materiálu. Ať už podložní desky pro suroviny nebo pro hráče a jeho pozemek tak i zeleninu, obilí, kámen, dřevo a spolu s rozšířením takové velké množství profesí, které i kdyby jste to hráli každý den v roku bude hra pokaždé jinak a nikdy ne stejně . Nabízí spoustu variací a možností hraní hry. Moje příští hra bude Le Havre. Potom vám dám vědět.


Vytvořeno:  11.02.2010 uživatelem tomino . Hodnocení:
HRA AKO SA PATRI
Hru som zakupil na konci leta minuleho roku (2009) a som s nou nadmieru spokojny. Pocul som o nej od bratranca a aj cez net. Je to hra ktora neni za pol hodinu odohrana a hlavne su tam neni hracie kocky, ktore vedia dakedy dobre dobabrat dojem z hry a to u mna spravilo velmi dobry dojem. Je to hra kde stale treba myslet dopredu a kazdy tah treba dobre zvazit lebo kazda chybicka sa moze vypomstit, hlavne na poslednych kolach je to dost citit. Za najvacsie klady su urcite maly podiel nahody dlzka hry a aj celkove spracovanie ci uz hracich dosak alebo figurok, snad mozno zetony surovin mohli byt troska ine ale podla mna su pohodicke. Moze sa zdat ze karty nahravaju ku stastene ale podla mna je to vyrovnane tym ze cim lepsia karta tym vacsia cena. Co sa tyka robenia naschval - podla mna tuna je to perfektne vymyslene tymi tahmi skratka treba stale uvazovat dopredu a tak zmarit superovi tah - vcera som sa o tom dobre presvedcil
:-D.
Za maly minus je mozno priprava hry a mohli spravit v krabici priecinky na material lebo vyberanie zo sackov neni nic moc:-D A co sa tyka planu no ked som ho cital prvy krat mozno troska zmatenia ale po pozornom precitani je tam len malicko nejasnosti, ktore som tuna doriesil:) , co si vsimam daktori sa tu dost pytaju na veci ktore su tam jasne cierne na bielom - treba pozorne citat:) .


Vytvořeno:  08.02.2010 uživatelem Tadži . Hodnocení:
Agricola: dokonalá simulace zemědělství
Recenze pro server Topzine.cz, Hana Vítová

V krásném zeleném údolí se rozkládala malebná vesnička nesoucí jméno Agricola. Zdejší obyvatelé byli velmi pracovití a příroda se jim za to odměňovala velkou hojností plodin, zvěře i surovin. Během celého roku se mohli farmáři vydat do města na trh a zde si kupovat věci podle potřeby. Za zručným dřevorubcem se chodilo pro surové dřevo, ze kterého se daly vyrábět ploty, z lepšího, opracovaného, si mohli lidé rozšířit své dřevěné chýše nebo postavit dobytku chlév. Hrnčíř měl ve svém sortimentu vypálené jílové cihly, které se staly základem pro lepší dům nebo pro další vybavení jako je třeba pec, díky níž si rodina mohla upéct náramně chutné pochoutky. Na tržišti se také často objevovala zvířata, která si lidé pořizovali jako domácí mazlíčky do domu, nebo jako pracovní zvířata na zelené pastviny a do dřevěných stájí. Potom každé jaro mohli očekávat přírůstky do svých stád.

Jak plynul rok za rokem a sklizeň za sklizní, mohli si zdejší sedláci pořizovat lepší vybavení domu, dražší suroviny nebo si dokonce zvolit lepší profesi, která jim umožnila větší zisky z jejich majetku. Některé rodiny daly přednost obdělávání políček a následnému pěstování obilí a zeleniny. Nebyla to ale jednoduchá práce. Orali zarostlé louky a snažili se je přeměnit v úrodnou půdu s velkým výnosem. Pokud nezaháleli a zvládli včas sklidit, měli pro sebe dostatek jídla a plné sýpky...

Pokračování recenze na http://www.topzine.cz/agricola-dokonala-simulace-zemedelstvi/


Vytvořeno:  08.01.2009 uživatelem trupik . Hodnocení:
Špičková hra, kterou jen tak něco nepřekoná
Staňte se italskými vidláky z období po třicetileté válce – je čas ze zplundrovaných farem a chýší vybudovat prosperující hospodářství, které uživí vás i vaši rodinu.

Ano – v Agrikole hrajete farmářskou rodinku, neovládáte národ, kmen či civilizaci, ale začínáte pouze se dvěma človíčky – farmářem a jeho ženou. V tomto osazení můžete farmu rozšířit a pořídit si další potomky a nakonec to dotáhnete třeba až na pětičlennou vidláckou famílii. Ale do té doby vás čeká několik sklizní.

Agricola je skoro vynikající hra, celou si můžete přečíst na adrese http://blog.jakubmaly.cz/deskove-hry/agricola.aspx.


Vytvořeno:  13.11.2008 uživatelem pogo . Hodnocení:
AGRICOLA
Recenze vyšla v časopise Pevnost č. 9/2008, autorem je Filip Gotfrid

AGRICOLA

Koncem sedmnáctého století byla práce na statku těžká, špinavá, jednotvárná a jen málokdy svobodná. Její herní podoba sice není pro začínající nejjednodušší, avšak množství špíny závisí čistě na hráči, a v otázce svobody rozhodování a variability bude Agricola jen velmi těžko hledat soupeře.

Oficiální premiéru si Agricola odbyla na Festivalu fantazie 2008 v Chotěboři, kde byli zástupci firmy Mindok takřka nepřetržitě připraveni ji na požádání předvést, vysvětlit a/nebo si ji se zájemci zahrát. I to patří k vysoce profesionálnímu přístupu, se kterým byla tato hra (jinak vydaná v soutisku celkem osmi jazykových verzí) uvedena na náš trh.

Když jsem já sloužil...

Na samém začátku má hráč dva členy rodiny, dřevěnou chýši a farmu. A před sebou 14 kol, během kterých si může dělat téměř co chce, než dojde na závěrečné bodování. Jeho tahy jsou omezeny toliko počtem členů rodiny, jejichž prostřednictvím provádí jednotlivé akce, a materiálem (dřevo, jíl, kámen a rákos), který musí získat na rozšiřování bydlení, stavbu ohrad a podobně. A ještě musí na konci každého kola, během tzv. sklizně, „nakrmit“ každého člena rodiny dvěma žetony jídla. Ale jinak je čistě na něm, jestli bude obdělávat pole a pěstovat na nich obilí a zeleninu, nebo jestli se soustředí na živočišnou výrobu a bude chovat ovce, krávy a divoká prasata a své rodině bude předkládat k jídlu výhradně maso, najezte se, chaso.
Samozřejmě, i zjednodušený herní život má svá pravidla. Nemůžete proto například zhltat ovci syrovou, nýbrž si za tím účelem musíte postavit ohniště. To je v nabídce velkého vybavení, které získáte za náležitý počet žetonů stavebního materiálu a které vám pomůže v přeměně obilí či zvířat na tolik důležité jídlo.
Hráč má navíc v ruce karty profesí a malého vybavení, které mu po vyložení přinášejí různé bonusy, ať už v průběhu či na konci hry. Členy rodiny je také možno rozmnožovat a tím vykonat více akcí v jednom kole, ale větší rodina zase spotřebuje více jídla při sklizni.

...to poslední léto

Minusové body při závěrečném hodnocení přinášejí nevyužité plochy farmy a absence nějakého druhu plodiny či zvířete, plusové v podstatě všechno ostatní. Je proto dobré mít ode všeho něco a na konkrétní zemědělskou oblast se specializovat, a také zvážit přínosy karet vybavení.
Vlastními možnostmi hry však v úvodu zmíněná pestrost zdaleka nekončí. Jednak může Agricolu hrát i jediný hráč coby takový test svých schopností, druhak si lze dokoupit rozšíření v podobě dalších karet profesí a vybavení (učiníte-li tak ve specializované prodejně, obdržíte jako bonus další balíček doplňkových karet). Celá hra je navíc kompletně převedena do češtiny a vybavena detailními pravidly obsahujícími i slovníček pojmů a přehled akcí. Za jediný zápor by se tak dalo označit množství informací, které musí hráč na začátku první hry vstřebat, za což však bude odměněn opravdu spoustou hodin zábavy, která může být pokaždé trochu jiná.

100%


Vytvořeno:  10.11.2008 uživatelem klingacik . Hodnocení:
Tak sedlaci do gumakov a chytat vidle...
Mam doma len Pourto rico a sach. Po nich som si kupil Agricolu aby sme doma mohli hravat aj vo dvojici. Moje postrehy su nasledujuce:

- sqela hra fakt ze sqela (aj dost tazka)
- CZ+SK navod na hru velmi nezrozumitelny
- vynikajuca aj ked hraju dvaja hraci (na rozdiel od varianty s viacerymi hracmi v poslednych kolach ostavaju na niektorych kartach naozaj "hody"). Vo variante s viacerymi hracmi je to taka "setriva" hra - uplne ina taktika.
- celkom rychlo sa rozklada (v porovnani s pourto ricom) - vsetky drevene "vecicky" s jedlom mozu ostat spolu vo velkom sacku a ked hrame ich vysipeme do vrchneho dekla od hry skade si ich postupneme berieme
- celkom unavne (v porovnani s pourto ricom) je rozdavat po kazdom kole na hraciu dosku jednotlive "vecicky"
- malo profesii v zakladnej verzii vo variante dvaja hraci
- ale vo vseobecnosti velmi dobra hratelnost aj bez rozsirenej verzie
- kupovane v Brlohu za fer price


Tak sedlaci do gumakov a chytat vidle...


Vytvořeno:  28.10.2008 uživatelem raistlin . Hodnocení:
agricola :D
cafte ludkovia

no moj nazor je na tuto hru veeeelmy dobry som rad ze som si kupil tuto hru aj ked som pred tym nic take nehral
takze moje dojmy z hry
- velmi dobre vyvazena hra
- velmi ale velmi dobra znuvuhratelnost a s rozsirenim ani nevravym
- dobra zabava pri hrani
- proste spica
ale ma to aj take male minus ale iba bezvyznamne chyba mi tam niejaky zaskodnik zly sused farmar alebo nieco take keby ze sa da spravit niejake taketo rozsirenie tak to by bola uplnaaa pecka
- navod ci uz v cestine alebo v slovencine je napisany dooost zle a nezrozumitelne a clovek ktory nema skusenosti tak ma co robit a caka ho vela hladania
- slovensky navod bez obrazkov ukazok chyby aspon co som ja nasie boli tam tri
- ale su to chybicky ktore neovplivnuju hru
- nedostupnost Talia Z packu aspon na slovensku

ale celkovy dojem z hrania a hry je pozitivny a uplne doporucujem aj zacinajucim hracom ked prelusknu navod je to uplne jednoduche a zabavneVytvořeno:  08.08.2008 uživatelem tenista . Hodnocení:
skvelá hra
Pri otvorení krabice na vás čaká ohromné množstvo materiálu:
-9 herných plánov typu plánov v Portoriku
-120 kariet (profesie, malé a veľké vybavenie, karty žobrania, karty kôl, karty akcií a prehľadové karty)
-cca. 300 drevených herných komponentov(modely zvierat, chlievy, členovia rodiny, ploty, žetóny ílu, dreva, kameňa, tŕstia, zeleniny a obilia)
-ďalší materiál (kartičky drevených resp. tehlových izieb, kartičky zoraných polí a kamenných domov, žetóny jedla, žetóny hosť/nárok, žetóny násobenia a blok s tabuľkami na zapisovanie skóre)


Dejovo sa hrá odohráva v 17. storočí, keď ľudstvo konečne prekonalo morové epidémie. Nastáva čas, keď sa tvár civilizovaného sveta postupne obnovuje. Ľudia postupne renovujú svoje obydlia, chovajú hospodárske zvieratá, obrábajú polia.

Hrá sa skladá zo 14 kôl, pričom na konci niektorých prebehne žatva (celkovo je počas celej hry 6 žatiev). Hráči počas týchto 14 kôl posielajú svojich členov rodiny za prácou(každý člen rodiny vykoná v každom kole jednu akciu). Na začiatku hry má každý hráč 2 členov, s pribúdajúcimi kolami môže svoju rodiny rozšíriť až na 5 členov, čo mu umožní vykonať v jednom kole viac akcií.

Jednotlivé akcie umožňujú hráčom:
-získať potravu pre svoju rodinu
-získať suroviny(íl, drevo, tŕstie, kameň)
-získať obilie alebo zeleninu
-rozšíriť svoje obydlie
-zrenovovať svoje obydlie( z dreveného na tehlové resp. z tehlového na kamenné)
-postaviť chliev
-postaviť pastviny
-zorať polia
-zasadiť na poliach
-vytvoriť potomstvo(nových členov rodiny)
-oplotiť svoje pastviny alebo chlievy
-získať hospodárske zvieratá(kravy, divoké prasce, ovce)
-zahrať kartu(profesia, malé a veľké vybavenie)

Počas žatvy hráči získajú úrodu zo svojich polí, získajú mláďatá a musia nakŕmiť svoju rodinu.

Mechanizmus hry veľmi pripomína Portoriko(vyberanie akcií, nevyužité akcie sa stávajú do ďalšieho kola atraktívnejšími vďaka tomu, že sa na akcie pridávajú každým kolo nové a nové suroviny). Preto ak sú na jednej karte akcie 3 ovce a v tomto kole si túto akciu nevyberie žiadny z hráčov v budúcom kole tam budú 4 ovce atď. Akurát v Portoriku je akcií 7 a v Agricole cca. 20.

Hráč počas hry musí neustále zvažovať ,čo a kedy urobiť. Napr.:
a) Každý nový člen rodiny umožni vykonať o jednu akciu navyše, avšak za každého člena musím pri žatve zaplatiť o 2 jedlá viac. (ak hráč nemá dosť jedla, dostáva za každé jedlo, ktoré mu chýba kartu žobráka, ktorá znamená na konci hry 3 mínusové body).
b) Obilie je možné premeniť na jedlo(upiecť z neho chlieb) alebo ho zasiať na pole.
c) Mnoho ďalších

Hru môže hrať 1-5 hráčov. Pri hre jedného hráča ide o to, že sa hráč snaží nahrať, čo najviac bodov(hrať lepšie, zlepšovať sa). Ide o akýsi trénink. Hra sa stáva zaujímavejšou pri väčšom počte hráčov(čím viac hráčov, tým je viac komfliktnejšia, lebo vám môže niekto skôr zobrať akciu, ktorú ste chceli zahrať).

Kladné stránky hry:
a) cena (skvelá hra, ktorá obsahuje mnoho herného materiálu)
b) atmosféra hry
c) vysoký rozptyl 1-5 hráčov
d) nespočetné množstvo ciest k víťazstvu(najviac zo všetkých hier, ktoré som hral)
e) hrateľnosť(aj keď prehráte nemrzí vás to toľko)
f) nádherná grafika hry
g) úžasná komplexnosť hry
h) hra je pre veľkú skupinu hráčov
i) herný čas(cca 1 hod)
j) rodinná varianta hry(zjednodušená verzia, pri ktorej sa ľahšie oboznámite s pravidlami a trvá navyše kratšie)
k) hráč prakticky stále hrá(nemusí čakať 5 min na svoj ďalší ťah)
l) blok na zapisovanie skóre(praktické, môžete si jednoducho pozrieť v zlomku sekundy vaše predošlé výsledky, a tak vidieť vaše zlepšenie)

Slabšie stránky hry:
a) nízka komfliktnosť(súperovi môžete mariť jeho zámery len tak, že si vyberiete akciu, ktorú on potreboval)
b) v krabici chýbajú priečinky na herný materiál(je tam však asi 20 sáčikov)
c) príprava hry trvá aj 20 min
d) začínajúci hráč proti skúsenému nemá šancu
e) hru je možné sa po niekoľkých hrách ´naučiť´
f) pomerne zložité pravidlá

Náhoda hrá v hre rolu len pri rozdaní kariet profesií a malého vybavenia hráčom na začiatku hry. Avšak aj keď niekto dostane silnejšie karty ich cena pri zahraní je vyššia a preto si dovolím tvrdiť, že hra je úplne bez náhody. Hra je veľmi vyvážená.

Ide o skvelú hru, ktorá zaujme aj fajnšmekrov, aj rodiny s deťmi, aj manželské páry. Agricola patrí bezpochyby medzi najlepšie hry. Je veľmi zábavná pri akomkoľvek počte hráčov a nikto sa pri nej až do konca nenudí, lebo aj keď jasne prehrávate máte dobrý pocit, že sa pred vami niečo pekné buduje a navyše každou hrou sa spravidla vaše skóre zlepšuje.

Hra je oveľa lepšia ako trebárs Vysoké napätie. Ak máte radi Portoriko táto hra je pre vás jasnou voľbou. Pre mňa je spolu s Tikalom a Eufratom hrou, ktorú si zahrám najradšej.

Vytvořeno:  07.08.2008 uživatelem greyhound . Hodnocení:
Nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál
S recenzí na hru Agricola jsem poměrně dlouho čekal, nechtěl jsem psát hodnocení hned po prvních několika partiích a udělal jsem dobře. Když jsem prvně vybalil bohatý obsah krabice a pochopil základní principy, připadal jsem si v prvních hrách poněkud "nešikovný", neboť jsem dosahoval poměrně nízkých počtů bodů. Po měsíci se už ve hře orientuji dobře a hra mě ohromně chytla. Hrajeme ji ve dvou a domnívám se, že Agricola je jednou z her, kde menší počet hráčů není vůbec na škodu. Hra totiž lépe ubíhá a za večer se dá stihnout i více partií. Hra má ohromně propracovaný a komplexní systém, kterým v mých očích překonává dočasné vládce deskových her. Nutí hráče opravdu usilovně přemýšlet, taktizovat a plánovat. Zpočátku hráči začínají s dvěma členy rodiny a prázdnou deskou farmy a trvá zpravidla několik kol, než se začne deska zaplňovat ohradami se zvířaty, políčky s obilím a zeleninou, chlévy a dalšími místnostmi domu. Je důležité co nejdříve rozšířit dům a vzít si nové členy rodiny, každý nový "človíček" totiž přidává další tah v každém kole a hráč tak rychleji rozšiřuje farmu. Důležité je také vhodné využití profesí a vybavení, které hráč na začátku dostane. Některé profese dokáží výrazně pomoci se zajištěním jídla, jiné pomůžou s rychlejší stavbou domu a další přidají body v závěrečném hodnocení. Obdobné je to s kartami vybavení. Zpočátku nám největší starost dělalo zajištění jídla pro všechny členy rodiny, v současnosti už hru zvládáme lépe a hlavní starostí je taktika, jak získat co nejhodnotnější farmu. Jako další klad hry vidím skutečnost, že každý hráč (i poražený) má většinou radost z toho, co se mu podaří vybudovat a na rozdíl od jiných her nemusí být tolik zdeptán porážkou. Závěrem chci říci, že stolních her jsem už odehrál opravdu hodně (mimo jiné Osadníky, Portoriko, Dobu kamennou, San Juan, Carcassone, Klany atd.) a řadu z nich mám velmi rád. Agricolu ovšem už po měsíci a cca 25 - 30 odehraných partiích řadím na první místo, je to nejlepší hra, jakou jsem zatím hrál a všem dosud nerozhodnutým ji vřele doporučuji. Doporučuji také k základní hře pořídit nabízené rozšíření, umožní Vám to vybírat z cca 350 - 400 karet profesí a vybavení a nabídne Vám více variability.


Vytvořeno:  30.06.2008 uživatelem Rubic(k) . Hodnocení:
Pozor návykové!
Recenzí na tuto hru bylo napsáno požehnaně, alespoň já jsem jich bez přehánění tolik četl v češtině i angličtině, než konečně lokalizovaná verze hry zakotvila minulý čtvrtek na čestném místě naší ludotéky. Zakotvila tam právem, je to prostě výborná hra. Psát o ní další recenzi by bylo stejně zbytečné, jako psát recenzi na láhev výborného vína vypitou ve skvělé společnosti. Protože dokud nezkusíte sami, těžko si představíte jak je skvělá, stejně mi neuvěříte, že je návyková a nepochopíte, že i ve Vašem obýváku může nastat tak skvělá atmosféra.
Od Uwe Rosenberga u nás doma známe už dvě velmi dobré hry: Mamma Mia a Bohnanza - obě jsou postavené na dobrém nápadu a matematickém modelu převlečeném do stravitelného tématu, prostě jednoduchost a logika. Teď ještě přidejte spoustu strategie a dostanete takovou pecku, jakou je Agricola. Agricolu můžu jednoznačně doporučit ostřílenějším hráčům a potvrzuji, že narozdíl třeba od Pilířů (které při hře ve dvou pokulhávají) nebo od Puerto Rica (které bez úprav pravidel ve dvou nefunguje vůbec), je Agricola vyvážená při jakémkoliv počtu hráčů (tedy, v pěti jsme to zkusit nemohli, ale karty jsem už nastudoval). Líbit se bude těm, kdo si oblíbili Caylus, Sankt Petersburg, Puerto Rico, Pilíře Země, San Juan - s těmito hrami má několik společných prvků, odlišností je ale také spousta, takže o redundanci by bylo smrtelným hříchem mluvit. Unikátní je zejména komplexní systém bodování, ve kterém se hledí na vyváženost a který Vás nutí při každé hře reagovat na aktuální situaci a vývoj partie, čehož důsledkem je opakovatelnost hraní a dokážu si představit tři naprosto odlišné partie sehrané během jediného večera.
Pravidla jsou také trochu komplexnější, takže první hra ve třech hráčích zabarala tři a čtvrt hodiny. Další partie už se pohybují okolo avizovaných 30-ti minut na jednoho hráče, spíše malinko méně. Kromě času a spoluhráčů budete při hraní potřebovat i hodně prostoru, herního materiálu je opravdu hodně už při rodinné verzi a při "normální" verzi ještě o něco víc.


Vytvořeno:  14.02.2008 uživatelem pogo . Hodnocení:
Představení hry

Je Agricola nejlepší hrou všech dob? Tak to je otázka, kterou si hráči po celém světě kladou už několik měsíců. Na loňském veletrhu v Essenu se největším trhákem stala hra od malé, i když rozhoně ne neznámé, firmy Lookout Games, autora Uwe Rosenberga. Tato firma se již dříve zapsala do povědomí hráčů například úvodním vydáním hry Bohnanza (Fazole). Tak skvěle přijatou hru jako je Agricola zatím ale na kontě nemá. Již před Essenem, ale hlavně v průběhu veletrhu se kolem této hry spustila opravdová mánie. A ani po veletrhu se nezastavila. Hra prozatím existuje pouze v německém vydání, ale i přesto se šíří po celém světě. Na www.boardgamegeek.com se v žebříčku s relativně malým počtem hodnocením vyšvihla již na osmé místo. Její průměrně hodnocení je srovnatelné se hrami na nejvyšších místech žebříčku a podle něterých názorů existuje možnost, že se dostane až na úplně nejvyšší post...

Článek se základním představením hry najdete zde.
Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Agricola' obsahuje 1666 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 08.09.2014 v 10:55 uživatel StefanXP.

Nadpis příspěvkuVytvořil uživatelVytvořeno
Dá se rozumně hrát německá verze?Tom07.01.2008 20:49
Re: Dá se rozumně hrát německá verze?Darn08.01.2008 00:14
Re: Dá se rozumně hrát německá verze?Láďa Smejkal08.01.2008 12:36
Re: Dá se rozumně hrát německá verze?Tom08.01.2008 12:48
Re: Dá se rozumně hrát německá verze?pogo08.01.2008 14:33
Kolik bude stát ???Ada16.04.2008 21:50
Re: Kolik bude stát ???SasaKrasty17.04.2008 10:49
Re: Kolik bude stát ???Ranca17.04.2008 17:59
cena a rozdělení hryEmil20.04.2008 09:15
Re: cena a rozdělení hrydilli20.04.2008 23:22
Re: cena a rozdělení hryrichie21.04.2008 09:05
Re: cena a rozdělení hrypogo21.04.2008 09:52
Vydanicorvus13.05.2008 18:30
Re: Vydanipogo14.05.2008 10:23
Re: VydaniGally24.05.2008 19:11
Re: Vydanidilli26.05.2008 08:23
Tak kdy?Martin23.05.2008 14:19
Re: Tak kdy?corvus23.05.2008 14:26
Re: Tak kdy?Martin24.05.2008 14:17
Re: Tak kdy?REM24.05.2008 22:36
Re: Tak kdy?Tom26.05.2008 14:46
Re: Tak kdy?Gally26.05.2008 18:53
Re: Tak kdy?REM26.05.2008 19:37
Re: Tak kdy?dilli26.05.2008 23:08
Re: Tak kdy?REM26.05.2008 23:34
Re: Tak kdy?GK_voyger06.06.2008 08:18
Re: Tak kdy?pogo06.06.2008 10:04
Re: Tak kdy?siegel20.06.2008 20:43
Re: Tak kdy?REM20.06.2008 22:54
Re: Tak kdy?siegel20.06.2008 23:37
Bude kompletní??David Cichák11.06.2008 11:54
Re: Bude kompletní??pogo12.06.2008 07:49
Re: Bude kompletní??David Cichák12.06.2008 11:08
Re: Bude kompletní??dilli12.06.2008 12:43
Re: Bude kompletní??corvus12.06.2008 19:37
Re: Bude kompletní??dilli13.06.2008 08:32
Re: Bude kompletní??Adam13.06.2008 09:19
Re: Bude kompletní??siegel13.06.2008 11:52
Re: Bude kompletní??Adam13.06.2008 13:55
Re: Bude kompletní??Lubbo18.06.2008 02:55
Re: Bude kompletní??pogo18.06.2008 09:11
prosim o recenzeMartin17.06.2008 14:11
Re: prosim o recenzeREM17.06.2008 17:16
Aj v slovencine?kika18.06.2008 13:04
Re: Aj v slovencine?pogo18.06.2008 14:55
Re: Aj v slovencine?kika18.06.2008 16:07
Re: Aj v slovencine?r0bert09208.07.2008 10:19
Re: Aj v slovencine?kika08.07.2008 12:32
Re: Aj v slovencine?r0bert09208.07.2008 13:50
Re: Aj v slovencine?kren08.07.2008 14:57
Re: Aj v slovencine?kika09.07.2008 20:09
Re: Aj v slovencine?dajo09.07.2008 22:40
Re: Aj v slovencine?r0bert09210.07.2008 10:58
Re: Aj v slovencine?pecovarhy10.07.2008 16:08
dodani do prodejnycorvus25.06.2008 08:14
Re: dodani do prodejnypogo25.06.2008 08:29
Re: dodani do prodejnycorvus25.06.2008 09:21
Re: dodani do prodejnyVasekVydra26.06.2008 10:12
Re: dodani do prodejnycorvus26.06.2008 15:49
Re: dodani do prodejnygwyn30.06.2008 08:19
Z-pack samostatně?Gr3N27.06.2008 11:49
Re: Z-pack samostatně?REM27.06.2008 14:59
Re: Z-pack samostatně?Darn28.06.2008 03:01
Re: Z-pack samostatně?REM28.06.2008 14:28
Re: Z-pack samostatně?pogo28.06.2008 09:55
Re: Z-pack samostatně?Michael16.08.2008 23:56
Opravdu velice dobrá hrasydo30.06.2008 09:27
Re: Opravdu velice dobrá hraREM30.06.2008 10:31
Re: Opravdu velice dobrá hrasydo30.06.2008 10:45
Re: Opravdu velice dobrá hraREM30.06.2008 11:54
Re: Opravdu velice dobrá hradilli30.06.2008 12:36
Re: Opravdu velice dobrá hrasydo30.06.2008 12:56
Re: Opravdu velice dobrá hrapogo30.06.2008 13:19
Re: Opravdu velice dobrá hraVasekVydra01.07.2008 09:05
Re: Opravdu velice dobrá hrasydo01.07.2008 13:48
Re: Opravdu velice dobrá hraVasekVydra03.07.2008 10:30
Re: Opravdu velice dobrá hraLast_Elf03.07.2008 10:44
Re: Opravdu velice dobrá hraThe Hammer03.07.2008 10:51
Bezva hra a něco navícRubic(k)30.06.2008 14:03
Re: Bezva hra a něco navícsydo30.06.2008 14:21
Re: Bezva hra a něco navícRubic(k)30.06.2008 15:12
Agricola - FAQleech02.07.2008 15:16
Re: Agricola - FAQpogo03.07.2008 12:18
FAQDavid Cichák02.07.2008 18:17
Re: FAQDarn02.07.2008 18:39
Re: FAQDavid Cichák02.07.2008 19:45
Spielboxcorvus03.07.2008 12:03
Re: Spielboxpogo03.07.2008 12:26
Re: Spielboxcorvus03.07.2008 17:34
Re: SpielboxREM03.07.2008 19:34
Re: Spielboxcorvus03.07.2008 20:19
Re: Spielboxmuf18.07.2008 13:10
Re: SpielboxSodovka18.07.2008 15:53
Re: Spielboxcorvus18.07.2008 15:56
Re: SpielboxSodovka18.07.2008 16:51
Re: SpielboxREM18.07.2008 17:41
Re: Spielboxmuf18.07.2008 18:01
Re: Spielboxmuf18.07.2008 18:15
Re: SpielboxAdam06.08.2008 09:03
Re: Spielboxta*jemná*26.10.2009 15:45
Re: SpielboxAcer19.10.2008 12:17
FAQDavid Cichák03.07.2008 23:20
Re: FAQDarn04.07.2008 00:44
[INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Blizzard04.07.2008 08:06
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]honcik04.07.2008 09:25
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Blizzard04.07.2008 09:30
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Blizzard04.07.2008 09:36
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]honcik04.07.2008 10:02
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]eob04.07.2008 11:13
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]honcik04.07.2008 11:31
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]eob04.07.2008 12:28
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gr3N06.07.2008 12:57
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]eob07.07.2008 07:44
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]dilli07.07.2008 08:42
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]eob07.07.2008 11:05
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gr3N07.07.2008 15:53
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]dilli07.07.2008 17:11
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]eob08.07.2008 09:23
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gr3N09.07.2008 21:41
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gr3N12.07.2008 19:01
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]dilli12.07.2008 19:14
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gr3N24.07.2008 17:24
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Erumoico31.05.2009 13:06
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Davides915.09.2011 22:22
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Blizzard09.07.2008 22:10
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]Gimling21.07.2008 20:09
Re: [INFO + STRATEGIE] - Hra jednoho hrace [DOTAZ]dilli22.07.2008 01:02
FAQeob04.07.2008 11:11
Re: FAQdilli06.07.2008 18:25
kooperativní variantaeob04.07.2008 11:17
dotaz na akciedajo04.07.2008 16:12
Re: dotaz na akciepogo04.07.2008 18:04
Re: dotaz na akciesydo04.07.2008 19:23
Re: dotaz na akciesydo04.07.2008 19:25
FAQDavid Cichák11.07.2008 08:10
Re: FAQDarn11.07.2008 12:08
Re: FAQDarn11.07.2008 12:10
Návod?Gimling11.07.2008 11:17
Re: Návod?Darn11.07.2008 11:41
Re: Návod?Gimling11.07.2008 11:54
Re: Návod?Darn11.07.2008 12:00
Re: Návod?Gimling11.07.2008 12:03
Re: Návod?REM11.07.2008 12:10
Re: Návod?REM11.07.2008 12:04
Re: Návod?Gimling11.07.2008 12:11
Re: Návod?Adam11.07.2008 13:49
Re: Návod?REM11.07.2008 14:46
Re: Návod?Ranca11.07.2008 16:08
Re: Návod?honcik11.07.2008 16:32
Re: Návod?Rubic(k)11.07.2008 17:10
Re: Návod?Sodovka11.07.2008 17:22
Re: Návod?REM11.07.2008 17:30
Re: Návod?Sodovka11.07.2008 17:37
Re: Návod?REM11.07.2008 18:15
Re: Návod?dilli11.07.2008 20:21
Re: Návod?Darn11.07.2008 20:36
Re: Návod?REM12.07.2008 01:10
Re: Návod?siegel11122.07.2008 16:38
Re: Návod?The Hammer12.07.2008 08:57
Re: Návod?Gimling12.07.2008 16:45
Re: Návod?dilli12.07.2008 18:47
Re: Návod?Darn13.07.2008 01:54
Re: Návod?Sodovka13.07.2008 16:58
Re: Návod?dilli13.07.2008 18:11
Re: Návod?Sodovka13.07.2008 18:25
Re: Návod?dilli13.07.2008 19:41
Re: Návod?Sodovka14.07.2008 07:44
Re: Návod?Rubic(k)17.07.2008 13:44
Re: Návod?Likwit14.09.2008 23:44
Re: Návod?ShadoWWW15.09.2008 07:57
Re: Návod?katkaq15.02.2010 20:58
FAQ - nejasnosti v pravidlechGimling12.07.2008 16:52
Re: FAQ - nejasnosti v pravidlechdilli12.07.2008 18:48
Re: FAQ - nejasnosti v pravidlechdilli12.07.2008 18:55
KartaDavid Cichák12.07.2008 19:05
Re: Kartadilli12.07.2008 19:16
Re: KartaDavid Cichák12.07.2008 20:21
Re: KartaDarn13.07.2008 01:59
Re: KartaAcer19.10.2008 15:05
Re: Kartadilli12.07.2008 19:17
Dotazy ke kartámGr3N12.07.2008 19:22
Re: Dotazy ke kartámdilli12.07.2008 20:50
Re: Dotazy ke kartámGr3N12.07.2008 23:02
Re: Dotazy ke kartámGr3N12.07.2008 23:12
Re: Dotazy ke kartámdilli13.07.2008 09:09
Re: Dotazy ke kartámdilli13.07.2008 14:20
Re: Dotazy ke kartámGr3N12.07.2008 23:17
Re: Dotazy ke kartámdilli13.07.2008 00:00
Re: Dotazy ke kartámGr3N13.07.2008 09:32
Re: Dotazy ke kartámdilli13.07.2008 12:11
Re: Dotazy ke kartámGimling13.07.2008 19:00
Re: Dotazy ke kartámdilli13.07.2008 19:58
Re: Dotazy ke kartámDarn13.07.2008 19:59
Re: Dotazy ke kartámErumoico12.09.2008 19:15
Re: Dotazy ke kartámErumoico12.09.2008 19:16
Dotazy ke kartámDavid Cichák12.07.2008 21:55
Re: Dotazy ke kartámdilli12.07.2008 22:32
FAQShadoWWW13.07.2008 09:05
Re: FAQdilli13.07.2008 09:12
Re: FAQShadoWWW13.07.2008 09:53
Re: FAQdilli13.07.2008 12:02
Re: FAQGimling13.07.2008 19:03
Drobnosticorvus13.07.2008 13:26
Re: Drobnostidilli13.07.2008 14:04
Re: Drobnosticorvus13.07.2008 18:45
Re: Drobnostidajo13.07.2008 19:05
Re: DrobnostiTomino15.08.2008 10:56
Re: Drobnostidilli15.08.2008 12:43
Re: DrobnostiTomino08.12.2008 17:11
Re: DrobnostiTomino08.12.2008 17:33
Re: DrobnostiRingo08.12.2008 18:16
Re: Drobnostidilli13.07.2008 19:44
Re: Drobnosticorvus13.07.2008 22:58
Re: DrobnostiREM08.12.2008 22:34
VychytávkaDavid Cichák13.07.2008 19:14
Re: VychytávkaCharlotta25.07.2008 10:02
Doba kamenná vs. AgricolaGimling14.07.2008 09:50
Re: Doba kamenná vs. AgricolaMarkéta14.07.2008 10:06
Re: Doba kamenná vs. AgricolaSodovka14.07.2008 11:51
Re: Doba kamenná vs. Agricoladilli14.07.2008 11:56
Re: Doba kamenná vs. AgricolaGimling14.07.2008 15:07
Re: Doba kamenná vs. AgricolaDarn18.07.2008 14:53
Re: Doba kamenná vs. AgricolaRingo28.11.2008 08:22
Re: Doba kamenná vs. AgricolaAcer29.01.2009 21:32
Re: Doba kamenná vs. AgricolaREM29.01.2009 22:22
Re: Doba kamenná vs. AgricolaRingo29.01.2009 22:39
agricolaomas14.07.2008 13:27
Re: agricolaMarkéta14.07.2008 14:26
Re: agricoladilli14.07.2008 14:45
Re: agricolaomas14.07.2008 18:17
Re: agricolaShadoWWW14.07.2008 18:43
Re: agricolaomas15.07.2008 12:27
FAQ solitérMíla15.07.2008 08:49
Re: FAQ solitérdilli15.07.2008 14:11
dotaz ke kartě kupecdepkar16.07.2008 08:15
Re: dotaz ke kartě kupecdilli16.07.2008 17:36
Re karta KupecDavid Cichák16.07.2008 21:02
Re: Re karta KupecCholerus16.07.2008 21:16
Re: Re karta Kupecdilli16.07.2008 21:19
karta kupecDavid Cichák16.07.2008 21:31
malo zebraku :)corvus16.07.2008 23:19
Re: malo zebraku :)zeppelin17.07.2008 02:58
Re: malo zebraku :)REM17.07.2008 09:18
Re: malo zebraku :)Tom21.07.2008 16:55
Z-packomas17.07.2008 08:28
Re: Z-packThe Hammer17.07.2008 09:13
Re: Z-packpogo17.07.2008 10:19
Re: Z-packomas17.07.2008 12:19
První dojemAdam17.07.2008 12:56
Sběrač bobulíDavid Cichák17.07.2008 23:32
Re: Sběrač bobulípogo18.07.2008 10:16
Re: Sběrač bobulíLast_Elf18.07.2008 13:29
Re: Sběrač bobulídilli22.07.2008 10:36
Re: Sběrač bobulíRadka N12.06.2013 21:29
Re: Sběrač bobulídilli16.06.2013 22:34
Dotaz: jídlo a obilíSodovka19.07.2008 07:43
Re: Dotaz: jídlo a obilíhoncik19.07.2008 09:23
Re: Dotaz: jídlo a obilíSodovka19.07.2008 10:15
Obili a doba hranícorvus21.07.2008 12:14
Re: Obili a doba hraníCholerus21.07.2008 12:32
Re: Obili a doba hraníSSZGSA28.10.2008 23:19
Re: Obili a doba hraníjohana09.01.2010 20:35
Re: Obili a doba hraníREM10.01.2010 00:44
Re: Obili a doba hraníMisis27.06.2010 22:36
Re: Obili a doba hraníKnihovník28.06.2010 14:39
Tuning AgricolyGimling21.07.2008 20:30
Re: Tuning AgricolyREM22.07.2008 01:17
Re: Tuning AgricolyMartin Blatný23.07.2008 10:12
Re: Tuning AgricolyREM23.07.2008 14:06
Re: Tuning Agricolypecovarhy24.07.2008 01:46
Re: Tuning AgricolyREM24.07.2008 09:54
Re: Tuning Agricolypecovarhy24.07.2008 11:07
Re: Tuning AgricolyREM24.07.2008 12:18
Re: Tuning Agricolypecovarhy30.07.2008 11:23
Re: Tuning Agricolydilli22.07.2008 10:32
Re: Tuning AgricolyREM22.07.2008 10:47
Re: Tuning Agricolydilli22.07.2008 11:02
Re: Tuning AgricolyGimling28.07.2008 14:12
Re: Tuning Agricolysydo28.07.2008 14:44
Re: Tuning Agricolydilli30.07.2008 00:11
Re: Tuning AgricolyRingo28.11.2008 07:52
Re: Tuning AgricolyRingo28.11.2008 08:03
Obrazek pro AgricoluMartin22.07.2008 13:44
Re: Obrazek pro Agricolukika22.07.2008 20:04
Ad Pravidlaceloush23.07.2008 00:14
FAQMarkéta23.07.2008 09:15
Re: FAQdilli23.07.2008 10:43
Re: FAQMarkéta23.07.2008 11:45
Dotaz - Vesnická děvečkaMarcovan23.07.2008 09:18
Re: Dotaz - Vesnická děvečkadilli23.07.2008 10:53
Re: Dotaz - Vesnická děvečkadilli23.07.2008 10:57
Re: Dotaz - Vesnická děvečkaMarcovan23.07.2008 11:43
Re: Dotaz - Vesnická děvečkacorvus23.07.2008 13:33
Re: Dotaz - Vesnická děvečkacorvus23.07.2008 13:35
Re: Dotaz - Vesnická děvečkasydo25.07.2008 07:01
dotaz - žebříkGr3N24.07.2008 21:49
Re: dotaz - žebříkdilli24.07.2008 22:51
Re: dotaz - žebříkbenedikt09.06.2011 22:58
Re: dotaz - žebříkStefanXP02.09.2014 23:26
dotaz - Střecha z proutíGr3N25.07.2008 12:00
Re: dotaz - Střecha z proutídilli25.07.2008 13:23
Re: dotaz - Střecha z proutíGr3N25.07.2008 14:51
Re: dotaz - Střecha z proutídilli25.07.2008 16:52
Re: dotaz - Střecha z proutíGr3N25.07.2008 17:04
Dotaz - umístění zvířat na farmuAdam25.07.2008 13:14
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmusydo25.07.2008 13:31
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmudilli25.07.2008 13:40
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmuAdam25.07.2008 13:45
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmuVasekVydra04.08.2008 00:35
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmumils22.09.2008 14:50
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmudilli22.09.2008 19:45
Re: Dotaz - umístění zvířat na farmuKydar23.09.2008 09:47
Zeton Hosta/nárokukika25.07.2008 13:23
Re: Zeton Hosta/nárokusydo25.07.2008 13:32
Re: Zeton Hosta/nárokukika25.07.2008 13:34
Re: Zeton Hosta/nárokuzorek08.10.2008 15:23
Re: Zeton Hosta/nárokudilli09.10.2008 01:20
dotaz - VilaGr3N25.07.2008 17:07
Re: dotaz - Viladilli26.07.2008 13:00
Kupec + obchodní cestujícíGr3N25.07.2008 18:16
Re: Kupec + obchodní cestujícídilli26.07.2008 13:13
Re: Kupec + obchodní cestujícíGr3N26.07.2008 13:18
Re: Kupec + obchodní cestujícíErumoico21.12.2009 18:43
Samolepky postáv originálneline28.07.2008 13:23
Re: Samolepky postáv originálsydo28.07.2008 14:46
Re: Samolepky postáv originálneline28.07.2008 21:35
speciální bodyGimling28.07.2008 14:36
Re: speciální bodysydo28.07.2008 14:52
Re: speciální bodypogo28.07.2008 15:26
Jak jste nalepili obrázky?Adam30.07.2008 09:32
Re: Jak jste nalepili obrázky?kika30.07.2008 13:34
Re: Jak jste nalepili obrázky?Adam31.07.2008 01:22
Re: Jak jste nalepili obrázky?kika04.08.2008 18:25
agricola alebo doba kamenna alebo vikingovéomas01.08.2008 11:23
Re: agricola alebo doba kamenna alebo vikingovémuf01.08.2008 11:49
Re: agricola alebo doba kamenna alebo vikingovéomas01.08.2008 12:39
Re: agricola alebo doba kamenna alebo vikingovéMarkéta02.08.2008 07:50
Re: agricola alebo doba kamenna alebo vikingovéPetr Holub08.08.2008 13:33
FAQ Polni strazTristaver03.08.2008 13:50
Re: FAQ Polni strazCholerus03.08.2008 14:40
Re: FAQ Polni strazTristaver03.08.2008 15:14
Re: FAQ Polni strazCholerus03.08.2008 15:38
Re: FAQ Polni strazTristaver03.08.2008 16:46
Re: FAQ Polni strazMari08.08.2008 10:50
Re: FAQ Polni strazCholerus08.08.2008 12:58
Chlev a pastvinyzeppelin03.08.2008 21:19
Re: Chlev a pastvinypogo04.08.2008 09:36
Re: Chlev a pastvinypecovarhy04.08.2008 11:23
Re: Chlev a pastvinydilli04.08.2008 12:45
Re: Chlev a pastvinyMarkéta04.08.2008 12:58
Re: Chlev a pastvinyVasekVydra04.08.2008 12:59
Re: Chlev a pastvinypecovarhy04.08.2008 13:34
Re: Chlev a pastvinydilli04.08.2008 22:31
Re: Chlev a pastvinyzeppelin04.08.2008 23:26
Re: Chlev a pastvinyGimling07.08.2008 14:12
Re: Chlev a pastvinypecovarhy07.08.2008 17:31
Re: Chlev a pastvinydilli07.08.2008 20:39
Re: Chlev a pastvinypecovarhy07.08.2008 23:31
Re: Chlev a pastvinyGimling08.08.2008 21:23
Re: Chlev a pastvinydilli09.08.2008 13:34
žeton nárokumt207.08.2008 16:41
Dva dotazy ke hre a muj nazor o navoduElena14.08.2008 22:27
Re: Dva dotazy ke hre a muj nazor o navodudilli15.08.2008 07:51
Re: Tak ty karty fakt nemam :-(Elena15.08.2008 09:30
Kde jsou karty?dilli15.08.2008 09:59
Re: Karty zakladni hrydilli15.08.2008 10:11
Re: Karty zakladni hryzeppelin15.08.2008 12:13
Re: Karty zakladni hryElena15.08.2008 12:48
Re: Dva dotazy ke hre a muj nazor o navoduLapo15.08.2008 16:51
Re: Dva dotazy ke hre a muj nazor o navodupogo16.08.2008 12:09
Re: Dva dotazy ke hre a muj nazor o navoduTom03.01.2010 23:11
Re: Dva dotazy ke hre a muj nazor o navoduREM04.01.2010 01:07
dotaz k pecímpospa14.08.2008 23:43
Re: dotaz k pecímdilli15.08.2008 07:42
Re: dotaz k pecímpospa15.08.2008 12:37
Re: dotaz k pecímDONKEY14.04.2009 08:32
Re: dotaz k pecímREM14.04.2009 08:55
Re: dotaz k pecímDONKEY14.04.2009 10:36
Re: dotaz k pecímdilli14.04.2009 10:45
Re: dotaz k pecímREM14.04.2009 11:00
Agricola nebo Poštovní kurýrkolda17.08.2008 14:24
Re: Agricola nebo Poštovní kurýrEyron19.08.2008 17:51
Re: Agricola nebo Poštovní kurýrkolda20.08.2008 10:55
Re: Agricola nebo Poštovní kurýrLapo20.08.2008 17:37
FAQ - akceGimling17.08.2008 23:16
Re: FAQ - akceCholerus18.08.2008 08:15
Re: FAQ - akceGimling18.08.2008 11:02
Re: FAQ - akceMartin19.08.2008 10:10
Re: FAQ - akceVasekVydra24.08.2008 14:46
FAQ - Balíčky karetEyron19.08.2008 17:46
Re: FAQ - Balíčky karetdilli19.08.2008 19:49
Re: FAQ - Balíčky karetGimling20.08.2008 09:06
obilí a zeleninaWoX23.08.2008 18:52
Re: obilí a zeleninaAdam23.08.2008 22:15
Re: obilí a zeleninaWoX24.08.2008 12:38
Re: obilí a zeleninaVasekVydra24.08.2008 14:51
Karta kola - potomstvo i bez volné místnostiWoX24.08.2008 20:31
Re: Karta kola - potomstvo i bez volné místnostipecovarhy24.08.2008 23:43
Re: Karta kola - potomstvo i bez volné místnostidilli25.08.2008 09:04
Re: Karta kola - potomstvo i bez volné místnostiWoX25.08.2008 12:55
Několik otázek ke zkvalitnění hrysakul25.08.2008 01:32
Re: Několik otázek ke zkvalitnění hrydilli25.08.2008 09:25
Re: Několik otázek ke zkvalitnění hrysakul25.08.2008 12:08
Re: Několik otázek ke zkvalitnění hryLapo28.08.2008 16:21
Konec nudy?corvus27.08.2008 12:33
Re: Konec nudy?Adam28.08.2008 08:11
Re: Konec nudy?Martin28.08.2008 11:33
Re: Konec nudy?Adam28.08.2008 16:21
Re: Konec nudy?Indi10.10.2010 08:30
Krize manualuPetrN27.08.2008 23:50
Re: Krize manualupogo28.08.2008 09:01
Re: Krize manualuPetrN28.08.2008 09:16
Re: Krize manualuzeppelin28.08.2008 14:44
Re: Krize manualuPetrN28.08.2008 15:05
Re: Krize manualuREM28.08.2008 16:00
Re: Krize manualuSSZGSA13.10.2008 00:56
Re: Krize manualuStanley19.01.2009 09:40
Jak se hraje ve dvou hráčích? Pepik28.08.2008 09:01
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? pogo28.08.2008 09:08
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? Pepik28.08.2008 10:43
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? corvus28.08.2008 10:52
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? Cholerus28.08.2008 11:46
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? corvus28.08.2008 12:01
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? zeppelin28.08.2008 12:14
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? BoXBe07.09.2008 11:06
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? VasekVydra07.09.2008 12:06
Re: Jak se hraje ve dvou hráčích? Tom03.01.2010 23:23
Video ze hryPetrN28.08.2008 13:34
Re: Video ze hryPetrN28.08.2008 14:22
Re: Video ze hrypogo28.08.2008 15:25
Re: Video ze hryVasekVydra03.09.2008 20:59
Re: Video ze hryKydar05.09.2008 10:03
vaření zvířátekWoX28.08.2008 16:15
Re: vaření zvířátekzeppelin28.08.2008 19:29
Re: vaření zvířátekWoX28.08.2008 21:16
pls poradteomas29.08.2008 13:28
Re: pls poradteREM29.08.2008 17:36
Re: pls poradteomas29.08.2008 18:17
Re: pls poradteREM30.08.2008 02:01
Re: pls poradteomas30.08.2008 11:28
Re: pls poradteREM30.08.2008 12:53
Re: pls poradteomas30.08.2008 16:08
Re: pls poradteTommy31.08.2008 22:11
Re: pls poradteomas01.09.2008 10:16
pls poradtetenista29.08.2008 15:05
agricola vs puerto rico vs ine?b0dik01.09.2008 19:23
Re: agricola vs puerto rico vs ine?dilli02.09.2008 08:24
provesiaomas05.09.2008 19:08
Re: provesiab0dik05.09.2008 19:18
Re: provesiaomas06.09.2008 12:26
surovinyLikwit14.09.2008 23:52
Re: surovinyKydar15.09.2008 10:31
Anketa?sydo29.09.2008 15:13
Re: Anketa?klekytom29.09.2008 17:37
Re: Anketa?REM29.09.2008 21:42
Re: Anketa?sydo29.09.2008 23:05
Re: Anketa?Adam30.09.2008 09:10
Re: Anketa?pogo30.09.2008 09:37
Re: Anketa?sydo30.09.2008 10:24
Re: Anketa?sydo30.09.2008 10:39
Re: Anketa?REM30.09.2008 11:39
Re: Anketa?REM30.09.2008 09:53
malé vybavení a spojka neboScharz04.10.2008 16:58
Re: malé vybavení a spojka nebocorvus04.10.2008 17:06
Rozšíření Agricola X-Deck ze SpielboxuREM06.10.2008 22:29
Re: Rozšíření Agricola X-Deck ze SpielboxuSodovka07.10.2008 11:22
Re: Rozšíření Agricola X-Deck ze SpielboxuREM07.10.2008 12:00
Re: Rozšíření Agricola X-Deck ze SpielboxuREM09.10.2008 09:54
Re: Rozšíření Agricola X-Deck ze Spielboxucorvus09.10.2008 11:16
Re: Rozšíření Agricola X-Deck ze SpielboxuREM09.10.2008 11:41
Jak je to s vybavením? Prosím o radu.Lečimír08.10.2008 17:56
Re: Jak je to s vybavením? Prosím o radu.REM08.10.2008 22:11
Re: Jak je to s vybavením? Prosím o radu.Lečimír09.10.2008 07:44
Re: Jak je to s vybavením? Prosím o radu.REM09.10.2008 09:15
Rozšíření Agricola L-DeckREM11.10.2008 11:30
Re: Rozšíření Agricola L-Deckpecovarhy13.10.2008 15:52
Re: Rozšíření Agricola L-DeckREM14.10.2008 04:31
Re: Rozšíření Agricola L-Deckpecovarhy14.10.2008 17:36
Re: Rozšíření Agricola L-DeckREM14.10.2008 18:19
najlepšia hra????????????tenista12.10.2008 11:43
Re: najlepšia hra????????????sydo12.10.2008 12:27
Re: najlepšia hra????????????REM12.10.2008 13:44
Re: najlepšia hra????????????dilli12.10.2008 17:58
Re: najlepšia hra????????????corvus12.10.2008 19:45
Re: najlepšia hra????????????corvus12.10.2008 19:46
Re: najlepšia hra????????????SSZGSA13.10.2008 00:48
Re: najlepšia hra????????????tenista13.10.2008 14:12
Re: najlepšia hra????????????pecovarhy13.10.2008 15:32
Re: najlepšia hra????????????Lišák31.10.2008 23:25
Re: najlepšia hra????????????SSZGSA02.11.2008 01:33
TOP 10 na BGGtenista12.10.2008 13:02
Re: TOP 10 na BGGtenista12.10.2008 13:03
Re: TOP 10 na BGGRingo20.10.2008 14:09
Re: TOP 10 na BGGtenista20.10.2008 14:52
Re: TOP 10 na BGGtenista20.10.2008 14:52
Re: TOP 10 na BGGtenista20.10.2008 15:00
Re: TOP 10 na BGGRichmond20.10.2008 16:33
Osobny TOP tenista13.10.2008 20:24
Re: Osobny TOP tenista13.10.2008 20:26
Re: Osobny TOP sydo14.10.2008 10:00
Re: Osobny TOP cahous14.10.2008 10:25
Re: Osobny TOP Acer25.10.2008 14:46
kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?PJ_HB19.10.2008 18:31
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?dilli19.10.2008 18:38
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?PJ_HB19.10.2008 18:48
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?corvus19.10.2008 21:32
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?PJ_HB19.10.2008 22:09
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?corvus20.10.2008 11:33
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?dilli20.10.2008 13:30
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?Standa18.08.2009 19:19
Re: kam s čerstvě narozenou ovcí, kterou nemůžu umístit ani upéct?REM18.08.2009 20:28
lenní pán - podrobnějiPJ_HB19.10.2008 20:01
Re: lenní pán - podrobnějidilli19.10.2008 22:47
Re: lenní pán - podrobnějiPJ_HB20.10.2008 00:25
Re: lenní pán - podrobnějiREM20.10.2008 01:08
Re: lenní pán - podrobnějidilli20.10.2008 11:16
Vyplatí se oběAda19.10.2008 21:31
Re: Vyplatí se obědilli19.10.2008 22:48
Re: Vyplatí se oběAda20.10.2008 19:57
Re: Vyplatí se obědilli20.10.2008 20:02
Re: Vyplatí se oběAda21.10.2008 20:49
hladam hracovtenista22.10.2008 16:52
Re: hladam hracovcorvus23.10.2008 08:21
Re: hladam hracovtenista23.10.2008 14:46
Re: hladam hracovklato23.10.2008 18:23
Re: hladam hracovtenista23.10.2008 20:52
Chcete se při Agricole opravdu vyřádit? Věnujte pozornost místnostím!PJ_HB28.10.2008 18:00
Re: Chcete se při Agricole opravdu vyřádit? Věnujte pozornost místnostím!REM29.10.2008 01:05
Re: Chcete se při Agricole opravdu vyřádit? Věnujte pozornost místnostím!PJ_HB29.10.2008 14:36
TOP 7 profesí a malých vybaveníPJ_HB29.10.2008 23:36
Re: TOP 7 profesí a malých vybaveníloopatka18.03.2010 09:52
Karta KOJNÁLapo01.11.2008 14:34
Re: Karta KOJNÁLapo03.11.2008 11:18
Re: Karta KOJNÁCindi03.11.2008 14:42
pravidlaRingo02.11.2008 00:37
Re: pravidlaREM02.11.2008 03:34
Re: pravidla pokračováníREM02.11.2008 03:37
Re: pravidla pokračováníRingo02.11.2008 10:38
Re: pravidla pokračováníRingo02.11.2008 10:41
Re: pravidla pokračování - dovysvětleníREM02.11.2008 13:35
Re: pravidla pokračování - dovysvětleníStefanXP13.11.2008 08:23
Re: pravidla pokračování - dovysvětlenídilli13.11.2008 09:00
Re: pravidla pokračování - dovysvětleníStefanXP13.11.2008 10:13
Re: pravidla pokračování - dovysvětlení část IIREM02.11.2008 13:36
Re: pravidla pokračování - dovysvětlení část IIRingo02.11.2008 14:45
Re: pravidla pokračování - dovysvětlení část IIRingo02.11.2008 15:59
Re: pravidlahoncik02.11.2008 09:51
Re: pravidlaSSZGSA02.11.2008 20:10
Tak jsme se nabazili rodinnou variantou a vrhli jsme se na karty a hned mam dotaz:-)Ringo03.11.2008 08:11
Re: Tak jsme se nabazili rodinnou variantou a vrhli jsme se na karty a hned mam dotaz:-)REM03.11.2008 10:52
Re: Tak jsme se nabazili rodinnou variantou a vrhli jsme se na karty a hned mam dotaz:-)REM03.11.2008 10:55
pravidla - naprostá tragédiekarel03.11.2008 09:29
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 09:58
Re: pravidla - naprostá tragédiepogo03.11.2008 11:05
Re: pravidla - naprostá tragédiekarel05.11.2008 12:59
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo05.11.2008 13:05
Re: pravidla - naprostá tragédiekarel05.11.2008 13:30
Re: pravidla - naprostá tragédieStefanXP13.11.2008 09:05
Re: pravidla - naprostá tragédieJan25.08.2009 00:08
Re: pravidla - naprostá tragédiepogo25.08.2009 08:33
Re: pravidla - naprostá tragédiesydo03.11.2008 12:34
Re: pravidla - naprostá tragédieREM03.11.2008 12:41
Re: pravidla - naprostá tragédiesydo03.11.2008 13:04
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 13:16
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 13:17
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 13:09
Re: pravidla - naprostá tragédiesydo03.11.2008 13:53
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 14:08
Re: pravidla - naprostá tragédiesydo03.11.2008 14:19
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 14:23
Re: pravidla - naprostá tragédiedilli03.11.2008 13:56
Re: pravidla - naprostá tragédiemuf03.11.2008 16:02
Re: pravidla - naprostá tragédieRichmond03.11.2008 13:57
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo03.11.2008 14:11
Re: pravidla - naprostá tragédieGaspar03.11.2008 14:56
Re: pravidla - naprostá tragédiekarel13.11.2008 09:23
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo13.11.2008 09:46
Re: pravidla - naprostá tragédiePetr29.01.2009 20:15
Re: pravidla - naprostá tragédieRingo29.01.2009 20:22
Re: pravidla - naprostá tragédieREM29.01.2009 22:50
Re: pravidla - naprostá tragédieREM13.11.2008 10:11
Uprava zetonu clenu rodinyRingo03.11.2008 19:03
Re: Uprava zetonu clenu rodinySodovka03.11.2008 21:03
Re: Uprava zetonu clenu rodinyRingo03.11.2008 22:55
Re: Uprava zetonu clenu rodinyLapo10.11.2008 20:27
Re: Uprava zetonu clenu rodinyRingo11.11.2008 00:25
Re: Uprava zetonu clenu rodinyver06.12.2008 17:47
Re: Uprava zetonu clenu rodinyREM06.12.2008 20:49
Herní materiálRingo05.11.2008 08:32
Re: Herní materiálpogo05.11.2008 09:56
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 10:29
Re: Herní materiálcorvus05.11.2008 10:59
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 11:15
Re: Herní materiálcorvus05.11.2008 11:46
Re: Herní materiálpogo05.11.2008 11:44
Re: Herní materiálcorvus05.11.2008 11:47
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 11:57
Re: Herní materiálpogo05.11.2008 12:33
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 12:54
Re: Herní materiálREM05.11.2008 12:33
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 12:44
Re: Herní materiálREM05.11.2008 12:53
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 12:58
Re: Herní materiálREM05.11.2008 13:25
Re: Herní materiálStefanXP13.11.2008 09:13
Re: Herní materiálStefanXP13.11.2008 09:16
Re: Herní materiálGaspar05.11.2008 13:26
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 13:40
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 13:41
Re: Herní materiálpogo05.11.2008 13:58
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 14:00
Re: Herní materiálREM05.11.2008 14:19
Re: Herní materiálRingo05.11.2008 14:27
Re: Herní materiálAcer07.11.2008 20:52
Re: Herní materiálSSZGSA07.11.2008 23:43
Nové žetony obilí a zeleniny ?REM05.11.2008 14:23
Dotaz na kartyRingo08.11.2008 01:23
Re: Dotaz na kartyGaspar09.11.2008 16:21
Re: Dotaz na kartyRingo09.11.2008 20:24
Re: Dotaz na kartyGaspar09.11.2008 22:31
Re: Dotaz na kartyRingo09.11.2008 23:48
Re: Dotaz na kartyRingo09.11.2008 23:57
Re: Dotaz na kartycorvus10.11.2008 08:44
Re: Dotaz na kartyGaspar10.11.2008 09:54
Re: Dotaz na kartyRingo10.11.2008 10:10
Re: Dotaz na kartyRingo10.11.2008 10:12
Re: Dotaz na kartyGaspar10.11.2008 10:33
Re: Dotaz na kartyRingo10.11.2008 10:51
Re: Dotaz na kartydilli10.11.2008 12:12
Re: Dotaz na kartyRingo10.11.2008 12:17
Re: Dotaz na kartycorvus10.11.2008 20:17
postovne z Nemecka a USAtenista09.11.2008 18:12
Re: postovne z Nemecka a USAREM09.11.2008 21:25
Re: postovne z Nemecka a USALapo10.11.2008 20:22
pravidla nejsou knížky Lenky Lanczové!PJ_HB11.11.2008 21:14
Re: pravidla nejsou knížky Lenky Lanczové!PJ_HB11.11.2008 21:22
Re: pravidla nejsou knížky Lenky Lanczové!Ringo11.11.2008 23:44
bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!PJ_HB13.11.2008 00:05
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!SSZGSA13.11.2008 00:50
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!Ringo13.11.2008 06:46
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!REM13.11.2008 10:06
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!Gaspar13.11.2008 11:12
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!StefanXP13.11.2008 11:43
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!Gaspar13.11.2008 12:07
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!StefanXP13.11.2008 12:38
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!Gaspar13.11.2008 13:30
Z-pack a ine Packydilli13.11.2008 13:55
Re: Z-pack a ine PackyStefanXP13.11.2008 14:11
Re: Z-pack a ine PackyRingo13.11.2008 14:30
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!StefanXP13.11.2008 14:31
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!REM13.11.2008 14:57
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!StefanXP26.11.2008 07:02
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!Ringo13.11.2008 11:47
Re: bacha kde kupujete - nemusíte dostat Z-pack!!gravy19.11.2008 14:06
Par nejasnoti.StefanXP13.11.2008 10:03
Re: Par nejasnoti.Ringo13.11.2008 11:07
Re: Par nejasnoti.StefanXP13.11.2008 11:19
Re: Par nejasnoti.zeppelin13.11.2008 11:29
Re: Par nejasnoti.Ringo13.11.2008 11:35
Re: Par nejasnoti.REM13.11.2008 12:12
Re: Par nejasnoti.Ringo13.11.2008 12:20
Re: Par nejasnoti.StefanXP13.11.2008 12:29
Re: Par nejasnoti.Ringo13.11.2008 12:31
Re: Par nejasnoti.StefanXP13.11.2008 12:43
Re: Par nejasnoti.REM13.11.2008 12:51
Re: Par nejasnoti.Ringo13.11.2008 14:14
Re: Par nejasnoti.REM13.11.2008 14:38
Re: Par nejasnoti.Gaspar13.11.2008 11:10
Re: Par nejasnoti.StefanXP13.11.2008 11:30
X-Deck česky k dispoziciREM13.11.2008 10:22
Re: X-Deck česky k dispoziciRingo13.11.2008 11:14
Re: X-Deck česky k dispoziciREM13.11.2008 12:19
prášky a aviváž - trefné přirovnání ;-)PJ_HB13.11.2008 13:49
Re: prášky a aviváž - trefné přirovnání ;-)PJ_HB13.11.2008 13:52
Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo13.11.2008 14:28
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?StefanXP13.11.2008 14:45
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo13.11.2008 17:12
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?SSZGSA14.11.2008 00:30
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 07:01
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?REM14.11.2008 10:17
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 10:48
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 11:16
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?REM14.11.2008 12:24
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 12:42
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Gaspar14.11.2008 13:18
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?REM14.11.2008 15:04
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?SSZGSA14.11.2008 19:05
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 20:33
Re: Z - Pack snizuje vyvazenost hry?Ringo14.11.2008 07:19
Par upresneni.StefanXP14.11.2008 06:51
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 07:08
Re: Par upresneni.corvus14.11.2008 07:31
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 07:46
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 07:51
Re: Par upresneni.Jan12.07.2009 14:45
Re: Par upresneni.dilli12.07.2009 15:11
Re: Par upresneni.StefanXP14.11.2008 08:25
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 08:40
Re: Par upresneni.StefanXP14.11.2008 08:23
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 08:36
Re: Par upresneni.Adam14.11.2008 09:13
Re: Par upresneni.Ringo14.11.2008 10:03
Re: Par upresneni.dilli14.11.2008 09:54
Re: Par upresneni.StefanXP14.11.2008 10:08
ohništěskume16.11.2008 23:24
Re: ohništěREM17.11.2008 01:00
Re: ohništěskume17.11.2008 01:08
Re: ohništěAries17.11.2008 17:58
Re: ohništěRingo17.11.2008 18:57
Re: ohništěAdam18.11.2008 09:57
Re: ohništěREM18.11.2008 10:24
Re: ohništěRingo18.11.2008 22:47
Re: ohništěREM19.11.2008 00:31
Re: ohništěRingo19.11.2008 06:58
Re: ohništěskume19.11.2008 08:33
Re: kdy musíš být vegetariándilli19.11.2008 08:48
Re: kdy musíš být vegetariánRingo19.11.2008 08:56
Re: kdy musíš být vegetariánskume19.11.2008 10:26
Re: ohništěRingo19.11.2008 09:01
Re: ohništěREM19.11.2008 10:28
Re: ohništěRingo19.11.2008 10:55
Re: ohništěREM19.11.2008 11:16
Re: ohništěRingo19.11.2008 11:26
Re: ohništěRingo19.11.2008 11:20
Re: ohništěREM19.11.2008 12:16
Re: ohništěRingo19.11.2008 12:55
Re: ohništěREM19.11.2008 13:13
Re: ohništěRingo19.11.2008 13:34
Re: ohništěREM19.11.2008 13:48
Re: ohništědilli19.11.2008 13:55
Re: ohništěRingo19.11.2008 14:06
Re: ohništěRingo19.11.2008 14:11
Re: ohništětomino10.02.2010 16:56
Jake mate vysledky?Ringo17.11.2008 22:50
Re: Jake mate vysledky?corvus18.11.2008 09:28
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 09:37
Re: Jake mate vysledky?REM18.11.2008 10:29
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 12:02
Re: Jake mate vysledky?pecovarhy18.11.2008 13:13
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 13:19
Re: Jake mate vysledky?pecovarhy18.11.2008 14:08
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 14:16
Re: Jake mate vysledky?REM18.11.2008 14:34
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 14:41
Re: Jake mate vysledky?REM18.11.2008 15:47
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 16:07
Re: Jake mate vysledky?pecovarhy18.11.2008 15:41
Re: Jake mate vysledky?Ringo18.11.2008 16:06
Re: Jake mate vysledky?skume18.11.2008 18:28
Udrzbar plotuRingo18.11.2008 22:50
Re: Udrzbar plotuREM19.11.2008 00:13
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 06:51
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 07:17
Re: Udrzbar plotudilli19.11.2008 09:03
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 09:30
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 09:31
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 06:53
Re: Udrzbar plotuREM19.11.2008 09:56
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:21
Re: Udrzbar plotudilli19.11.2008 10:25
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:31
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:34
Re: Udrzbar plotuAdam19.11.2008 10:09
Re: Udrzbar plotuREM19.11.2008 10:14
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:22
Re: Udrzbar plotuREM19.11.2008 10:34
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:40
Re: Udrzbar plotuRingo19.11.2008 10:23
ToleranceREM19.11.2008 10:48
Re: Toleranceskume19.11.2008 11:00
Re: Tolerancedilli19.11.2008 14:01
Re: ToleranceRingo19.11.2008 14:26
Re: ToleranceREM19.11.2008 14:49
Re: ToleranceRingo19.11.2008 15:10
Re: ToleranceRingo19.11.2008 11:11
Re: ToleranceRingo19.11.2008 11:28
Re: ToleranceREM19.11.2008 12:04
Re: ToleranceRingo19.11.2008 12:11
Re: ToleranceREM19.11.2008 12:29
Re: Tolerancesydo19.11.2008 16:04
Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo19.11.2008 23:10
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Adam20.11.2008 00:27
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 07:33
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 08:19
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 08:50
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 09:17
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 09:25
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 09:30
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 13:48
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:25
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 09:30
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 09:34
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:36
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 09:49
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 09:49
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:54
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 11:21
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 11:43
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 12:05
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 12:32
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 13:45
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 14:06
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 14:19
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 14:33
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 11:26
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?dilli20.11.2008 13:42
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?pecovarhy20.11.2008 15:31
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 20:12
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?sydo20.11.2008 08:29
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 08:47
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 08:55
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 09:01
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:33
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 10:01
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 10:09
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 10:23
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 10:38
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 11:12
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 11:15
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 11:41
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 11:49
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Richmond20.11.2008 09:13
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:31
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 09:37
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 09:43
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?REM20.11.2008 09:50
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?pecovarhy20.11.2008 11:43
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo20.11.2008 11:46
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?pecovarhy20.11.2008 15:17
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Sodovka20.11.2008 15:26
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?zeppelin24.11.2008 10:17
Re: Jak si vypestovat spoluhrace?Ringo24.11.2008 12:27
OtazockyStefanXP23.11.2008 16:50
Re: OtazockyRingo23.11.2008 17:28
Re: OtazockyStefanXP23.11.2008 17:50
Re: OtazockyRingo23.11.2008 18:11
Re: OtazockyRingo23.11.2008 18:16
Re: OtazockyStefanXP23.11.2008 18:30
Re: Otazockydilli23.11.2008 19:34
Re: OtazockyStefanXP23.11.2008 19:43
Končím :-(REM23.11.2008 21:31
Re: Končím :-(Ringo23.11.2008 23:16
Re: Končím :-(zeppelin24.11.2008 09:16
Re: Končím :-(Ringo24.11.2008 10:02
Re: Končím :-(zeppelin24.11.2008 10:19
X-DECK a Through The SeasonRingo26.11.2008 10:43
Re: X-DECK a Through The SeasonREM26.11.2008 13:56
Re: X-DECK a Through The SeasonRingo26.11.2008 14:52
Re: X-DECK a Through The SeasonRingo26.11.2008 20:25
Re: X-DECK a Through The SeasonREM26.11.2008 21:43
Re: X-DECK a Through The SeasonRingo26.11.2008 23:24
Re: X-DECK a Through The SeasonSkill3r31.12.2008 09:50
Agricola Ö-deckREM29.11.2008 13:10
Re: Agricola Ö-decksydo29.11.2008 18:07
KrabiceRingo29.11.2008 19:14
Re: KrabiceLapo07.12.2008 16:03
Re: KrabiceMartin Blatný10.12.2008 12:43
Re: KrabiceREM10.12.2008 12:56
Re: KrabiceOndra03.06.2009 09:01
Re: KrabiceREM03.06.2009 09:46
Re: KrabiceRingo10.12.2008 13:07
Re: KrabiceREM10.12.2008 16:17
Re: KrabiceRingo10.12.2008 16:56
Re: KrabiceREM10.12.2008 16:58
Re: KrabiceRingo04.01.2009 11:20
Re: KrabiceMartin Blatný04.01.2009 09:40
Re: KrabiceBeholder04.01.2009 10:06
Re: KrabiceMartin Blatný04.01.2009 18:39
Re: KrabiceREM04.01.2009 11:33
Re: KrabiceMartin Blatný04.01.2009 18:23
Re: Krabicekarel12.01.2009 08:56
Re: KrabiceBeholder12.01.2009 11:41
Re: Krabicekarel13.01.2009 08:52
Re: Krabicekarel07.01.2009 08:50
Re: KrabiceRingo07.01.2009 09:18
Re: Krabicekarel09.01.2009 08:56
PotomstvoMr Krtek02.12.2008 21:28
Re: Potomstvodilli02.12.2008 21:30
Re: PotomstvoMr Krtek02.12.2008 21:33
Re: PotomstvoAbiosis24.02.2009 20:04
Re: PotomstvoREM24.02.2009 20:17
Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 17:27
Re: Hra ve ctyrech hracichsydo08.12.2008 19:00
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 22:52
Re: Hra ve ctyrech hracichGaspar08.12.2008 20:04
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 22:54
Re: Hra ve ctyrech hracichREM08.12.2008 22:14
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 22:50
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 23:07
Re: Hra ve ctyrech hracichREM08.12.2008 23:36
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo08.12.2008 23:50
Re: Hra ve ctyrech hracichREM09.12.2008 00:42
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo09.12.2008 07:01
Re: Hra ve ctyrech hracichREM09.12.2008 08:14
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo09.12.2008 08:27
Re: Hra ve ctyrech hracichsydo09.12.2008 09:18
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo09.12.2008 09:36
Re: Hra ve ctyrech hracichAdam09.12.2008 09:21
Re: Hra ve ctyrech hracichRingo09.12.2008 09:33
Re: Hra ve ctyrech hracichsydo09.12.2008 10:08
Agricola versus TikalKotras16.12.2008 23:03
Re: Agricola versus TikalRingo16.12.2008 23:33
Re: Agricola versus Tikal část 3. - variabilita a náročnostREM17.12.2008 01:00
Re: Agricola versus Tikal část 1. - OsadníciREM16.12.2008 23:59
Re: Agricola versus Tikal část 2. - počet hráčů a podíl náhodyREM17.12.2008 00:30
Re: Agricola versus Tikal část 3. - variabilita a náročnost REM17.12.2008 01:02
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníREM17.12.2008 01:16
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníRingo17.12.2008 07:49
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníRingo17.12.2008 07:55
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučenísydo17.12.2008 08:38
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníRingo17.12.2008 09:14
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučenísydo17.12.2008 09:25
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníRingo17.12.2008 09:35
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučenísydo17.12.2008 10:51
Re: Agricola versus Tikal část 4. - náročnost pravidel a závěrečné doporučeníRingo17.12.2008 11:02
Re: Agricola versus TikalKotras17.12.2008 12:11
Re: Agricola versus Tikal část 5. - KomunikativnostREM17.12.2008 12:51
Zkušení versus nezkušení - 1. část odpověď Ringovi REM17.12.2008 12:05
Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviREM17.12.2008 12:09
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviKotras17.12.2008 12:12
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRichmond17.12.2008 12:31
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviREM17.12.2008 12:35
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRichmond17.12.2008 12:45
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRingo17.12.2008 13:01
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRingo17.12.2008 13:15
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRichmond17.12.2008 14:37
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRingo17.12.2008 14:40
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRichmond17.12.2008 14:47
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď Ringovisydo17.12.2008 15:57
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviREM17.12.2008 12:33
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRingo17.12.2008 13:14
Re: Tikal a Agricola - komunikaceREM17.12.2008 12:41
Re: Tikal a Agricola - komunikaceRingo17.12.2008 13:11
Re: Komunikace v diskuziREM17.12.2008 14:11
Re: Komunikace v diskuzisydo17.12.2008 14:24
Re: Komunikace v diskuziRingo17.12.2008 14:39
Re: Komunikace v diskuziRingo17.12.2008 14:38
Re: Tikal a Agricola - komunikaceRichmond17.12.2008 14:42
Re: Tikal a Agricola - komunikace suchařinaREM17.12.2008 14:52
Re: Tikal a Agricola - komunikace suchařinaRichmond17.12.2008 15:01
Re: Tikal a Agricola - komunikace suchařinaREM17.12.2008 19:26
Re: Tikal a Agricola - komunikaceRingo17.12.2008 13:13
Re: Zkušení versus nezkušení - 2. část odpověď RingoviRingo17.12.2008 13:18
2 SYDO - EurohryRingo17.12.2008 19:43
Re: 2 SYDO - Eurohrysydo18.12.2008 10:18
Re: 2 SYDO - Eurohrydilli18.12.2008 13:52
Re: 2 SYDO - Eurohrysydo18.12.2008 13:58
Re: 2 SYDO - EurohryRingo18.12.2008 21:01
Tak jsem si koupil TikalKotras19.12.2008 15:19
Re: Tak jsem si koupil Tikalsydo19.12.2008 15:26
Re: Tak jsem si koupil TikalREM19.12.2008 15:50
Re: Tak jsem si koupil TikalGoofy19.12.2008 17:39
Re: Tak jsem si koupil Tikalsydo19.12.2008 18:00
Re: Tak jsem si koupil TikalRingo19.12.2008 18:24
Re: Tak jsem si koupil Tikalsydo19.12.2008 18:33
Re: Tak jsem si koupil TikalRingo19.12.2008 18:23
Karta BiorolníkMarcovan20.12.2008 18:31
Re: Karta BiorolníkRingo20.12.2008 19:10
Re: Karta Biorolníkdilli21.12.2008 14:33
Re: Karta BiorolníkMarcovan21.12.2008 19:51
Obchodování mezi hráčiDrakodlak21.12.2008 11:50
Re: Obchodování mezi hráčisydo21.12.2008 11:57
Re: Obchodování mezi hráčiREM21.12.2008 14:07
Pravidla k rozšířeníNogin24.12.2008 12:36
Re: Pravidla k rozšířenísydo24.12.2008 13:28
pomoc při hraníMakabi26.12.2008 09:40
Re: pomoc při hranísydo26.12.2008 11:37
Re: pomoc při hraníMakabi28.12.2008 12:20
Z-packSkill3r29.12.2008 15:14
Re: Z-packREM29.12.2008 16:52
Re: Z-packSkill3r29.12.2008 21:54
Re: Z-packpogo30.12.2008 09:32
Re: Z-packTwister30.12.2008 22:30
Re: Z-packSkill3r30.12.2008 22:44
Situace při bodováníTwister30.12.2008 21:15
Re: Situace při bodováníREM30.12.2008 21:48
Re: Situace při bodováníTwister30.12.2008 22:10
Dotaz ke kartám vybavení a profesíMakabi31.12.2008 11:26
Re: Dotaz ke kartám vybavení a profesíREM31.12.2008 11:49
Re: Dotaz ke kartám vybavení a profesíMakabi31.12.2008 13:23
Re: Dotaz ke kartám vybavení a profesísydo31.12.2008 13:27
Re: Dotaz ke kartám vybavení a profesíMakabi31.12.2008 13:29
Mala nejasnostmedvedmac31.12.2008 11:32
Re: Mala nejasnostREM31.12.2008 11:54
Re: Mala nejasnostpecovarhy31.12.2008 13:31
Re: Mala nejasnostREM31.12.2008 14:25
Re: Mala nejasnostpecovarhy31.12.2008 16:10
Re: Mala nejasnostmedvedmac01.01.2009 13:39
Re: Mala nejasnostdilli01.01.2009 14:39
Re: Mala nejasnostmedvedmac01.01.2009 14:45
Re: Mala "silvestrovská" nejasnost s rozením dětíREM04.01.2009 11:42
Re: Mala "silvestrovská" nejasnost s rozením dětíRingo04.01.2009 12:41
Re: Mala "silvestrovská" nejasnost s rozením dětípecovarhy05.01.2009 09:34
Re: Mala nejasnostRingo31.12.2008 18:14
Re: Mala nejasnostGoofy31.12.2008 18:21
potomstvoGoofy31.12.2008 17:10
Re: potomstvodilli31.12.2008 19:05
Re: potomstvoGoofy01.01.2009 23:34
SituaceTwister02.01.2009 19:31
Re: Situacedilli02.01.2009 19:39
Re: SituaceGoofy02.01.2009 19:44
Chov zviratGoofy02.01.2009 19:51
Re: Chov zviratsydo02.01.2009 19:59
Rekord ??Twister02.01.2009 21:34
Re: Rekord ??Goofy02.01.2009 22:43
Re: Rekord ??Ringo02.01.2009 23:15
Re: Rekord ??Twister03.01.2009 22:09
Re: Rekord ??REM03.01.2009 22:33
Re: Rekord ??Ringo03.01.2009 23:50
Re: Rekord ??Beholder03.01.2009 22:47
Re: Rekord ??Cholerus04.01.2009 13:19
Re: Rekord ??VasekVydra16.01.2009 13:43
Body ve 4 hráčích ?Makabi03.01.2009 10:46
Re: Body ve 4 hráčích ?sydo03.01.2009 12:44
Re: Body ve 4 hráčích ?dilli03.01.2009 14:11
Re: Body ve 4 hráčích ?Ringo03.01.2009 14:49
Re: Body ve 4 hráčích ?REM03.01.2009 22:35
Dotak k profesi MecenasKiwee05.01.2009 13:46
Re: Dotak k profesi MecenasRingo05.01.2009 13:57
Re: Dotak k profesi MecenasKiwee05.01.2009 13:59
Re: Dotak k profesi MecenasRingo05.01.2009 14:09
Re: Dotak k profesi MecenasBeholder05.01.2009 14:00
Re: Dotak k profesi MecenasAdam05.01.2009 14:04
Re: Dotak k profesi MecenasAdam05.01.2009 14:07
Re: Dotak k profesi MecenasBeholder05.01.2009 14:08
Re: Dotak k profesi MecenasKiwee05.01.2009 14:24
Re: Dotak k profesi MecenasBeholder05.01.2009 14:43
Re: Dotak k profesi MecenasAdam05.01.2009 15:12
Ročné obdobiaSkill3r07.01.2009 12:26
Re: Ročné obdobiapecovarhy07.01.2009 13:24
Re: Ročné obdobiaREM07.01.2009 13:41
Re: Ročné obdobiaSkill3r07.01.2009 21:12
Roční obdobíMarcovan07.01.2009 19:42
Nevím co se dějeRingo08.01.2009 06:32
Re: Nevím co se dějeREM08.01.2009 08:09
Re: Nevím co se dějeREM08.01.2009 08:11
Re: Nevím co se dějeRingo08.01.2009 08:18
Škodit či neškodit:-)Adam08.01.2009 10:09
Re: Škodit či neškodit:-)sydo08.01.2009 10:48
Re: Škodit či neškodit:-)Ringo08.01.2009 11:25
Re: Škodit či neškodit:-)Adam08.01.2009 11:54
ZvířátkaMakabi10.01.2009 11:16
Re: Zvířátkasydo10.01.2009 11:27
Re: ZvířátkaMakabi10.01.2009 11:36
Re: ZvířátkaDONKEY14.04.2009 10:22
Re: Zvířátkadilli14.04.2009 11:02
Re: ZvířátkaDONKEY14.04.2009 11:20
Truhlik - jak chapat tuto kartu?Obolus10.01.2009 19:33
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Beholder10.01.2009 19:45
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Obolus11.01.2009 10:41
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Ringo10.01.2009 20:40
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?REM10.01.2009 21:10
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Ringo10.01.2009 21:55
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Twister12.01.2009 11:51
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Ringo12.01.2009 11:52
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?dilli12.01.2009 12:14
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Twister12.01.2009 12:23
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?dilli12.01.2009 12:28
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?REM12.01.2009 13:35
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?Vojta18.01.2012 12:01
Re: Truhlik - jak chapat tuto kartu?dilli18.01.2012 20:43
Smutny rekord - 62 :(VasekVydra19.01.2009 01:18
Re: Smutny rekord - 62 :(Ringo19.01.2009 06:40
Re: Smutny rekord - 62 :(pogo19.01.2009 09:08
Re: Smutny rekord - 62 :(Ringo19.01.2009 09:15
Re: Smutny rekord - 62 :(pogo19.01.2009 10:25
Re: Smutny rekord - 62 :(pecovarhy19.01.2009 11:33
Re: Smutny rekord - 62 :(VasekVydra19.01.2009 10:43
Re: Smutny rekord - 62 :(dilli19.01.2009 10:52
Opravypogo19.01.2009 11:09
Re: Opravydilli19.01.2009 11:17
Re: Opravypogo19.01.2009 11:31
Dotaz na malé vybaveníGoofy22.01.2009 13:50
Re: Dotaz na malé vybaveníSodovka22.01.2009 14:04
Re: Dotaz na malé vybaveníGoofy22.01.2009 14:07
Re: Dotaz na malé vybaveníBeholder22.01.2009 14:15
Re: Dotaz na malé vybaveníGoofy22.01.2009 14:23
Ještě jednou "přímo"TomiGav28.01.2009 12:50
Re: Ještě jednou "přímo"sydo28.01.2009 13:07
Re: Ještě jednou "přímo"TomiGav28.01.2009 13:09
Re: Ještě jednou "přímo"dilli28.01.2009 13:08
Re: Ještě jednou "přímo"TomiGav28.01.2009 13:10
Re: Ještě jednou "přímo"TomiGav28.01.2009 13:12
Re: Ještě jednou "přímo"dilli28.01.2009 13:53
Re: Ještě jednou "přímo"TomiGav28.01.2009 13:56
Profese "zemědělec"saver01.02.2009 09:32
Re: Profese "zemědělec"Cholerus01.02.2009 10:49
Re: Profese "zemědělec"sirajch07.09.2009 00:19
Re: Profese "zemědělec"dilli07.09.2009 23:16
Renovace a potřebný materiálpaskvil06.02.2009 16:40
Re: Renovace a potřebný materiálBeholder06.02.2009 16:49
Re: Renovace a potřebný materiálRingo06.02.2009 18:51
Re: Renovace a potřebný materiálREM06.02.2009 21:54
Re: Renovace a potřebný materiálRingo06.02.2009 23:35
Re: Renovace a potřebný materiálpaskvil09.02.2009 09:44
Dotaz na akci potomstvoStanda09.02.2009 08:09
Re: Dotaz na akci potomstvodilli09.02.2009 09:17
Re: Dotaz na akci potomstvoREM09.02.2009 10:28
neobjavena kvalitatenista15.02.2009 09:42
Re: neobjavena kvalitaklato15.02.2009 21:44
Re: neobjavena kvalitaRingo16.02.2009 07:16
Re: neobjavena kvalitapogo16.02.2009 15:39
Re: neobjavena kvalitaBeholder16.02.2009 15:47
Re: neobjavena kvalitaskyfire11.07.2009 21:39
internetovy obchodtenista18.02.2009 08:29
Re: internetovy obchoddilli18.02.2009 08:48
Re: internetovy obchodkarel18.02.2009 09:11
Prosím poraďtekimoli23.02.2009 18:56
Re: Prosím poraďteTomiGav23.02.2009 19:54
Re: Prosím poraďteREM23.02.2009 21:43
Re: Prosím poraďteRingo24.02.2009 13:14
Re: Prosím poraďtekimoli24.02.2009 14:49
Re: Prosím poraďteREM24.02.2009 15:20
Re: Prosím poraďtekimoli12.03.2009 15:08
Re: Prosím poraďteMialee12.03.2009 15:58
Re: Prosím poraďteScHerRdik31.05.2009 17:13
Re: Prosím poraďtedilli31.05.2009 18:53
0-44Abiosis24.02.2009 20:14
Re: 0-44Abiosis24.02.2009 20:16
Karta KERAMIKA (malé vybavení)Abiosis24.02.2009 20:27
Re: Karta KERAMIKA (malé vybavení)REM24.02.2009 22:08
Re: Karta KERAMIKA (malé vybavení)Abiosis25.02.2009 14:21
Otazka k pravidlumBraveheart27.02.2009 21:18
Otazka k pravidlumBraveheart27.02.2009 21:19
Re: Otazka k pravidlumREM28.02.2009 01:03
Re: Otazka k pravidlumMialee28.02.2009 09:29
Re: Otazka k pravidlumREM28.02.2009 09:40
Dotaz ke kartamBraveheart28.02.2009 19:12
Re: Dotaz ke kartamdilli28.02.2009 19:19
Re: Dotaz ke kartamBraveheart28.02.2009 20:26
ad. Obdobi rozmnozovaniBraveheart28.02.2009 20:39
Re: ad. Obdobi rozmnozovaniGabby01.03.2009 00:54
Re: ad. Obdobi rozmnozovaniREM01.03.2009 02:05
Re: ad. Obdobi rozmnozovaniBraveheart01.03.2009 20:52
Re: ad. Obdobi rozmnozovaniBraveheart01.03.2009 21:39
Re: ad. Obdobi rozmnozovaniRingo02.03.2009 09:02
Obecně ke hřeBraveheart06.03.2009 00:00
Re: Obecně ke hřeREM06.03.2009 00:17
Re: Obecně ke hředilli06.03.2009 00:52
Re: Obecně ke hřeRingo06.03.2009 07:00
Re: Obecně ke hřeAdam06.03.2009 13:06
Re: Obecně ke hřepecovarhy06.03.2009 13:42
Re: Obecně ke hřeBraveheart07.03.2009 15:18
Re: Obecně ke hřeAdam07.03.2009 15:49
Re: Obecně ke hřeBraveheart07.03.2009 16:02
Re: Obecně ke hřekarel07.03.2009 23:02
Re: Obecně ke hřeRingo08.03.2009 00:28
Re: Obecně ke hřeBraveheart08.03.2009 00:38
Re: Obecně ke hře - žeton človíčka (hosta)REM08.03.2009 02:09
Re: Obecně ke hřeSodovka08.03.2009 08:40
SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???DONKEY09.03.2009 14:59
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???pogo09.03.2009 15:29
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???DONKEY09.03.2009 16:17
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???Ringo10.03.2009 06:47
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???Ringo10.03.2009 06:41
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???Ringo10.03.2009 06:50
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???karel09.03.2009 20:28
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???REM09.03.2009 20:38
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???DONKEY09.03.2009 21:38
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???karel09.03.2009 21:47
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???dilli09.03.2009 21:56
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???DONKEY14.04.2009 08:00
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???Loselfos18.05.2009 13:30
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???DONKEY18.05.2009 14:57
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???Loselfos18.05.2009 16:20
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???)Erumoico30.05.2009 23:55
Re: SPRÁVNA VOLBA PRVEJ HRY ???)dilli31.05.2009 18:42
Agricola doháněná PortorikemAdam11.03.2009 16:41
Re: Agricola doháněná PortorikemBuBen14.03.2009 19:18
rozšířeníBuBen15.03.2009 16:13
Re: rozšířeníREM15.03.2009 22:05
Re: rozšířenípogo16.03.2009 09:26
profese MilovníkGK_voyger20.03.2009 07:35
Re: profese Milovníkdilli22.03.2009 09:58
Re: profese MilovníkGK_voyger23.03.2009 00:18
Re: profese Milovníkdilli23.03.2009 11:18
Re: profese MilovníkGK_voyger24.03.2009 20:22
Re: profese Milovníkdilli26.03.2009 10:10
Re: profese Milovníkpecovarhy26.03.2009 12:13
Re: profese Milovníkdilli26.03.2009 13:39
Re: profese MilovníkGK_voyger26.03.2009 15:01
Re: profese Milovníkdilli26.03.2009 20:58
Re: profese Milovníkpecovarhy26.03.2009 15:42
Re: profese Milovníkdilli26.03.2009 21:01
Nová pravidla (Agricola)Sodovka27.03.2009 08:01
Re: Nová pravidla (Agricola)dilli27.03.2009 09:49
Re: Nová pravidla (Agricola)pogo27.03.2009 14:21
Re: Nová pravidla (Agricola)vytick29.03.2009 22:28
Re: Nová pravidla (Agricola)hofi21.04.2009 19:04
Re: Nová pravidla (Agricola)Lada21.04.2009 19:27
Začínající hráčPavlína13.04.2009 13:12
Re: Začínající hráčdilli13.04.2009 15:22
Re: Začínající hráčVasekVydra13.04.2009 22:05
Re: Začínající hráč - pandemieREM14.04.2009 08:26
Re: Začínající hráč - pandemieREM14.04.2009 08:26
Re: Začínající hráč - pandemieREM14.04.2009 08:28
Re: Začínající hráč - pandemieREM14.04.2009 08:30
Re: Začínající hráč - pandemieREM14.04.2009 08:30
Re: Začínající hráč - omluvaREM14.04.2009 08:38
Re: Začínající hráčDONKEY14.04.2009 07:40
rekordBuBen14.04.2009 17:09
OTAZKA NA KARTY ETÁP - RENOVACE A POTÉ...DONKEY19.04.2009 11:13
Re: OTAZKA NA KARTY ETÁP - RENOVACE A POTÉ...Beholder19.04.2009 12:27
Re: OTAZKA NA KARTY ETÁP - RENOVACE A POTÉ...dilli19.04.2009 20:05
Re: OTAZKA NA KARTY ETÁP - RENOVACE A POTÉ...DONKEY20.04.2009 07:48
Důsledky dodavatele dřevaBonifác21.04.2009 11:24
Re: Důsledky dodavatele dřevadilli26.04.2009 21:31
znovu přímoBonifác16.05.2009 13:58
Re: znovu přímodilli16.05.2009 16:00
Re: znovu přímocangoore25.05.2009 14:46
Re: znovu přímodilli25.05.2009 23:56
Re: znovu přímocangoore26.05.2009 07:33
Rocni obdobi?sakal26.04.2009 20:35
Re: Rocni obdobi?dilli26.04.2009 20:55
Re: Rocni obdobi?sakal26.04.2009 21:55
Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíScHerRdik31.05.2009 17:02
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožídilli31.05.2009 19:03
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíScHerRdik01.06.2009 20:35
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožídilli01.06.2009 21:47
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíREM01.06.2009 22:28
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíREM01.06.2009 22:32
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíScHerRdik02.06.2009 16:41
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíScHerRdik02.06.2009 17:22
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožídilli02.06.2009 20:26
Re: Fáze 2:Doplnění-Doplňte zbožíScHerRdik03.06.2009 16:33
Obrázky surovinGeorg02.06.2009 09:56
Re: Obrázky surovinREM02.06.2009 10:09
Re: Obrázky surovinGeorg02.06.2009 11:09
Re: Obrázky surovinREM02.06.2009 12:01
Re: Obrázky surovinGeorg02.06.2009 12:02
Re: Obrázky surovinpecovarhy02.06.2009 13:10
Re: Obrázky surovin dám na TrolaREM02.06.2009 13:56
Re: Obrázky surovin dám na Trolapecovarhy09.06.2009 16:30
Dobytek jde rovnou na porazkuRoss04.06.2009 01:07
Re: Dobytek jde rovnou na porazkupecovarhy04.06.2009 09:16
Re: Dobytek jde rovnou na porazkuDONKEY04.06.2009 14:58
Začínající hráč - nejasnostLister06.06.2009 17:35
Re: Začínající hráč - nejasnostLister06.06.2009 18:02
Re: Začínající hráč - nejasnostdilli06.06.2009 18:56
Re: Začínající hráč - nejasnostLister06.06.2009 19:41
Re: Začínající hráč - nejasnostdilli06.06.2009 23:29
Re: Začínající hráč - nejasnostLister07.06.2009 08:23
Re: Začínající hráč - nejasnostAdam07.06.2009 12:16
Re: Začínající hráč - nejasnostLister07.06.2009 15:04
Re: Začínající hráč - nejasnostdilli07.06.2009 16:01
Malé vybavení - E -špachtleCholerus19.06.2009 07:37
Re: Malé vybavení - E -špachtlepogo19.06.2009 08:55
WORLD OF WARCRAFTDONKEY25.06.2009 10:38
Hra vs realitaHrubiduk25.06.2009 13:38
Re: Hra vs realitadilli25.06.2009 13:43
Premenia na jedlogorel30.06.2009 14:46
Re: Premenia na jedloREM30.06.2009 16:16
Solo hragorel30.06.2009 20:14
Re: Solo hradilli30.06.2009 22:41
Re: Solo hragorel30.06.2009 23:04
Re: Solo hradilli01.07.2009 07:38
Re: Solo hragorel01.07.2009 15:05
Otazka.gorel02.07.2009 21:02
Re: Otazka.REM02.07.2009 23:29
Re: Otazka.REM03.07.2009 11:29
Re: Otazka.dilli03.07.2009 00:36
Profese: zemědělecPJ_HB06.07.2009 20:14
Re: Profese: zemědělecPJ_HB06.07.2009 20:18
Re: Profese: zemědělecCholerus06.07.2009 21:55
Re: Profese: zemědělecREM07.07.2009 00:17
Re: Profese: zemědělecTramvaj23.08.2009 13:20
Re: Profese: zemědělecREM23.08.2009 13:54
Re: Profese: zemědělecTramvaj25.08.2009 22:29
Re: Profese: zemědělecREM25.08.2009 23:20
Re: Profese: zemědělecTramvaj30.08.2009 00:06
Re: Profese: zemědělecREM30.08.2009 17:35
Re: Profese: zemědělecdilli30.08.2009 20:18
Karty zobraniagorel10.07.2009 20:09
Re: Karty zobraniadilli11.07.2009 10:18
Jilova pec, Kamenna pec - nejasnostlukash20.07.2009 10:18
Re: Jilova pec, Kamenna pec - nejasnostsaver20.07.2009 10:59
Obdobie skliznegorel20.07.2009 21:16
Re: Obdobie sklizneREM20.07.2009 21:59
Re: Obdobie skliznesaver21.07.2009 13:50
Re: Obdobie sklizneREM21.07.2009 16:10
Re: Obdobie skliznegorel22.07.2009 16:55
Č-packMari25.07.2009 11:40
Re: Č-packdilli25.07.2009 12:12
Re: Č-packpogo27.07.2009 09:13
SuperSimi30.07.2009 21:18
Re: SuperREM30.07.2009 23:29
Velké rozšířeníErumoico30.08.2009 15:21
Re: Velké rozšířeníREM30.08.2009 17:31
karta profesietomino31.08.2009 15:25
Re: karta profesiedilli31.08.2009 15:33
Re: karta maleho vybaveniatomino31.08.2009 15:48
Re: karta maleho vybaveniaREM31.08.2009 16:54
Re: karta maleho vybaveniatomino31.08.2009 17:18
Re: karta maleho vybaveniatomino31.08.2009 17:33
Re: karta maleho vybaveniadilli31.08.2009 18:39
Re: karta maleho vybaveniatomino31.08.2009 20:26
Re: karta velkeho vybaveniatomino01.09.2009 14:13
Re: karta velkeho vybaveniaREM01.09.2009 15:29
Re: karta velkeho vybaveniatomino01.09.2009 15:35
Re: karta velkeho vybaveniaREM01.09.2009 16:15
Prosím o názor na dodavatele dřevaAldomoro01.09.2009 11:38
Re: Prosím o názor na dodavatele dřevaREM01.09.2009 12:14
Re: Prosím o názor na dodavatele dřevapogo01.09.2009 13:42
Agricola - velké rozšířeníOndra02.09.2009 11:25
Re: Agricola - velké rozšířeníREM02.09.2009 11:49
Re: Agricola - velké rozšířenípogo02.09.2009 12:08
Re: Agricola - velké rozšířeníOndra02.09.2009 17:48
? návrhMari03.09.2009 11:00
Re: ? návrhOndra03.09.2009 16:28
karta SVOBODNY ROLNIKtomino04.09.2009 18:28
Re: karta SVOBODNY ROLNIKdilli04.09.2009 20:35
Ovcacka pistala, Stolbasirajch04.09.2009 18:58
Re: Ovcacka pistala, Stolbadilli04.09.2009 20:40
Re: Ovcacka pistala, Stolbasirajch04.09.2009 22:38
Hajny (K278), Zemedelec (I219)sirajch04.09.2009 22:49
Re: Hajny (K278), Zemedelec (I219)dilli04.09.2009 23:46
Re: Hajny (K278), Zemedelec (I219)sirajch05.09.2009 00:28
Karty E-deckyeetik10.09.2009 09:40
Re: Karty E-deckdilli10.09.2009 10:44
Re: Karty E-deckdilli10.09.2009 10:47
Re: Karty E-deckyeetik10.09.2009 12:31
Karty E-deckyeetik10.09.2009 09:41
Č-packDeth16.09.2009 07:07
Potulný dobrákMarcovan21.09.2009 10:19
Re: Potulný dobrákdilli21.09.2009 11:29
Re: Potulný dobrákMarcovan21.09.2009 11:32
Re: Potulný dobrákDeth21.09.2009 17:22
Re: Potulný dobrákCindi22.09.2009 13:52
Re: Potulný dobrákdilli22.09.2009 19:49
Re: Potulný dobrákMarcovan22.09.2009 22:06
Re: Potulný dobrákCindi23.09.2009 10:30
Re: Potulný dobrákdilli23.09.2009 10:33
Re: Potulný dobrákErumoico30.11.2009 12:03
Premiestnovanie chlievovViliam21.09.2009 15:26
Re: Premiestnovanie chlievovDeth21.09.2009 19:28
Re: Premiestnovanie chlievovViliam21.09.2009 19:58
nová rozšířeníPJ_HB05.10.2009 20:22
Re: nová rozšířenípogo06.10.2009 08:39
anglická verzehamice12.10.2009 17:06
Drobnosti k pravidlům...rach13.10.2009 09:28
Re: Drobnosti k pravidlům...pogo13.10.2009 12:27
Re: Drobnosti k pravidlům...rach13.10.2009 13:02
Re: Drobnosti k pravidlům...pogo13.10.2009 15:41
Biorolník K274sirajch19.10.2009 22:02
viacero nejasnostiPeter21.10.2009 20:34
Re: viacero nejasnostiREM21.10.2009 22:50
Re: viacero nejasnostiPeter21.10.2009 23:45
Re: viacero nejasnostiREM22.10.2009 00:22
Re: viacero nejasnostiGaspar22.10.2009 10:49
Re: viacero nejasnostiPeter22.10.2009 17:37
Re: viacero nejasnostiREM22.10.2009 20:16
Re: viacero nejasnostiPeter23.10.2009 13:06
Re: viacero nejasnostipecovarhy23.10.2009 11:34
Re: viacero nejasnostiPeter23.10.2009 13:04
Re: viacero nejasnostipecovarhy23.10.2009 15:09
Re: viacero nejasnostiPeter24.10.2009 02:11
Re: viacero nejasnostipecovarhy26.10.2009 09:33
Re: viacero nejasnostiGaspar26.10.2009 09:45
Re: viacero nejasnostiGaspar23.10.2009 13:52
Re: viacero nejasnostiREM23.10.2009 15:52
Re: viacero nejasnostiPeter24.10.2009 02:08
Re: viacero nejasnostiREM24.10.2009 18:33
Re: viacero nejasnostiPeter22.10.2009 00:11
Veľké rozšíreniepecovarhy26.10.2009 11:44
Domácí učitel + Učitel tancepeta00703.11.2009 18:40
Re: Domácí učitel + Učitel tancedilli04.11.2009 12:09
Re: Domácí učitel + Učitel tancepeta00704.11.2009 12:59
Bloček na výsledkypeta00703.11.2009 18:42
Re: Bloček na výsledkydilli03.11.2009 19:11
Re: Bloček na výsledkypogo04.11.2009 11:30
začínající hráčBunda05.11.2009 18:53
Re: začínající hráčpogo05.11.2009 20:47
Re: začínající hráčniky7908.11.2009 09:25
re:BuBen05.11.2009 20:06
štýrský dubBunda08.11.2009 14:52
Doplněkryzizub01.12.2009 18:08
Re: Doplněkskyfire01.12.2009 18:37
Re: Doplněkpogo01.12.2009 20:21
Farmers of the Moorsirajch03.12.2009 10:35
Re: Farmers of the Moorpogo04.12.2009 09:18
Re: Farmers of the Moorsirajch04.12.2009 10:08
Re: Farmers of the MoorBuBen04.12.2009 19:02
Re: Farmers of the Mooracedrac10.02.2010 10:37
Re: Farmers of the Moorpogo10.02.2010 16:20
Re: Farmers of the Moorpeta00701.03.2010 13:55
Re: Farmers of the Moorpogo01.03.2010 15:01
Re: Farmers of the Moorpecovarhy02.03.2010 14:06
Re: Farmers of the MoorREM02.03.2010 14:43
Re: Farmers of the MoorGaspar02.03.2010 16:13
Re: Farmers of the Moorpogo02.03.2010 16:23
Prasatka do Agricoly, 5 Kc/kusniky7903.12.2009 18:51
Re: Prasatka do Agricoly, 5 Kc/kuspeta00702.03.2010 15:10
pre dvoch hra volby?divjak04.12.2009 18:19
Re: pre dvoch hra volby?skyfire04.12.2009 18:24
Re: pre dvoch hra volby?divjak04.12.2009 18:41
Re: pre dvoch hra volby?Kyblík06.12.2009 00:44
Re: pre dvoch hra volby?Adam06.12.2009 08:53
Re: pre dvoch hra volby?divjak06.12.2009 12:27
Re: pre dvoch hra volby?corvus16.12.2009 18:37
Re: pre dvoch hra volby?Marcovan07.12.2009 09:39
Re: pre dvoch hra volby?divjak16.12.2009 20:37
pre dvoch hra volby?divjak04.12.2009 18:19
Re: pre dvoch hra volby?pogo07.12.2009 13:57
Re: pre dvoch hra volby?divjak16.12.2009 20:41
Re: pre dvoch hra volby?corvus16.12.2009 18:38
Re: pre dvoch hra volby?cimpr-campr17.12.2009 15:59
To: CimprAdam18.12.2009 16:32
Nejzkurven*jší hra na světěTomáš Ocetek06.12.2009 15:51
Re: Nejzkurven*jší hra na světěAdam06.12.2009 17:15
Re: Nejzkurven*jší hra na světěskyfire06.12.2009 17:59
Re: Nejzkurven*jší hra na světěniky7906.12.2009 23:03
Re: Nejzkurven*jší hra na světěREM06.12.2009 23:12
Re: Nejzkurven*jší hra na světěDeth07.12.2009 04:20
Re: Nejzkurven*jší hra na světěniky7907.12.2009 08:16
Re: Nejzkurven*jší hra na světěErumoico16.12.2009 17:54
MV strašák Zpackacedrac19.12.2009 10:07
Re: MV strašák Zpackpogo19.12.2009 20:24
výměna Jodanka25.12.2009 19:30
Re: výměna czechpastor29.12.2009 09:16
Re: výměna Jodanka01.01.2010 22:15
HostJ.K.28.12.2009 14:16
Re: Hostcimpr-campr28.12.2009 21:31
Re: Hostacedrac28.12.2009 21:42
DíkJ.K.29.12.2009 08:52
Re: DíkREM29.12.2009 09:32
Re: DíkJ.K.29.12.2009 15:42
Re: DíkREM29.12.2009 19:11
Re: DíkJ.K.31.12.2009 08:49
pomoc s pravidlyMamáš30.12.2009 21:10
Re: pomoc s pravidlyREM30.12.2009 21:49
Re: pomoc s pravidlyMamáš30.12.2009 21:59
Re: pomoc s pravidlyJ.K.31.12.2009 09:10
Re: pomoc s pravidlyjohana09.01.2010 20:37
reBuBen01.01.2010 18:39
Re: reBunda01.01.2010 22:15
58Tom04.01.2010 00:11
Re: 58REM04.01.2010 00:39
Re: 58Tom04.01.2010 01:10
Re: 58REM04.01.2010 01:25
Nejlepsi vysledky v singleplayer hre?benedikt19.01.2010 22:28
Re: Nejlepsi vysledky v singleplayer hre?benedikt19.01.2010 22:29
Re: Nejlepsi vysledky v singleplayer hre?ratwin20.01.2010 17:26
Re: Nejlepsi vysledky v singleplayer hre?ratwin20.01.2010 17:35
Re: Nejlepsi vysledky v singleplayer hre?benedikt20.01.2010 18:55
Nej hraAdam Svoboda24.01.2010 18:20
Nekolik ujasneni.:)exter28.01.2010 11:34
Re: Nekolik ujasneni.:)benedikt07.02.2010 01:32
Re: Nekolik ujasneni.:)pastelka07.02.2010 13:45
Re: Nekolik ujasneni.:)pastelka07.02.2010 13:45
ProdámRingo28.01.2010 22:12
Re: ProdámREM29.01.2010 19:47
Re: ProdámDONKEY30.01.2010 11:08
Re: ProdámAdam30.01.2010 13:29
Re: ProdámRingo31.01.2010 20:36
Re: ProdámRingo31.01.2010 20:35
začínající hráčPavla02.02.2010 08:06
Re: začínající hráčprebio02.02.2010 08:49
Dotaz na Agricolu onlineMartin02.02.2010 17:30
Jak hrát správně žebřík?ajena05.02.2010 14:37
Re: Jak hrát správně žebřík?dilli05.02.2010 17:11
Re: Jak hrát správně žebřík?Bunda05.02.2010 17:21
Re: Jak hrát správně žebřík?Bunda05.02.2010 17:26
solo hra v seriibenedikt07.02.2010 17:48
Re: solo hra v seriibenedikt07.02.2010 18:04
Nákup velkého vybaveníKOLMI08.02.2010 12:02
Re: Nákup velkého vybavenídilli08.02.2010 13:28
Re: Nákup velkého vybaveníKOLMI11.02.2010 12:01
Re: Nákup velkého vybaveníKOLMI11.02.2010 12:12
Re: Nákup velkého vybaveníacedrac11.02.2010 17:14
Re: Nákup velkého vybaveníREM11.02.2010 20:05
Re: Nákup velkého vybaveníREM08.02.2010 14:08
zorat a/nebo zasítKOLMI11.02.2010 12:25
Re: zorat a/nebo zasítacedrac11.02.2010 17:17
PLOTYtomino12.02.2010 18:36
Re: PLOTYacedrac13.02.2010 08:40
Re: PLOTYtomino13.02.2010 10:05
počítanie surovín na kartáchacedrac15.02.2010 17:26
Re: počítanie surovín na kartáchacedrac17.02.2010 19:28
Re: počítanie surovín na kartáchdilli18.02.2010 09:03
Re: počítanie surovín na kartáchacedrac18.02.2010 10:12
Re: počítanie surovín na kartáchdilli18.02.2010 11:33
žetony násobenízajicekj18.02.2010 23:28
Re: žetony násobenídilli19.02.2010 11:25
Komoří, biorolník - překladApeirox21.02.2010 23:49
Re: Komoří, biorolník - překladpogo22.02.2010 08:47
AGRICOLA ROZŠÍŘENÍ KOOPERACE , hra pro 4 hráče (2vs2)KOLMI22.02.2010 17:28
Re: AGRICOLA ROZŠÍŘENÍ KOOPERACE , hra pro 4 hráče (2vs2)KOLMI25.08.2010 19:44
Obtiznostniky7927.02.2010 21:55
Re: ObtiznostDeth28.02.2010 10:18
Re: Obtiznostdilli28.02.2010 13:37
Re: Obtiznostcimpr-campr02.03.2010 13:18
stejný efekt z více vybavení najednoucarom03.03.2010 11:27
Re: stejný efekt z více vybavení najednoudilli03.03.2010 14:07
Žetony pro hruKOLMI05.03.2010 15:57
Re: Žetony pro hruREM05.03.2010 22:09
farmers of the moor Sonulka20.03.2010 00:02
Re: farmers of the moor REM20.03.2010 00:14
Re: farmers of the moor Sonulka20.03.2010 00:49
Přelepky žetonů rodinných příslušníků - nejasnostkokrdal29.03.2010 15:50
Re: Přelepky žetonů rodinných příslušníků - nejasnostREM29.03.2010 17:23
Re: Přelepky žetonů rodinných příslušníků - nejasnostkokrdal29.03.2010 17:56
Re: Přelepky žetonů rodinných příslušníků - nejasnostAdam29.03.2010 18:00
Re: Přelepky žetonů rodinných příslušníků - nejasnostgelefier30.03.2010 16:58
Mistrovství České republiky v AgricoleBio06.04.2010 21:36
Re: Mistrovství České republiky v Agricoledilli06.04.2010 21:52
Re: Mistrovství České republiky v Agricolepogo07.04.2010 08:42
Re: Mistrovství České republiky v AgricoleDavides31.08.2010 22:45
pravidla myskahbj01.06.2010 02:50
Re: pravidla pogo01.06.2010 09:32
Re: pravidla myskahbj01.06.2010 12:02
Re: pravidla myskahbj01.06.2010 12:47
Dotaz na Zábor půdyskyfire03.06.2010 19:22
Re: Dotaz na Zábor půdyREM04.06.2010 00:12
Re: Dotaz na Zábor půdyskyfire04.06.2010 07:04
Re: Dotaz na Zábor půdyREM04.06.2010 08:07
Re: Dotaz na Zábor půdyskyfire04.06.2010 08:42
Re: Dotaz na Zábor půdypecovarhy04.06.2010 10:22
Re: Dotaz na Zábor půdyREM04.06.2010 10:35
Re: Dotaz na Zábor půdyskyfire04.06.2010 11:54
Re: Dotaz na Zábor půdyREM04.06.2010 12:07
údržbář plotů ještě jednouloopatka10.06.2010 10:55
Re: údržbář plotů ještě jednoudilli10.06.2010 14:10
Re: údržbář plotů ještě jednouloopatka10.06.2010 14:20
14 kolKnihovník28.06.2010 14:35
Re: 14 kolKnihovník28.06.2010 14:44
Karta Potomstvo a poté 1 malé vybaveníkeane02.07.2010 08:56
Re: Karta Potomstvo a poté 1 malé vybaveníREM02.07.2010 09:03
Jak sakra vyhrát?keane12.07.2010 11:20
Re: Jak sakra vyhrát?Erumoico18.07.2010 17:18
Re: Jak sakra vyhrát?Václav Opekar19.07.2010 06:40
Re: Jak sakra vyhrát?REM19.07.2010 09:28
RozsireniHabrik08.08.2010 10:10
Dotaz ohledně RenovaceMartin Brnak21.08.2010 10:58
Re: Dotaz ohledně RenovaceREM21.08.2010 13:55
Re: Dotaz ohledně RenovaceMartin Brnak26.08.2010 14:07
fotoDavides26.08.2010 12:18
Re: fotoDavides26.08.2010 12:20
Re: fotopecovarhy26.08.2010 21:51
Re: fotoDavides26.08.2010 22:22
Re: fotokokrdal26.08.2010 23:53
Re: fotopecovarhy27.08.2010 14:05
Re: fotoDavides27.08.2010 19:01
Re: fotopecovarhy28.08.2010 23:50
Re: fotoDavides28.08.2010 21:23
Re: fotopecovarhy28.08.2010 23:55
Re: fotoDavides29.08.2010 09:57
Re: fotopecovarhy29.08.2010 11:26
Re: fotoDavides29.08.2010 11:36
Re: fotoBeholder27.08.2010 00:41
Re: fotoDavides27.08.2010 12:33
Beholderpecovarhy29.08.2010 00:07
JídloLukkass1005.09.2010 20:56
Re: Jídlodilli05.09.2010 21:59
Re: JídloREM05.09.2010 22:27
Re: JídloLukkass1005.09.2010 23:08
Re: JídloREM06.09.2010 08:45
Re: Jídlodilli06.09.2010 10:05
Re: JídloLukkass1006.09.2010 20:11
BodováníLukkass1008.09.2010 18:09
Re: Bodovánídilli08.09.2010 20:25
Re: BodováníLukkass1008.09.2010 20:41
Re: Bodovánídilli08.09.2010 21:07
Re: BodováníREM09.09.2010 07:50
Re: BodováníErumoico09.10.2010 21:51
M-deckAndy63606.10.2010 06:54
Re: M-deckREM06.10.2010 10:36
Re: M-deckAndy63606.10.2010 14:56
Essen 2010 - čo ide do trhu v nemeckuAndy63608.10.2010 20:35
Re: Essen 2010 - čo ide do trhu v nemeckupecovarhy10.10.2010 17:05
Re: Essen 2010 - čo ide do trhu v nemeckuAndy63610.10.2010 17:18
Re: Essen 2010 - čo ide do trhu v nemeckuAndy63617.10.2010 10:51
Re: Essen 2010 - čo ide do trhu v nemeckuladyarcher16.03.2012 14:03
SPOLEČNÝ NÁKUP HERNÍHO MATERIÁLUKOLMI12.10.2010 21:36
Re: SPOLEČNÝ NÁKUP HERNÍHO MATERIÁLUpogo13.10.2010 10:16
Re: SPOLEČNÝ NÁKUP HERNÍHO MATERIÁLUKOLMI13.10.2010 16:13
Re: SPOLEČNÝ NÁKUP HERNÍHO MATERIÁLUikri16.10.2010 09:04
4 dotazy k pravidlůmJeník15.10.2010 20:57
Re: 4 dotazy k pravidlůmprebio15.10.2010 21:39
Re: 4 dotazy k pravidlůmJeník16.10.2010 08:02
Re: 4 dotazy k pravidlůmErumoico16.10.2010 15:35
Re: 4 dotazy k pravidlůmprebio16.10.2010 22:10
dotaz k pravidlůmLenka16.10.2010 13:34
Re: dotaz k pravidlůmdilli16.10.2010 17:25
Re: dotaz k pravidlůmLenka16.10.2010 22:26
Re: dotaz k pravidlůmdilli17.10.2010 20:10
Re: dotaz k pravidlůmdilli16.10.2010 17:34
Nejasnostiskyfire25.10.2010 06:56
Re: Nejasnostidilli26.10.2010 14:36
Re: Nejasnostiskyfire28.10.2010 21:07
Re: Nejasnostidilli29.10.2010 08:44
Re: NejasnostiErumoico31.10.2010 19:36
osetrovatel zviratmyskahbj12.11.2010 00:50
suroviny a zvířatabadysek28.12.2010 16:22
Agricola: The Goodies ExpansionArchaon31.12.2010 09:30
Re: Agricola: The Goodies Expansionskyfire31.12.2010 11:31
Re: Agricola: The Goodies Expansionpogo03.01.2011 08:19
Re: Agricola: The Goodies Expansionbenedikt09.06.2011 23:18
Re: Agricola: The Goodies ExpansionDeth11.06.2011 10:41
Agricola - základní sada karetČerťas11.03.2011 06:38
Re: Agricola - základní sada karetdilli11.03.2011 11:52
Re: Agricola - základní sada karetČerťas11.03.2011 15:45
pečení chleba, výměna ohništěgogo20.06.2011 21:05
Re: pečení chleba, výměna ohništěpogo21.06.2011 08:35
Re: pečení chleba, výměna ohništěThomas23.12.2012 23:56
Re: pečení chleba, výměna ohništědilli24.12.2012 23:41
Malé vybavení "farma"saver21.06.2011 22:31
Re: Malé vybavení "farma"REM28.06.2011 13:10
Re: Malé vybavení "farma"duneha29.06.2011 23:33
Re: Malé vybavení "farma"duneha29.06.2011 23:36
Chliev alebo pastvina pri chysi (dome).duneha29.06.2011 23:38
Re: Chliev alebo pastvina pri chysi (dome).dilli30.06.2011 23:29
Re: Chliev alebo pastvina pri chysi (dome).duneha30.06.2011 23:31
Agricola Novinky 2011Andy63629.07.2011 11:36
Re: Agricola Novinky 2011David Cichák29.07.2011 16:33
Re: Agricola Novinky 2011dilli29.07.2011 17:19
Re: Agricola Novinky 2011Andy63629.07.2011 17:43
Re: Agricola Novinky 2011David Cichák29.07.2011 18:23
Re: Agricola Novinky 2011Andy63629.07.2011 19:01
Re: Agricola Novinky 2011dilli29.07.2011 20:38
Re: Agricola Novinky 2011Davides913.09.2011 23:09
Re: Agricola Novinky 2011dilli14.09.2011 07:58
Re: Agricola Novinky 2011Davides914.09.2011 21:49
Tvar dřevěných zvířáteklara09.08.2011 22:08
Re: Tvar dřevěných zvířátekikri10.08.2011 01:01
Re: Tvar dřevěných zvířátekdilli10.08.2011 14:14
Re: Tvar dřevěných zvířátekJaraT15.10.2011 15:25
Ujasnění pravidel- začátek kola+doplněníscore14.10.2011 19:05
Re: Ujasnění pravidel- začátek kola+doplněníkokrdal15.10.2011 11:11
Re: Ujasnění pravidel- začátek kola+doplněníscore15.10.2011 11:32
Re: Ujasnění pravidel- začátek kola+doplněníkokrdal15.10.2011 12:02
Re: Ujasnění pravidel- začátek kola+doplněníscore16.10.2011 09:03
česká verze?Verčík29.10.2011 10:30
Re: česká verze?dilli29.10.2011 19:13
Re: česká verze?Verčík29.10.2011 19:45
profesetwix03.01.2012 22:16
Re: profesetwix03.01.2012 23:24
a/nebo a potédilli04.01.2012 11:58
Re: profesedilli04.01.2012 11:52
Re: profesetwix04.01.2012 12:48
Re: profesedilli04.01.2012 14:37
Agricola- roční obdobíLukkass1029.01.2012 13:06
Agricola-komponentyjohan08.02.2012 16:36
Re: Agricola-komponentydilli09.02.2012 13:41
Hledám marně spoluhráče na Agricolumilkom22.07.2012 14:39
Re: Hledám marně spoluhráče na AgricoluVojta04.12.2013 23:48
dotaz ke kartě malé vybavení-košíkini27.08.2012 17:06
Re: dotaz ke kartě malé vybavení-košíkanupinka29.08.2012 09:30
Re: dotaz ke kartě malé vybavení-košíkdilli29.08.2012 21:40
Chlévyanupinka08.10.2012 20:25
Re: Chlévypecovarhy09.10.2012 08:45
Děláme něco špatně?Iggy06.12.2013 18:41
Re: Děláme něco špatně?bacil07.12.2013 19:02
Re: Děláme něco špatně?Adam08.12.2013 00:54
Re: Děláme něco špatně?Dave12.12.2013 15:08
Re: Děláme něco špatně?Iggy13.12.2013 20:02
Re: Děláme něco špatně?Iggy13.12.2013 20:07
Re: Děláme něco špatně?Adam15.12.2013 00:51
Re: Děláme něco špatně?Dave17.12.2013 12:41
další dotazIggy26.12.2013 18:32
Re: další dotazbacil27.12.2013 21:43
Re: další dotazDave30.12.2013 09:35
ozrejmenie pravidiel a nejasnostiStefanXP02.09.2014 23:14
Re: ozrejmenie pravidiel a nejasnostibacil04.09.2014 21:23
Re: ozrejmenie pravidiel a nejasnostidilli06.09.2014 22:48
Re: ozrejmenie pravidiel a nejasnostiStefanXP08.09.2014 10:55
Re: ozrejmenie pravidiel a nejasnostidilli06.09.2014 22:52

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zobrazit všechny příspěvky

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |