Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Serpentina
Originální název: Serpentina
Výrobci: AMIGO
Dovozci: CORFIX
Věk hráčů: Dětská hra («»)
Počet hráčů: 2 až 5
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut
Stupeň náhody: Není známo («»)
Interaktivnost: Není známo («»)
Humor: Není známo. («»)
Složitost: Není známo («»)
Herní systém: Karetní hra («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)
Doporučení pro rodiny: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)

Stručný popis:

Hráči se pokouší sestavit co nejdelšího duhového hada. Had se skládá vždy z hlavy, nejméně jedné střední části těla a z ocasu. Vítězí hráč, který může sestavit nejvíc nejdelších hadů .Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

KrabiceZajímavé odkazy

  BoardGameGeek   Corfix Distribution s. r. o.Hodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 3 Hodnocení na BoardGameGeek
Průměrné hodnocení hry (skóre: 2,27) Název hry: N/A
Pořadí hry v žebříčku 772.místo Hodnocení hry: N/A
Vaše hodnocení hry Umístění hry: N/A


Vytvořeno:  09.01.2013 uživatelem Pamir . Hodnocení:
Hisss
Sss… Nahání Vám hadi hrůzu? Tak překonejte strach a poskládejte ty nejkrásnější a nejbarevnější hady, které ani v přírodě nenajdete.

Jedná se o rychlou jednoduchou karetní hru, která naučí děti identifikovat základní barvy a procvičí první počítání. Vaším úkolem je nasbírat co nejvíce hadů z karet, které budete získávat během hry. Důležité je také v průběhu hry ukořistit nejdelšího hada, který určuje vítěze v případě remízy.

Příprava hry

Zamíchejte hadí karty. Náhodně vyberte jednu kartu z balíčku a otočte ji lícem nahoru. Dejte ji do středu stolu. Tato karta je startovní. Zbylé karty rozložte skrytě na hrací plochu. Ty slouží k dobírání.

Průběh hry

První hráč si vezme kartu ze stolu a otočí ji. Jestliže některá barva pasuje k první kartě, položí se nová karta vedle ní, aby se stejné barvy dotýkaly. Jestliže barva nesedí, položí se karta tak, aby mohla začít dalšího hada. Možnosti ve hře:

•žolík - je duhová hlava a ocas. Tyto karty můžete připojit k jakékoli barvě tělíčka.
•spojení dvou hadů do jednoho – když se vytáhne tělíčko a jedna z jeho barev pasuje k rozestavěnému hadovi a druhá barva k jinému rozestavěnému hadovi, můžete touto kartou hady spojit. Tím vznikne jeden had.
Abyste si mohli hada vzít k sobě, musíte položit hlavu nebo ocas k tělíčku, a tím dokončit hada. Zasyčíte „Ssss“ a přemístíte ho k sobě. Hadi které vyhrajete, tvoří vaši hadí jámu. Pokud Vám dochází místo před sebou, dejte karty v hadí jámě tak, aby každý had utvořil svoji hromádku.

Konec hry

Hraje se do té doby, než dojdou dobírací karty. Všichni nedokončení hadi zůstávají uprostřed stolu. Každý hráč si spočítá všechny karty ve své hadí jámě. Hráč, který má nejvíce karet, vyhrál. V případě remízy vyhrává hráč s nejdelším hadem.

-----------------------------------------------------------------------------

Shrnutí: jednoduchá karetní hra pro děti od čtyř let. Větší podíl náhody je dán dobíráním karet. To ovšem neubírá na atraktivnosti této hry. Díky této náhodě, může vyhrát i ten nejmenší.


Vytvořeno:  31.10.2007 uživatelem Nata . Hodnocení:
Serpentina – pre hráčov, ktorí sa stali rodičmi
Vášniví hráči sa s prechodom do rodičovskej fáze života dostávajú do zložitej dilemy. Na jednej strane narodenie detí znamená, že o desať rokov budú mať vždy k dispozícii dostatočný počet hráčov pre väčšinu hier. Ale na druhej strane dovtedy treba prežiť to desaťročie a naučiť deti hry milovať. Serpentina výborne dopĺňa obohrané pexeso, člověče, nezlob se!, krtečkovu záhradku, či domino. Tieto hry dokonca predčí v tom, že ju zvládnu aj deti mladšie a aktívnejšie než také človeče. Hra naučí rozlišovanie farieb (súčasť lekárskej prehliadky od troch rokov) a jej priestorová náročnosť umožňuje poskakovanie neposedných detí medzi rozloženými hadmi na zemi. Bez rizika rozhádzania zložitého pexesa.

Z nie nevyhnuteľne úhľadnej kopy krásne tvrdých kariet si hráči postupne vyberajú časti tela, alebo hlavu a chvost hadov. Karty sa k sebe prikladajú správnymi farbami alebo časti hadov sa spájajú tak, aby mal každý had práve jednu hlavu a chvost. Podľa pravidiel víťazí ten, kto dokončil najviac najdlhších hadov. Ale to už je o počítaní, a tak tým úplne najmenším pôsobí radosť samotné postavenie hadov po celej detskej izbe.Diskuzní příspěvky

Tato diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek. Buďte první, kdo tak učiní...

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |