Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Český film: Otázky a odpovědi
Originální název: Český film: Otázky a odpovědi
Rok vydání: 2010
Věk hráčů: Od 12 let («»)
Počet hráčů: 2 až 6
Doba hraní: Středně trvající hra – asi 30 až 70 minut 
Stupeň náhody: 2 - střední podíl náhody («»)
Interaktivnost: 3 - ustálená komunikace («»)
Humor: 3 - hra má k humoru blízko («»)
Složitost: 2 - jednoduchá («»)
Počeštění: Kompletně česká hra dostupná v ČR («»)
Doporučení pro hráče: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)
Doporučení pro rodiny: Není známo nebo nedokážeme zařadit. («»)

Stručný popis:

Zábavná hra pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně! Ve hře Český film najdete 1800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé. V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů. Obsahuje i párty variantu hry! Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky. Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostních her Česko, Evropa a Svět, otázky a odpovědi.Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

KrabiceHodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 16
Průměrné hodnocení hry (skóre: 3,20)
Pořadí hry v žebříčku 327.místo
Vaše hodnocení hry


Vytvořeno:  22.04.2012 uživatelem ikri . Hodnocení:
Černobílá maturita
Tato hra pro milovníky filmu je založena na principu všech her z rodiny "Otázky a odpovědi". Figurky cestují po herním plánu a podle toho, kde se zastaví, se určí okruh, ze kterého se bere karta s otázkami.

Protože je zde otázek opravdu hodně, nedá se předpokládat, že by se jednalo o samé známé a jednoduché věci. To se dalo celkem čekat. Na druhou stranu však, přestože by hra měla být určena pro širší hráčskou veřejnost, se zde objevují opakovaně otázky, dotazující se na filmy méně známé, možná u autorů hry olíbené, kdo ví. Přestože se nepovažuji jen za průměrného znalce filmu, přejít třeba přes kategorii pohádek je skoro nemožné. Zpočátku se tedy hra může natáhnout daleko za uváděnou časovou hranici. Pomůže snad, když se už otázky opakují, nebo když nám zrovna "sednou".

Vítězem se stane ten, kdo jako první zodpoví správně jednu otázku z každého ze šesti okruhů (film do roku 89, po roce 89, pohádky a večerníčky, tvůrci a herci, filmové hlášky a různé) a navíc jednu závěrečnou.

Hra rovněž obsahuje plán a pravidla k párty verzi, která pracuje s kresbou, pantomimou apod., tu jsme však zatím nezkoušeli. Herní deska i komponenty jsou, dle mého názoru, ztvárněny pěkně, i když jednoduše. Ladění do odstínů černobílého filmu byl dobrý nápad a výsledek se povedl.

Závěr: Pokud máte aspoň jednou za čas chuť na nějakou vědomostní hru a zároveň jste fanoušky českého filmu, "Český film" určitě užijete. Nečekejte ale snadné otázky a počítejte s delší herní dobou.


Vytvořeno:  13.02.2011 uživatelem ZdenT27 . Hodnocení:
Nezábavné
Tato hra je určena opravdu pro dobré znalce filmu. Dle mého názoru si hru nejlépe zahrají jen ti, co tomu rozumí. Věřim, že kdo se o filmy zajímá, si hru dobře užije. Hru jsme hráli asi 1,5h a nikdo se pořádně neposunul, tak jsme to zbalili a už je jen ve skřiní. Čekali jsme spíše zábavnou hru se známými otázkami, kterých je tam opravdu málo. Takže kdo chce v teto hře najít to, co já, tak hru nedoporučuji...Diskuzní příspěvky

Tato diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek. Buďte první, kdo tak učiní...

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |