Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Detail hry


Název: Karibik
Originální název: Karibik
Rok vydání: 2004
Autoři: Jens-Peter Schliemann, Michail Antonow
Výrobci: WINNING MOVES
Dovozci: CORFIX
Věk hráčů: Od 8 let («»)
Počet hráčů: 2 až 4
Doba hraní: Středně trvající hra – asi 30 až 70 minut 
Stupeň náhody: Není známo («»)
Interaktivnost: Není známo («»)
Humor: Není známo. («»)
Složitost: Není známo («»)
Počeštění: Hra s českým návodem a materiálem neobsahujícím cizojazyčný text («»)
Doporučení pro hráče: Tuto hru vám nedoporučujeme, najdou se pro vás lepší hry. («»)
Doporučení pro rodiny: Tuto hru vám nedoporučujeme, najdou se pro vás lepší hry. («»)Informace o prodeji

Zde najdete obchody se společenskými hrami a hlavolamy.

Pro nákup této hry vám doporučujeme využít tyto specializované obchody. Pokud je hra nedostupná, v obchodě vám poradí jinou vhodnou hru podle vašeho zájmu:

Tipy na nové hry a zajímavosti najdete v článcích na úvodní straně.
Aukce


Pro tuto hru aktuálně neprobíhá žádná aukce.Galerie obrázků

KrabiceZajímavé odkazy

  Funagain Gameweb   BoardGameGeekHodnocení a recenze hry

Zde můžete přidat recenzi a hodnocení této hry. Pro zadání hodnocení se přihlašte.
Počet hodnocení 24 Hodnocení na BoardGameGeek
Průměrné hodnocení hry (skóre: 3,47) Název hry: N/A
Pořadí hry v žebříčku 223.místo Hodnocení hry: N/A
Vaše hodnocení hry Umístění hry: N/A


Vytvořeno:  26.01.2007 uživatelem marek . Hodnocení:
solidní hra pro každého
tuto hru doporučuji každému kdo má rád středně dlouhou přijemnou rodinou hru. je to fakt výborná hra musí se u ní taktizovat přemejšlet plánovat a i předvídat co udělá soupeř. ve třech ani ve čtyřech jsem ji nehrál , ale ve dvouch je suprová žádný negativní věci ani připomínky k ní nemám . učelem hry je získat co nejvíc peněz , ty získáváme okrádáním druhých lodí , nebo vyloupení bohatých přístavů , ale musíš si dát bacha , aby někdo neoloupil tebe , aby si získal lodˇ tak musíš podplácet pirátské lodˇě někdy je to fakt napínavé . a herní materyál semi zdá vymakaný a moc pěkně udělaný, kord hrací plocha a pirádské lodě . karkason je pěkně udělanej , ale myslím si že karibik je hezčí a i mnohem záživnější . určitě je to ideální hra pro každého .... ? nebo snad né ? ....


Vytvořeno:  09.01.2006 uživatelem eklp fistronek . Hodnocení:
Takový malý háček
Hra je skvělá a hratelná.

Opravdu, je to jen na taktice. Bohužel jsem ji hrál dvakrát a v obou hrách se nám podařilo zazdít jednoho z hráčů. Ten si pak čtyři kola nezahrál, a to pak člověka přejde chuť hrát znovu, i přesto, že je to skvělá hra.

Taky se připravte, že taktizování je vždy poněkud zdlouhavé. Ale až na tyto zanedbatelné mouchy, jde o velice povedený kousek.


Vytvořeno:  31.10.2005 uživatelem Advid . Hodnocení:
Jednoduchá cestovní hra
Potřeboval jsem hru, kterou můžu vzít všude s sebou a nestrávím hodinu vykládáním pravidel. A Karibik to obojí splňuje. Zatím jsem ji hrál pouze dvakrát a v obou případech ve třech lidech. Líbí se mi omezení prvku náhody a možnost taktizování. Provedení je taky moc pěkné.


Vytvořeno:  07.10.2005 uživatelem NoirOrioN . Hodnocení:
Hm...hm...hmmmmmmmmm-hm!
Budem stručný. Hru som hral 2 x - v trojici a vo dvojici. Oveľa viac sa mi pozdávala, keď sme ju hrali dvaja. Náááádherný herný materiál!!!!!!!!! Pomerne jednoduché pravidlá. Každý hráč má svoje "domovské prístavy" - bezpečné miesta pre uloženie ulúpených pokladov. Po Karibskom mori pláva 6 pirátskych lodí (ich mená začínajú podľa abecedy na A, B, C, D, E a F), ktorých úlohou je naložiť debničky s pokladom v mestských prístavoch a vydať sa s nimi na púť k niektorému bezpečnému prístavu vo vlastníctve toho-ktorého hráča. More je rozdelené na políčka s nepravidelnými hranicami a veľkosťou. Každý hráč sa snaží nasmerovať lode s nákladom do svojho prístavu, pričom platí, že 1 loď môže viesť maximálne 1 debničku a ak sa lode priblížia k sebe (nesmú stáť na 1 políčku naraz), môže sa poklad z vedľajšej lode presunúť na tú druhú, respektíve poklad sa môže aj odovzdať! na tú druhú loď - platí pravidlo, že na lodi môže byť práve jeden poklad! Lodičky sa pohybujú po mori vďaka "futráži" posádky sudmi rumu - o tom rozhodujete vy, a to tak, že každú loď pred kolom vybaví každý hráč tajne kartičkou so sudom zo svojej zásoby (od -1 až po 5 sudov), následne sa podľa abecedy futráž pre lode odkrýva a ten, kto zásobil danú loď najväčším počtom sudov, má právo s loďou ťahať. Nie vždy sa mu však podarí dopraviť v rámci 1 ťahu náklad z prístavu do domovského, bezpečného prístavu. A keďže je možné poklady z lodí aj ulúpiť, tak hráč trnie, či mu napokon pripadne vyzdvihnutý poklad alebo nie. Ale, ako som písal, našťastie je tu aj iná možnosť - odovzdať poklad z lode, ktorou ťahám druhej lodi, ak prídu do kontaktu na mori - ak som si istý, že s druhou loďou budem ťahať ja, môžem poklad odovzdať pre istotu tej druhej lodi. Bodujú sa úkony ako nalodenie pokladu v prístave (2000 dolárov) a vyloženie pokladu v domovskom prístave (hodnota pokladu - je rôzna). Hra končí, keď jeden z hráčov nazhromaždí potrebnú sumu dolárov (nie som si istý, že sa hrá o "doláre",ale je to jedno - aj tak získavate zlaťáky, strieborniaky a medeniaky...reprezentujúc tak hodnoty 10 000, 5 000 a 1 000). Ozaj dobrá a najmä pekná hra!Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Karibik' obsahuje 3 příspěvky. Poslední příspěvek vytvořil dne 04.01.2008 v 20:19 uživatel tondakolik.

Nadpis příspěvkuVytvořil uživatelVytvořeno
hra pro každehomarek03.01.2007 17:12
Re: hra pro každehomarek26.01.2007 17:52
Re: hra pro každehotondakolik04.01.2008 20:19

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zobrazit všechny příspěvky

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |