Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Tadži

Webová stránka: http://www.topzine
Místo, kde hraje pravidelně: Jihomoravský kraj / Brno
 
Další informace: Recenzent deskových her pro Topzine.cz, fotograf na volné noze http://www.tadzi.com a programátor na plný úvazek :]


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Abalone Ne Mám a nechci prodat
Dominion Ano Mám a nechci prodat
Esians Ano Mám a nechci prodat
Evoluce v krabici Ano Mám a nechci prodat
Ligretto zelené Ne Mám a nechci prodat
Pandemic Ano Mám a nechci prodat
Pictureka! Ano Mám a nechci prodat
RoboRally Ano Mám a nechci prodat
Ticket to Ride Ano Mám a nechci prodat
Vlci a ovce Ano Mám a nechci prodat
Wings of War - Dawn of War Ano Mám a nechci prodat
Závod stavitelů Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Tadži je k dispozici celkem 4 recenzí.

Vytvořeno: 08.04.2010.  Recenze hry: Dungeon Lords Hodnocení:
Vládci podzemí budují novou říši zla
Recenze pro server Topzine.cz, Hana Vítová

V ponuré uličce se cosi neslyšně mihlo. Na jeho přítomnost poukazoval jen protáhlý stín. Nikdo si ho nevšiml a to bylo pro malého tvorečka dobré znamení. Lehce našlapoval, že by ho nepostřehla ani kočka a pokradmu mířil k rušné osvětlené ulici.

Jakmile zahlédl podivuhodného muže v kápi, srdce mu radostí zaplesalo a na okamžik přestal dávat pozor. Všimlo si ho baculaté dítě, které na něj vykuleně zíralo, ale než stačilo upozornit své rodiče, byl nahnědlý ušáč bezpečně skryt v davu překřikujících se lidí.

Pokračování recenze na http://www.topzine.cz/vladci-podzemi-buduji-novou-risi-zla/


Vytvořeno: 18.02.2010.  Recenze hry: Le Havre Hodnocení:
Le Havre – loďařův splněný sen
Recenze pro portál Topzine.cz, Hana Vítová

Již výrobou první bárky, kterou spustili vstříc vlnám rybníka, řeky či moře, započala etapa, kdy lidé toužili cestovat na pohupujících se palubách a poznávat neznámé končiny Země. S průzkumnickou érou začala ruku v ruce i ta obchodní, přece jen bylo potřeba financovat nákladné badatelské cesty. Tak vznikaly lodní dopravní společnosti dovážející drahé suroviny a koření z exotických končin. Majitelé lodí začali vydělávat obrovské peníze, a pokud jejich loď kdesi na širém moři nepřepadli piráti, mohli svoje bohatství snadno znásobit.

Nejdříve se začaly stavět lodě dřevěné. Na stavbu jednoho velkého plavidla kolikrát padla i třetina lesa, z něhož se vybíraly jen ty nejlepší stromy. Bohužel po čase začala trápit námořníky zlá houba dřevomorka, která jim doslova rozežírala koráb pod nohama. V druhé etapě se na vodní hladině objevily železné lodě. Na to aby je nezničil největší postrach železa, rez, je začali výrobci natírat barvami. Loď byla místo, kde námořníci trávili téměř celý život.

Pokračování recenze na http://www.topzine.cz/le-havre-lodaruv-splneny-sen/


Vytvořeno: 08.02.2010.  Recenze hry: Ligretto Rot Hodnocení:
Ligretto – vstup pouze rychlíkům
Recenze pro portál Topzine.cz, Dušan Takáč

Ve světě je známá jako Dutch Blitz už od roku 1960, nový image jí dodala v roce 1988 firma Rosengarten, kdy ji zároveň přejmenovala na Legretto. Současná verze s názvem Ligretto se objevila na přelomu milénií pod hlavičkou firmy Schmidt. Ačkoliv se uvažuje i o opačném historickém postupu, v němž hru naopak němečtí přistěhovalci přinesli do Ameriky, kde se z něj stal Dutch Blitz.

Za svoje peníze dostanete do ruky obyčejnou krabičku téměř ve tvaru kvádru. Strohý zelený design ničím nenaznačuje, že by mohla něčím závratným překvapit. Nenechte se však zmást touhle zdánlivou všedností. Uvnitř se skrývají hodiny zábavy a smíchu. Karty jsou rozděleny dvěma způsoby – líc obsahuje vždy čtyři čísla od každé barvy. Rub je poznávacím symbolem hráčů. Tak se stane, že každý účastník má od barvy a čísla vždy jeden exemplář – celkem tedy vlastníte na začátku hry čtyřicet karet čtyř barev od jedné do deseti.

Pokračování recenze na http://www.topzine.cz/ligretto-%E2%80%93-vstup-pouze-rychlikum/


Vytvořeno: 08.02.2010.  Recenze hry: Agricola Hodnocení:
Agricola: dokonalá simulace zemědělství
Recenze pro server Topzine.cz, Hana Vítová

V krásném zeleném údolí se rozkládala malebná vesnička nesoucí jméno Agricola. Zdejší obyvatelé byli velmi pracovití a příroda se jim za to odměňovala velkou hojností plodin, zvěře i surovin. Během celého roku se mohli farmáři vydat do města na trh a zde si kupovat věci podle potřeby. Za zručným dřevorubcem se chodilo pro surové dřevo, ze kterého se daly vyrábět ploty, z lepšího, opracovaného, si mohli lidé rozšířit své dřevěné chýše nebo postavit dobytku chlév. Hrnčíř měl ve svém sortimentu vypálené jílové cihly, které se staly základem pro lepší dům nebo pro další vybavení jako je třeba pec, díky níž si rodina mohla upéct náramně chutné pochoutky. Na tržišti se také často objevovala zvířata, která si lidé pořizovali jako domácí mazlíčky do domu, nebo jako pracovní zvířata na zelené pastviny a do dřevěných stájí. Potom každé jaro mohli očekávat přírůstky do svých stád.

Jak plynul rok za rokem a sklizeň za sklizní, mohli si zdejší sedláci pořizovat lepší vybavení domu, dražší suroviny nebo si dokonce zvolit lepší profesi, která jim umožnila větší zisky z jejich majetku. Některé rodiny daly přednost obdělávání políček a následnému pěstování obilí a zeleniny. Nebyla to ale jednoduchá práce. Orali zarostlé louky a snažili se je přeměnit v úrodnou půdu s velkým výnosem. Pokud nezaháleli a zvládli včas sklidit, měli pro sebe dostatek jídla a plné sýpky...

Pokračování recenze na http://www.topzine.cz/agricola-dokonala-simulace-zemedelstvi/


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |