Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče madrianova

Rok narození: 1981
Místo, kde hraje pravidelně: Jihomoravský kraj / Brno
Místo, kde hraje občas: Jihomoravský kraj / Blansko


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Activity Kompakt (cestovní) Ano Mám a nechci prodat
Citadela Ano Mám a nechci prodat
Černé historky 1 Ano Mám a chci prodat
Dominion Ano Mám a nechci prodat
Jungle Speed Ano Nemám ale chci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele madrianova je k dispozici celkem 4 recenzí.

Vytvořeno: 05.09.2010.  Recenze hry: Jungle Speed Hodnocení:
hra již zakoupena! huráá
Hra již zakoupena
takže konečně již hru vlastním!! Huráá. Jungle speed je hlavně hra o soustředěnosti a postřehu. Hráli sme ji teď s několika lidma a měla veliký úspěch. Sice se do ní některým lidem, kteří mají pomalejší reakce nechtělo, ale nakonec se i oni nechali přemluvit a "chytli se" a hru zvládali velmi dobře. Samozřejmě, že každá hra, která je nová, je pro nováčky vždy těžší, ale tuto hru brzy všichni pochopíte a jistě si ji oblíbíte jako já s přítelem a celou rodinou. Jako příklad každému uvádím mého synovce, kterému je 4,5 roku a hru si natolik oblíbil, že ji chtěl hrát stále dokola. Takže,když ji pochopí 4,5-letý dítě, tak vy jistě také :-) Takže se není čeho obávat. Rozhodně to ale není hra pro malé děti, pravidla jsme maličko upravili. Vzhledem k malé ručičce dítěte a těžším obrázkům na kartě :-)
Pokud hledáte hru, u které se všichni zasmějete, pobavíte, ať už je vám 5 nebo 80 let, hru která je svižná, rychlá a velmi zábavná a zároveň vám postupně vycvičí váš postřeh a soustředěnost, tak tuto hru mohu jen doporučit!! Libí se mi i to, že jste stále ve hře a nemusíte čekat až se odehraje kolo, naopak musíte sledovat co odhazuje váš spoluhráč.
Je snadno přenositelná, nezabere moc místa při hraní ani při skladování doma :-)
U mě má jasných 5 bodů.S * navíc :-).


Vytvořeno: 05.08.2010.  Recenze hry: Bohnanza Hodnocení:
fazolky, které chtějí zasadit
hra fazole je moc zábavná karetní hra,pro více hráčů. Dobře hratelná ve 3 i ve 4. Kšeftování s fazolema je zábavné, hra je založena na komunikaci a handlování fazolí s ostatními spoluhráči. Ve dvou se hrát nedá. Je určena pro více hráčů. Mě osobně nejvíc baví ve 3. Hrajeme ji i s rodiči na chalupě a hodně se u toho vždy pobavíme. Pěkně se zde ukazují i charaktery lidí :-)
Kdo je hodný, handluje hodně a všechno, kdo chce zvítězit stůj co stůj jen něco a někdy, no ale žgrt je žgrt a ani fazolku pro druhého nepustí... :-)Pro koho je hra určena: pro partu kamarádů, pro rodinu, do hospůdky atd.
Doporučuji jistě vás hra nezklame.


Vytvořeno: 05.08.2010.  Recenze hry: Dominion Hodnocení:
velmi zábavná hra
hru jsem si zakoupila dle žebříčku oblíbenosti, dle oblíbenosti tématu - středověk, podle pěkného provedení a podle popisu v těchto recenzích.
Hra mě po prvních dvou hrách moc neoslovila, ale po třetí hře mě i přítele opravdu dostala, bereme si ji i do hospůdky, kde oslovila i cizí lidi a nakonec jsme hráli všichni dohromady :-) a byl to pekelnej souboj.
Ale protože jsem velmi netrpělivá nejvíc mě baví hra hrát ve dvou, abych mohla být stále na řadě :-)
Netušila jsem, před zkoupením, že tato hra mě až natolik osloví. Velmi ji mohu všem doporučit.
Studovala jsem návod sama a přiznám se, trošku jsem v tom tápala, ale po zkušební hře jsme hru ihned pochopili. Je opravdu velmi lehká, pravidla nejsou vůbec složitá. I cizí lidi v hospůdce ji po 5 minutách ihned pochopili. Což je také velká výhoda, pokud budete chtít hrát i s novýma lidičkama.
Pro koho je hra určena: pro všechny, kteří mají rádi karetní hry /a ti co raději deskovy, tak také doporučuji, protože za to tato hra stojí/ :-) a změna je život.
Kartičky jsou přehledné a systém hry a účel kartiček si rychle ihned osvojíte. Ze začátku se každý lekne množství kartiček a textu, ale jak jsem psala výše. Okamžitě se naučíte na co je která kartička výhodná. Nic složitého.
Hru doporučuji 2 hráčům /s přítelem hrajeme stále/ , ale 3,4 hráčům. Hra je zase o to napínavější a zajímavější. Pokud máte rádi hry, které jsou napínavé od začátku až do konce,rádi bojujete o výhru a máte rádi strategické hry, jste na této recenzi her správně :-)


Vytvořeno: 05.08.2010.  Recenze hry: Jungle Speed Hodnocení:
super hra, která vás pobaví
tuhle hru jsem měla možnost hrát se známýma, je to vážně super hra
nejdřív jsem trošku nechápala, protože je to hra o soustředěnosti a rychlosti, ale velmi rychle si nás všechny získala,takže jsme se u ní skvěle pobavili.
Všem doporučuji, chystám se jí taky koupit.
Pro koho je hra určená dle mého názoru: pro všechny lidičky, kteří se chtějí pobavit, zasmát a užít si legraci, zároveň si provětrat mozkový závity /soustředit se/ a zlepšit se v postřehu :-)
Je vhodná i pro dospěláky, do hospůdky, pro rodinu i pro děti.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |