Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Trauma Zero

Rok narození: 1977
Místo, kde hraje pravidelně: Zlínský kraj / Bystřice pod Hostýnem
Místo, kde hraje občas: Moravskoslezský kraj / Bílovec


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Bang! Ano Nemám a nechci koupit
Carcassonne - základní hra Ano Nemám a nechci koupit
Carcassonne: Hostince a katedrály (1. Rozšíření) Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Trauma Zero je k dispozici celkem 3 recenzí.

Vytvořeno: 12.01.2007.  Recenze hry: Carcassonne: Die Erweiterung Hodnocení:
Hrát bez tohoto rozšíření původní CC snad nemá ani smysl...
Teprve s tímto rozšířením dostává základní verze Carcassonne pořádné taktické grády. Skromný balíček obsahuje právě ty karty které vás zachrání od naprostého fiaska "nedokončitelného" města z původní verze. Skvělé nové karty a tvary. Výborně navrhnutý systém katedrál a hostinců (který povyšuje paběrkování se stavěním cest na výnosný podnik). Jasná koupě k základní verzi.


Vytvořeno: 12.01.2007.  Recenze hry: Carcassonne Hodnocení:
Zakladní verze není špatná ale...
Základní verze je opravdu velice jednoduchá a nedovoluje hráči nějaké složitější taktizování. Navíc v této základní verzi jde hodně "škodit" spoluhráči tím, že neuzavře svá města, protože některé typy karet se prostě v této základní verzi nevyskytují a soupeřovi rytíři zůstanou navždy zablokovaní ve městě které nelze dokončit. Takže tímto způsobem lze hru rozhodnout a strhnout na svou stranu vítězství třeba v půlce hry, což je škoda. Navíc základních 72 karet je tak dobrých pro hru dvou max 3 hráčů, ve více hráčích jde už taktika a strategie jednotlivce k ledu.

Takže hodnocení je jen 3.5, rozhodně doporučuji minimálně dokoupit CS Rozšíření č.1, které všechny tyto "taktické nešvary" řeší a s jeho použitím se mé hodnocení zvedá na plných 5 bodů. Hra se dá rozšířeními skutečně vyšperkovat.


Vytvořeno: 17.07.2004.  Recenze hry: Bang! Hodnocení:
Výborná zábava, ale ...
Ke hře Bang! jsem se od Shadowrunu, AD&D, MTG, a MMORPG, sice dostal jako slepý k houslím, nicméně jsem byl hrou docela nadšen, mám rád hry, kde se dá nepřátelům pořádně "zavařit" a škodit jiným ve svůj prospěch či vnášet trochu chaosu a zmatku do uvažování ostatních a potom strhnout hru na svou stranu a proměnit ve vítězstvi.

Ale po týdenním hraní Bangu už si nejsem tak jistý a nadšený a hra má některé mouchy a slabiny. Rozhodně doporučuji větší počet hráčů (5 minimum) nejlépe 7. Hráči si musí uvědomit, že celá hra je maximálně stavěná na nevědomosti druhých, a pokud je mezi hráči ten, který příliš přesvědčivě již od začátku hraje svou roli, a záhy v návaznosti jsou role ostatních vydedukovány, hra se strhává v řež, ve které není moc času na extra taktiku a hodně je dílem náhody (karty jdou ve většině případů za kolo 2, navíc moc variabilních karet není). Hra má hlavně slabinu v tom, že po 10 hodinách průměrného hrani vám začne vadit, že ve hře není obsažena ta a ta karta, různorodost karet není příliš velká a tak se tato hra stává v rukou zkušených stává nudnou a nekombinační.

Rozhodně doporučuji zainvestovat do rozšířujícího card-packu HIGH NOON, hra aspon dostane trochu štávu, sice podíl náhody se ještě zvýší, ale např se mohou do hry alespoň zapojit na jedno kolo hráči dříve vypadlí !!!!!!

Celkově je to docela dobrá hra do hospody....


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |