Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Snakehunter

Místo, kde hraje pravidelně: Plzeňský kraj / Plzeň


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Jak nedostat infarkt Ano Mám a nechci prodat
Královské rošády Ano Mám a nechci prodat
Mafie Ano Mám a nechci prodat
Švábí salát Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Snakehunter je k dispozici celkem 2 recenzí.

Vytvořeno: 08.05.2012.  Recenze hry: The Resistance Hodnocení:
Strategická hra s prvky role play
Jedná se o strategickou hru, kde každý každý hráč je členem mafiánské rodiny. Né všichni jsou však věci plně oddáni, ale sympatizují spíše s policií. Tím vznikají ve hře 2 skupiny hráčů, hrajících proti sobě.

Během hry podnikne rodina maximálně 5 akcí a k vítězství stačí jedné skupině vyhrát 3 akce. Před každou akcí probíhá v rámci rodiny debata, kde boss (hráč hrající bosse se mění) vybírá akci (každá akce je pro jiný počet hráčů) a vybírá hráče, kteří budou akci plnit. V této fázi je dostatek prostoru pro hraní rolí.
Když jsou hráči vybráni, je na řadě hlasování o důvěře. Zde je možné misi zrušit pokud máte podezření, že by mohla akci vyhrát druhá skupina. K tomu je však potřeba nadpoloviční většina. Pokud akce projde hlasováním, přichází na řadu další hlasování, zde již hlasují pouze hráči, účastnící se akce (ty které vybral boss). Zde se již rozhoduje o výsledku samotné akce. Mafiáni samozřejmě hlasují pro úspěch, ale policisté se mohou rozhodnout. Pokud některý z hráčů akci potopí (zkazí, udá policii), bod získává policie, jinak má bod mafie.
Dále dochází ke změně bosse a celý postup se opakuje.

Samotná hra dále nabízí několik různých obměn a vylepšení. Akce je možné vybírat postupně dle hracího plánu nebo libovolně. Policisté se mohou nebo nemusí od začátku znát.
K tomu všemu jsou ve hře i kartičky zpestřující samotnou hru.

Co se týče zpracování hry. Hra má celkem málo komponentů, ve kterých se člověk rychle zorientuje. Vytknout lze leda podobné rubové strany u třech různých balíčků, což je může činit hůře rozlišitelnými.


Vytvořeno: 02.01.2012.  Recenze hry: Kakerlakensalat Hodnocení:
Zábavná a rychlá
Rychlá hra vtipných momentů s jednoduchými pravidly. Jednou je salát salátem, jindy zase rajčetem a někdy dokonce zelím (ve hře se zelí vůbec nevyskytuje).

Hra je vhodná třeba jen na vyplnění času mezi hrami složitějšími na logiku, na párty nebo jako doplňková hra ke hrám jako třeba Bang (kde hráči postupně vypadávaní ze hry)

Měl jsem možnost tuto hru hrát ve 2-5 lidech a mohu říci, že hra neztrácí svůj půvab. Problém vidím v času hraní. 15-20 minut je dost odvážný předpoklad který se nám nedařilo dodržet pouze v 5ti lidech kdy jsme po dohrání 1. hráče spočetli zbylé karty. V menším počtu hráčů bych doporučil časový limit.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |