Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Mrkew

Rok narození: 1992
Telefon: 721372712
Místo, kde hraje pravidelně: Praha / Praha 13
Místo, kde hraje občas: Praha / Praha 10
 
Další informace: Jsem lehce náročný hráč. Mám rád spíše strategické deskové hry. A hry kde je větší procento náhody...


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
... ty krávo! Ano Mám a nechci prodat
Agricola Ano Nemám ale chci koupit
Bang! Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne - základní hra Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Katapult (7. rozšíření) Ano Mám a nechci prodat
Citadela Ano Mám a nechci prodat
Safari: Schovej a najdi Ano Mám a nechci prodat
Vládci podzemí Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Mrkew je k dispozici celkem 3 recenzí.

Vytvořeno: 19.10.2011.  Recenze hry: Carcassonne: Handler und Baumeister Hodnocení:
2.rozšíření
Na začátek bych odsouhlasil předešlé recenze typu"že ta cena je trochu vysoká na málo materiálu" a zároveň i souhlasím s tím, že za nápad se platí. Toto rozšíření v kombinaci se základem i s prvním rozšířením, popřípadě třeba se všemi rozšířeními zvedá hratelnost o dost dopředu. Možnost stavitele a dablovaného tahu je pro hráče dost výhodná. Možnost 4 bodů za město na louce pomocí prasátka se mi také líbí(i když v 6.rozšíření je na to kartička).A na rozdíl od jiných her mi nevadí u Carcassonne rozšíření. Všechny rozšíření mají smysl a nemají jentak zbytečně těžká pravidla jen proto aby bylo rozšíření. Toť můj pohled na tuto hru :-)


Vytvořeno: 16.10.2011.  Recenze hry: Carcassonne: Die Erweiterung Hodnocení:
6 Hráč
Musím uznat, že spoustu rozšíření, ke hrám nemám moc rád, Buďto mi přijdou už moc přeplácané, a nebo s nedomyslenými pravidly. Ale toto rozšíření, ke hře Carcassonne mě zaujalo, už jen proto, že nás je 6 a takto jsme získali možnost hrát ot všichni, díky 6 barvě figurek. A potom hostince i katedrály, které zvyšují možnost vyššího skóre a pak 6 kartiček s padesátkou a stovkou, pro přehlednější vbodování mi přijde zcela dostačující a dokonalé rozšíření. Na závěr bych řekl, že tov ani moc hru neprodlouží, za to je to zábavnější než pouze s normální klasickou verzí ;-)


Vytvořeno: 16.10.2011.  Recenze hry: Carcassonne Hodnocení:
Názor
Pro mě je tato hra jedna z nejlepších deskových her vůbec. A to jsem si jí tehdy(v roce 2001) koupil zcela náhou na dovolené, protože bylo špatné počasí a tak jsme se jen nudili v ubytovně. Nejdřív mě v prodejně zaujal dobře ilustrovaný obal.. Potom jsmes rodinou nastudovaly pravidla a pustili se do hraní. Carcassonne nás začalo velmi bavit a i když pak bylo už venku"hezky" stala se tato hra každodenním fenoménem... Potom když jsme se z dovolené vvrátili tak jsem si koupili rozšíření "hostince a katedráli", protože ás bylo 6 což nám toto rozšíření umožňovalo hrát i ve více lidech. Teprve o pár let sme se dočetli, že tato hra je dá se říct světová špička deskových her, před tím sem se o dekové hry ani moc nezajímal, tato hra ovšem ve mě rozpoutala jakési pouto k deskovým hrám a začal sem kupovat postupně všechny rozšíření(před tím od albi(1-3) později od MindOKu(4-7)), kde mě zaujal i systém využání slev za "DOKy", pak jsem si kupoval i různé jiné hry, ale Carcassonne je mojí "první" deskovou...a srdcovou hrou, která odstartovala mojí vášeň"náročného hráče" ve světě her. Všem určitě doporučuji, ať už s rozšířením nebo bez. Každá verze je dobrá ;-)


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |