Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče kocka29Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Mariáš Ano Nemám a nechci koupit
Piráti Ano Nemám a nechci koupit
Proroctví Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele kocka29 je k dispozici celkem 3 recenzí.

Vytvořeno: 24.11.2004.  Recenze hry: Mariáš Hodnocení:
Král karetních her - ověřeno staletími.
Hra Maryáš vychází ze středověkých a renesančních her podobného typu, viz. "taroky". Její největší předností je minimalizace náhody. Pokud např. dostanete nízké karty (které jsou při standartní hře nanic) můžete hrát "Betla" tj. pokud neuhrajete ani jeden štych, jste vítěz.
Maryáš je hra pro přemýšlivé taktiky. Je možné vyhrát i s horšími kartami, než mají soupeři, pokud zvolíte správnou strategii. Doporučuji hrát verzi pro tři hráče, hra ve čtyřech není tak zajímavá. Maryáš, podobně jako šachy, postupně vyzrával během staletí. K dokonalosti mu nic nechybí, nelze jej už zlepšit. Dávám *****!


Vytvořeno: 24.11.2004.  Recenze hry: Proroctví Hodnocení:
Prorokuji této hře úspěch
Hrál jsem už podobné hry, jako např. "Démoni a draci", "Talisman" atd. Musím se přiznat, že po otevření PROROCTVÍ jsem nečekal žádné překvapení. To se však konalo hned po odehrání několika kol! Herní systém je vyváženější, než u předchůdců a komponenty jsou rovněž mnohem snažší k ovládání. Herní systém je dost pochopitelný všem hráčům DrD mezi něž patřím, a tuto hru můžu jenom pochválit. Libila se mi hned napoprvé, i když jsem prohrál, a to já nerad :-) Design hry už taková sláva není, i když od té první varianty (ten aktuální obrázek zde) došlo k určitému zlepšení.


Vytvořeno: 24.11.2004.  Recenze hry: Piráti Hodnocení:
Dobrý vítr do plachet!!
Jednoduchá a snadno hratelná hra se spoustou variant taktiky. Pravidla svou jednoduchostí svádějí k vlastním úpravám (např. k různým číslům na obranu, útok, počty životů lodí etc.). Pokud jde o komponenty, je osvěžující nebýt zahlcen plastem. Dřevěný obal by si zasloužily i jiné hry. Vnitřní části jsou také velmi zdařile provedené. Co se týče výtvarné a grafické stránky, je hra "Piráti" vysoko nad průměrem! Tomu ovšem odpovídá i cena. Co takhle nějaká levnější varianta?
Té bych dal *****! takhle jenom 4,5.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |