Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče chloridka

Rok narození: 1986
Místo, kde hraje pravidelně: Jihočeský kraj / České Budějovice
Místo, kde hraje občas: Olomoucký kraj / Olomouc
 
Další informace: Deskovky, deskovky... ty já mám nejradši, deskovky, deskovky... ty jám rád(a).


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Alhambra Ano Mám a nechci prodat
Anno 1503 Ano Mám a nechci prodat
Anno 1503 - Šlechtici a piráti Ano Mám a nechci prodat
Bang! Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne - Král & Špeh Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne - základní hra Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Hostince a katedrály (1. Rozšíření) Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Hrad Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Kupci a stavitelé (2. rozšíření) Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Lovci a sběrači Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Princezna a drak (3. rozšíření) Ano Mám a nechci prodat
Citadela Ano Mám a nechci prodat
Dvě řeky Ano Mám a nechci prodat
Elfenland Ano Mám a nechci prodat
Hansa Ano Mám a nechci prodat
Karel Veliký Ano Mám a nechci prodat
Magellan Ano Mám a nechci prodat
Mamma Mia! Ano Mám a nechci prodat
Město duchů Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu: Karetní hra Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu: Rozšíření Města a rytíři Ano Mám a nechci prodat
Psí život Ano Mám a nechci prodat
Puerto Rico Ano Mám a nechci prodat
Sankt Petersburg Ano Mám a nechci prodat
Serenissima Ano Mám a nechci prodat
Tikal Ano Mám a nechci prodat
Ztracené údolí Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele chloridka je k dispozici celkem 6 recenzí.

Vytvořeno: 26.10.2006.  Recenze hry: Lost Valley Hodnocení:
Dobrá odreagovačka
Tuto hru jsem hrála pouze jednou, ale musím říct, že mě hned od začátku chytla. Je sice pravda, že se člověk musí nejprve prokousat trochu zdlouhavými pravidly, ale to je vykompenzováno samotnou hrou, která je sama o sobě zábavná a určitě vás neunudí.
Materiál také musím vyhodnotit kladně. Je velmi pěkně graficky navržen a ani častým hraním se podle mého moc neopotřebuje. Jediná výtka je snad k velkému množství malých částiček, které mohou přímo svádět nesvědomité hráče ke ztrátě, ale to už záleží na každém z nás, jak se ke hře budeme chovat. :-)
Rozhodně bych hru doporučila, protože vám zajistí zcela určitě zábavné chvilky, u kterých se odreagujete. Hra je určena jak pro začátečníky, tak pro již zkušené hráče, kteří holdují promyšlené strategii.


Vytvořeno: 05.02.2005.  Recenze hry: Anno 1503 Hodnocení:
Velmi dobré zpracování slavné počítačové hry!
Počítačová hra ANNO 1503 není pro mnohé žádnou novinkou. Její zpracování do stolní podoby, ale již tak známé není. Základní principy hry jsou sice zachovány, ale jinak spolu tyto dvě verze nemají moc společného. Autorem hry je nám velmi dobře známý Klaus Teuber jehož zásluhou může teď několik miliónů lidí na světě hrát Osadníky z Katanu. ANNO 1503 je jakousi směsí několika her tohoto autora; nejvíce ale asi Osadníků a Objevitelů. Hra má krásný design; obrázky na surovinových kartičkách a kartičkách staveb jsou převzaty z počítačové hry. Každá hra je trochu jiná, protože hrací plán je variabilní. Jedno ale musím této hře vytkount, to je také důvod proč jsem dala jen 4,5, pokud se hraje ve dvou hráčích, je hra snadno prohlédnutelná a většinou to dopadne tak, že každý si hraje svou vlastní strategii a druhý hráč nemá moc šancí, jak mu jeho hru překazit. Přesto mohu tuto hru jenom doporučit.


Vytvořeno: 01.02.2005.  Recenze hry: Dos Rios Hodnocení:
Vzhůru do hry Campessinos!!!
Pokud jste hravý a podnikavý typ, pro kterého není žádná "podlost" překážkou, pak je tato hra stvořena přímo pro vás. Hra je situována do prostředí jihoamerických plantáží a údolí dvou velkých řek (Dos Rios) - Rio Verde (Zelená řeka) a Rio Moreno (Hnědá řeka). Úkolem každého hráče (campessina) je pěstovat danou plodinu (kukuřici, kávu, obilí) a zároveň si zajistit přísun dřeva ze zalesněných oblastí, aby mohl stavět přehrady, které odlkánějí tok řeky z jejího původního koryta. Ke hře je potřeba dostatek důvtipu, strategie, ochodního ducha a trošku již zmíněné podlosti; no řekněte, není to podlost odvést svému soupeři tok řeky na svá pole a jeho nechat doslova na suchu? Cílem hry je postavit pět (popř. čtyři pokud jsou podél toku řeky) budov (fincu nebo haciendu). Hra si vás určitě získá svou dynamikou a neustálou variabilitou. Ten, kdo měl na začátku jasný náskok, může na konci hry skončit jako zpráskaný kojot.-)


Vytvořeno: 01.01.2004.  Recenze hry: Carcassonne: Handler und Baumeister Hodnocení:
Konečně Carcassonne dostalo šťávu!
Už dříve jsem si pořídila základní verzi Carcassonnu a musím říct, že jsem tím byla docela zklamaná. Bylo to moc jednoduché a ve hře se spíše uplatňovala náhoda něž strategie. Teď jsem si k Vánocům nadělila obě rozšíření k této hře a konečně jsem poznala krásu a zajímavost této hry. Hra je nejlepší, když se hraje s oběma rozšířeními dohromady. Musí se více přemýšlet a i když se hra hraje na stejném principu jako její základní verze, ubylo mnohem více náhody a přibylo spoustu zábavy. Pro fandy Carcassonnu vřele doporučuji.


Vytvořeno: 29.09.2003.  Recenze hry: Tikal Hodnocení:
Lovci pokladů, vzhůru do boje.
V nedávné době jsem si pořídila tuto hru a vůbec toho nelituji. Hodí se opravdu pro celou rodinu; pro milovníky pokladů, historie, zábavy i pro ty, co rádi přemýšlejí. Hra je určena hlavně pro vyznavače strategie. Někdo dává přednost obraně a jiný zase preferuje rychlý a tvrdý útok. Myslím si, že je velmi lehce pochopitelná, proto s ní nemusí mít problémy ani menší hráči. Co musím opravdu pochválit, je úžasné grafické a zpracování hry. Materiál je také velmi kvalitní a jen tak se neopotřebuje. Těm, co se rádi pobaví a chtějí pocítit starodávnou atmosféru Mayů tuto hru vřele doporučuji.


Vytvořeno: 09.06.2003.  Recenze hry: Carcassonne: Lovci a sběrači Hodnocení:
Opravdu vynikající rozšíření
Tato verze se povedla ještě více než ta základní. Pro ty, co mají rádi hry pro volný večer s rodinou a přáteli, je tato hra idealní. Bonusové karty, které jsou pro tuto verzi novinkou jsou opravdovým zpestřením a přinášejí více napětí a zábavy. Hra je pokaždé jinak napínavá a vždy vás něco překvapí. Pro milovníky Carcassonnu opravdu doporučuji. Nebudete litovat!


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |