Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Chiquitita

Místo, kde hraje pravidelně: Praha / Praha 13
Místo, kde hraje občas: Středočeský kraj / Rakovník


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Bang! Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne - základní hra Ano Mám a nechci prodat
Citadela Ano Mám a nechci prodat
Ligretto červené Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu: Karetní hra Ano Mám a nechci prodat
Proroctví Ne Nemám a nechci koupit
Tikal Ano Mám a nechci prodat
Ztracená města Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Chiquitita je k dispozici celkem 8 recenzí.

Vytvořeno: 30.12.2005.  Recenze hry: Ztracená města Hodnocení:
Ideál
Hra je ideální, pokud nechcete nijak zvlášť přemýšlet. Samozřejmě, že i u této hry musíte promýšlet své tahy, myslet dopředu a čím více se přibližujete ke konci hry (balíku karet), tím více myslet na karty, které držíte v ruce i máte před sebou již vyložené. Ale i přes všechno to přemýšlení se jedná o "jednoduchou" hru na večer a i třeba do postele - prostě o hru, u které nemusíte nijak zvlášť přemýšlet :o)
Tuto hru mám ráda a když nevím co by, je dobrou a rychlou volbou, jak si příjemně ukrátit chvíli.


Vytvořeno: 20.10.2005.  Recenze hry: Ligretto Rot Hodnocení:
Super
Ligretto jsem hrála již dříve, ale teprve teď ho máme i doma - je to super akční a rychlá hra, zažije se u ní plno srandy a a a a .....co víc dodat.
Jen hra ve 2 je úplně k ničemu, prostě se musí sejít parta 4 hráčů (zatím máme jen jednu krabičku ligretta) a pak se jen hraje a o zábavu je postaráno.
Doporučuji :o)


Vytvořeno: 23.02.2005.  Recenze hry: Osadníci z Katanu Hodnocení:
super
Osadníky jsem dostala k vánocům a hned jsme se začali učit pravidla, která jsou opravdu jednoduchá. Hrajeme pravidelně ve čtyřech a musím uznat, že se jedná o velmi povedenou hru. Nejvíce se mi líbí hrací plánek, který jsme ještě nikdy neměli stejný, každá hra je unikátní. Hra je strategická, ale zároveň jednoduchá, takže se nikdy nikomu nebude kouřit z hlavy při vymýšlení taktiky. Doporučuji k pobavení i oddychu!!!


Vytvořeno: 19.08.2004.  Recenze hry: Proroctví Hodnocení:
Lituji
Bohužel musím souhlasit s ppettraa a litovat. Koupili jsme si Proroctví na základě hezké krabice a hezky popsané hry na zadní straně. Při zkušební hře ve dvou, kdy jsme stále hledali v pravidlech, jsme byli optimističtí a hra se nám zamlouvala. Po dalších pokusech o hru, které jsme nakonec nedohráli, nás optimismus začal opouštěl. Nakonec na dovolené jsme rozdělili hru na několik dní a úspěšně dohráli, což bylo poprvé a naposled.
Také jsme zkoušeli přidávání mágů a síly hned na začátku a konec hry jsme stanovili na získání jen jednoho artefaktu. I po těchto zásazích do pravidel se hra moc nezkrátila a již ji nehrajeme.
Nevím co se mohlo pokazit, protože máme rádi stolní hry. Asi nám nesedl způsob hry a nebo jsme nakonec pravidla, i po několika přečtení, nepochopili.


Vytvořeno: 24.10.2003.  Recenze hry: Tikal Hodnocení:
Móóóc pěkné
Co říci o hře Tikal?
Není to hra jako každá jiná, má moc pěkný herní plán a systém. Promyšlená grafika říká, že si někdo dal moc práce, aby hra vypadala, jak vypadá. Herní systém, ve kterém přikládáte kartičky k již vyloženým kartičkám, na kterých stavíte chrámy, tábory, kopete poklady nebo jen procházíte, je jednoduchý a jasný.
Hra je sice minimálně pro dva hráče, ale pro dva hráče není moc zajímavá. Hrajeme ji ve čtyřech a je super, na Tikala nedám dopustit a jestli někdo váhá s nákupem tak říkám: „Koupit!"


Vytvořeno: 29.09.2003.  Recenze hry: Osadníci z Katanu: Karetní hra Hodnocení:
Bomba!
Koupila jsem Osadníky z Katanu (karetní) a musím uznat, že je to super hra. Trochu jsem se bála, že se nejedná o klasickou stolní deskovou hru, ale příjemně mě překvapila promyšlenost, grafika a nakonec i styl hry.
Neznám Osadníky „deskové“, ale domnívám se, že kromě hracího plánu, který jaksi u této varianty není, jsou totožné. Důvodem, proč máme doma karetní Osadníky, je, že počet hráčů je omezen na dva, což mi vyhovuje. Kdo si chce zahrát jen tak ve dvou a dobře se pobavit, ať určitě zakoupí tuto hru.


Vytvořeno: 21.07.2003.  Recenze hry: Tikal Hodnocení:
Bomba
Na koupi této hry nás mimo jiné nalákal personál prodejny, protože nám hezky popsal o co ve hře jde. Trochu jsme se cukali při placení, přece jen je cena této hry poměrně vysoká, ale bylo před vánoci a na cenu dárků se moc nekouká.
Zezačátku jsem ji zkoušeli hrát ve dvou, ale, jak jsme zjistili, je lepší ve čtyřech. Moc se nám líbí způsob hry, pokládání kartiček, protože to způsobí, že každá hra je ojedinělá a nezevšední jako hry s daným herním plánem. Grafika herního plánu a způsob hry nás nadchl a zasvětili jsme do tajů starobylého města Mayu i pár známých (abychom měli spoluhráče) a teď, když k nim jdeme na návštěvu, nechodíme na pokec a panáka, ale zahrát si Tikala.
Vřele doporučuji všem dobyvatelům a dobrodruhům.


Vytvořeno: 19.07.2003.  Recenze hry: Carcassonne Hodnocení:
Pro každého
Tuto hru jsem koupila příteli k svátku hlavně proto, že se dá hrát i ve dvou a je stejně zajímavá jako hra ve více lidech. Je to taková hra na uklidněnou, protože je krátká a stihne se i těsně před spaním.
Moc mě také potěšilo, že se dá hrát i s mojí sedmiletou neteří – udělali jsme změnu, nehrajeme na sedláky, protože strategie asi ještě pro ni není. Hra tím ztratila to neznámo o vítězi, ale jinak nás i ji moc baví.
Doporučila bych ji všem co nemají moc času, ale hrát chtějí nebo koho moc neberou dlouhotrvající hry.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |