Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Gin Dry

Rok narození: 1983
Místo, kde hraje pravidelně: Jihomoravský kraj / Brno
Místo, kde hraje občas: Královéhradecký kraj / Hradec Králové
 
Další informace: Kdo nepozná, neuvěří.


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Bang! Ano Mám a nechci prodat
Munchkin Ano Nemám a nechci koupit
Sabotér Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Gin Dry je k dispozici celkem 3 recenzí.

Vytvořeno: 22.03.2006.  Recenze hry: Munchkin Hodnocení:
You washed your GM`s car - gain 1 level
Munchkin [mančkin] - podstatné jméno: hráč snažící se stvořit a hrát co nejsilnější postavu. K tomuto účelu využívá zejména děr v pravidlech, úchylných kombinací, škemrání u PíDžeje (GM), drobných švindlů a podvodů s kostkami. Mezi zkušenějšími pařany jev zřídkavý, mezi greenhorny většinou přechodný. Sledovat jej při hře je černá komedie, hrát s ním horor.

A právě takovéto hráče hrajete... Začínáte jako člověk úrovně 1 bez povolání. Zabíjíte čím dál, tím silnější potvory, měníte svou rasu, povolání, výstroj a výzbroj. Dostaňte se na desátou úroveň jako první! Pobijte dva tisíce orků! A draka! A všechny! Pořiďte se druhé ruce! A falešné trpaslicklé vousy! A povolení k dvojí rase a povolání!!! A když slíbite GM, že mu přestanete vykládat o charakteru své postavy dostanete LEVEL!!!

Suprózní hra, jen ta cena je přemrštěná. A pro některé pařany bohužel je k dostání jen v angličtině...


Vytvořeno: 22.03.2006.  Recenze hry: Saboteur Hodnocení:
Slušná oddychovka
Tato hra je celkem zábavná, hraje-li vás alespoň pět. Pravidla jsou ale dosti nedomyšlená a jejich český překlad nechává možnost dvojího výkladu u dost podstatných věcí. Na večírek s partou kamarádů ji mohu s klidným svědomím doporučit, hledáte-li ale lepší a tvárnější hru, zkuste raději Bang! - je sice složitější, ale mnohem, mnohem zábavnější.


Vytvořeno: 22.01.2006.  Recenze hry: Bang! Hodnocení:
Taktika v bangu
Tuto hru mohu jen doporučit. Souhlasím tu snad se všemi pozitivními ohlasy. S těmi, kteří tvrdí, že se vůbec nejedná o strategicky zajímavou hru souhlasit prostě nemohu. Hrát se dá s jakýmikoliv kartami, jde jen o to, aby si ostatní mysleli, že střílet do vás by prostě neměli. Ty strategicko taktické schopnosti uplatníte nejen moudrým plánovaním, co, kdy a na koho zahrát, co odhodit, co "sušit" atd. ale hlavně je to hra o diplomacii a bluffování. Vyhrát se dá s jakýmkoli pistolníkem s jakýmikoli kartami, záleží jen na Vašich vyjednávačských schopnostech. Hrajete-li dobře, vaše příští oběť Vás má za spojence i těsně před tím, než mu pošlete poslední kulku... A jste-li desperado se šerifem v konečném duelu, určitě jste si ho tam nepustili za barelem, na koni s plným počtem životů a hafem zelených karet, že ne?


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |