Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče taduOblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Aktivity 2 Ano Nemám a nechci koupit
Říše Snů Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele tadu je k dispozici celkem 2 recenzí.

Vytvořeno: 22.02.2006.  Recenze hry: Activity 2 Hodnocení:
sranda...
...tak by se dala definovat hlavní myšlenka této hry. Zvedne náladu i procvičí mozek. Vzácná kombinace.
Pokud hledáte hru, která by se hodila např. i pro ne příliš stmelné kolektivy, kde se lidé třeba ani moc neznají, je to to pravé. Je interaktivní a nikdo není sám za sebe. komunikace je zde velice důležitá a tím je to zkrátka společenská hra se vším všudy. Hádání slov, významu obrázků či pantomimy zaručují, že se nikdo nebude ani mimo svůj herní čas nudit, což si přiznejme u jiných her často děje...
Jediná kosmetická vada je, že ač je katriček se slovy mnoho, přeborníci v hraní již některé krkolomné formulace, které by nováčkovi ani nepřišly na mysl, odhanou z prvního gesta, náznaku či tahu.


Vytvořeno: 22.02.2006.  Recenze hry: Říše Snů Hodnocení:
Nápad ano, provedení nic moc...
Po dlouhém rozhodování podpořena některými hlasy jsem tuto hru zakoupila a musím říci, že mě zklamala.
Zkoušeli jsme jí hrát několikrát, abychom zjistili zda není problém v nás, ale asi není.
Nápad hry je celkem neotřelý, byl zde již vyřčen tak jen stručně - jde o pohyb po plánu do síní světů, kde je zadán úkol, jenž musíte splnit a tím si získat celý svět (jsou 4 světy). Pohyb protihráčů můžete znesnadňovat kartami vykládanými na plán, které sesíláte jako sny či hrůzy (podle toho zda hrajete za "dobro" či "zlo"). Kdo získá nejvíc světů, vítězí (existují i různé varianty této hlavní myšlenky).
Co hře velmi ubírá, jsou často nejednoznačné formulace v pravidlech i na kartičkách, které se dají vykládat různě a mnohým berou chuť do hry, když se musí dohadovat a domýšlet si. I přes rady a vysvětlování chyb na domovských stránkách výrobce je ve hře spousta "bílých míst".
Zadávané úkoly se od sebe mírou obtížnosti provedení velmi liší i v rámci jedné kategorie (lehčí-těžší úkoly) a k výhře tak velmi příspívá náhoda (máte zabít určitou bytost, ale to, kdy si ji vytáhnete z balíčku (jestli vůbec), dává výhodu soupeři, kterému např. stačí navštívít určitá pole na plánu)
Nevyvážená se mi zdá i ve vlastostech některých postav. Po pár hrách si člověk rychle zažije, jak nejrychleji postupovat k cíli, což vlastnosti některých postaviček velice usnadňují a ostatní by si bral jen sebevrah.
Designově je hra celkem příjemná, chytré je využití skleněných žetonů, v čemž ale tato hra není první.
Závěrem: Popravdě velice zajímavou ideu poněkud zastiňuje mnoho detailů, které dělají hru mírně chaotickou a nevyzrálou. Tak nám leží na skříni a k naší lítosti už vůbec nemáme chuť ji hrát.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |