Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče poutník

Rok narození: 1971
Telefon: 777 316621
Místo, kde hraje pravidelně: Královéhradecký kraj / Hradec Králové
Místo, kde hraje občas: Jihomoravský kraj / Blansko
 
Další informace: Bavím se hraním dobrých her, kde o vítězi rozhoduje strategie, méně náhoda. Rád se naučím nové hry.


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Abalone Ano Nemám a nechci koupit
Aktivity 2 Ano Nemám a nechci koupit
Alhambra Ano Nemám a nechci koupit
Atlantic Star Ano Nemám a nechci koupit
Bang! Ano Mám a nechci prodat
Bláznivá křižovatka Ano Nemám a nechci koupit
Bluff Ano Nemám a nechci koupit
Carcassonne - základní hra Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Hostince a katedrály (1. Rozšíření) Ano Nemám a nechci koupit
Carcassonne: Kupci a stavitelé (2. rozšíření) Ano Nemám a nechci koupit
Carcassonne: Lovci a sběrači Ano Nemám a nechci koupit
Cartagena Ano Nemám a nechci koupit
Cech zlodějů Ano Nemám a nechci koupit
Cink! Ano Nemám a nechci koupit
Citadela Ano Nemám a nechci koupit
Coloretto Ano Nemám a nechci koupit
Da Vinci Code Ano Nemám a nechci koupit
Dodge City Ano Nemám a nechci koupit
Dostihy a sázky Ano Nemám a nechci koupit
Dostihy a sázky II Ano Nemám a nechci koupit
Dvorana Děsu Ano Nemám a nechci koupit
Fazole Ano Nemám a nechci koupit
Tikal Ano Nemám ale chci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele poutník je k dispozici celkem 22 recenzí.

Vytvořeno: 03.02.2007.  Recenze hry: Abalone Hodnocení:
Výborná hra
Je to výborná hra tedy alespoň pro ty, kteří mají vůli trochu kombinovat. S bratrem ji hrajem děsně rádi, manželku k tomu pro změnu zase nepřemluvím. Chce to hrát několik partií, aby si člověk zapamatoval všechny fígle, jako třeba úskok s kuličkama stranou apod. Samozřejmě raději vyhraju, ale zde jsem rád i za porážku, protože si tu hru fakt užiji. Jediná nevýhoda je šestiboká krabice, která se blbě vejde do skříně.


Vytvořeno: 24.01.2007.  Recenze hry: Bláznivá křižovatka Hodnocení:
Kam se hrabe Sudoku
Zatí hru nemám, ale určitě si ji pořídím. Je velmi jednoduchá. Máte možnost si vybrat z mnoha různých postavení aut v garáži, přičemž musíte různým kombinačním popojížděním autíček dostat ven právě to červené, které jako na potvoru vůbec nejde. Je to i pro menší děcka, já to ale začal poprvé hrát o půlnoci, když jsem šel spát. Vydržel jsem u toho 4 hodiny. Měl jsem v ruce malé i velké zpracování hry a na velikosti záleží, požitek šoupání s autíčky je větší. Ne každého ale tato hra zaujme.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Finstere Flure Hodnocení:
Skvělá morbiďárna
Když jsem ji viděl hrát poprvé, byla to pecka. Teď už nadšení trošičku polevilo, ale zábava je to výborná, není nic lepšího, nežli příšeru nalákat na protivníka, nebo mu odsunout sloup... Graficky je hra slabší, mě moc nezaujala, ale vystihuje to dobře, oč jde. Zde nemusím vyhrávat, stačí mě opravdu nalákávat příšeru na protihráče.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Dostihy a sázky Hodnocení:
???
Před dvaceti lety bych dal 5 hvězdiček, ale už jsem asi vyrostl. Hrál jsem ji jednou letos na Silvestra a mám zas na pár let pokoj. Hra ale špatná nebyla, vtáhla do děje. Jsem zvědav, co za dvacet let budeme psát o dnešních hrách, pokud se ještě budou hrát.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Dostihy a sázky II Hodnocení:
hanba
Tak pokud mě opravdu hra zklamala, tak tato. Klasicky Dostihy jsem hrál už jak mrňous. Tady se snad vyřádí jen statistik co padne na kostce. Vyhozený prachy a zabitý čas.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Dodge City Hodnocení:
bang
Rozšíření Bangu mě nějak neoslovila. A není to tím, že mě pravidelně porážejí karty z pravého poledne. Tam ti s méně životy mají ještě šanci výrazně zasáhnout do hry. Zelené karty hru jen prodlužují, není nic horšího, než když si na začátku hry šerif na stůl vyloží spoustu takovýho smetí. Než se ostatní projeví, je zabarikádovaný. Postavy z rozšíření mě připadají o dost silnější a pokud hraje 8 hráčů, mám čas se jít nasvačit, než oběhne kolo. Základní bang je lepší. Navíc když se smíchají balíčky, každý pozná neohrané karty i hmatem.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Halli Galli Hodnocení:
cinkcinkcink
Jednoduchá a geniální. Levná. I pro malé děti. Sice zvoneček nezvoní a pokaždý se buší až praskají kosti, hraje to každý a všude. Snad nejjednodušší pravidla. Dohráváme po dojití karet na ruce i kupičku před sebou, pouze u posledních dvou se počítá, kdo má více karet na ruce.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: DaVinci Code Hodnocení:
da Vinci
Nic akčního, ale na přemýšlení. Něco jako logik a trochu ze začátku rozhoduje náhoda, ve více hráčích je znatelnější. Trvalo mě přes půl roku nežli jsme ji rozdělali, ale teď si to vynahrazujeme a lámeme kódy jako o život.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Coloretto Hodnocení:
chameleoni
Zase trochu jiný nápad, rád si hru zahraju, ale že bych učůrával blahem? Možná trochu menší děti. Na osvěžení a taktiku je ale fajn a někteří hráči na ni nedají dopustit.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Ohne Furcht und Adel, Citadels Hodnocení:
Parádní středověk
Hratelnost paráda, vtáhne do děje, cena nízká a i když není komunikativní, vždycky se překřikujem. Ve dvou nebo ve třech je úplně jiná, hrozně se zrychlí. A nejlépe jsem si zahrál za záporné postavy, kdy hráč sice nikdy nevyhraje, ale ten POCIT!!! Jen ty karty se rychle ničí, to je fakt. Hrát můžete skoro všude a vejde se do kapsy, není to žádná obludně velká krabice.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Cech zlodějů Hodnocení:
bezva zábava
Bezva zábava i když se někdy může přehrát, rychle se k ní vrátím. U první verze se mě více líbila grafika a hra se vešla do kapsy. Mám ji doma a šetřím ji jako sběratel. Hra je nejlepší, když se hraje poprvé a nevíte co soupeři na Vás mohou zahrát. Pravidla jsou stručná a jednoduchá, u nějakých karet se ale dohadujem, jak je správně zahrát. Je zde možnost, že každý hráč bude mít trochu jiný výklad karet. Při hře hodně hráčů už není takový spád a dost často se stává, že je konec aniž oběhne kolo a hráč si zahraje. Dle mého je hra nejlepší pro 6-7 hráčů, mohou hrát i malé děti.
Super hra za super cenu.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Cartagena Hodnocení:
piráti
Hra má docela spád a je u ní legrace. Má zase trochu jiný princip než ostatní hry. Cena je dobrá, ze zpracování taky nebolí oči. Hře není co vytknout, jen by měli u stolu hrát zhruba vyrovnaní hráči. Cartagena chytne a nikdy nehraju jen jednu hru.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Carcassonne: Handler und Baumeister Hodnocení:
přikláním se k paladinovi
Ztotožňuji se s paladinem. Rozšíření tuto hru velmi mění k lepšímu, ovšem za málo karet se platí hodně peněz. Jinak zde bylo vše řečeno.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Carcassonne: Lovci a sběrači Hodnocení:
???
Omlouvám se, že dávám tak nízké hodnocení, ale nazaujalo mě to. Je pravda, že je oproti modrému propracovanější, ale není možnost rozšíření (která jsou děsně drahá). Zelené Carcassonne jsem hrál jen párkrát a přišlo mě trochu nepřehledné. Rozšíření modrého Carcassonne má víc možností ovšem na úkor složitějších pravidel u nových karet.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Carcassonne: Die Erweiterung Hodnocení:
Nejslabší rozšíření
Tak nejdříve co mě vadí. Jiná barva kartiček, to je omyl od výrobce. Se šesti lidmi se hra už trochu táhne a je více o náhodě a diplomacii, proč budovat a neparazitovat, že? Cena za pár kartiček je vysoká.
Stavitel oproti prasátku je silný, ale to tak nevadí, spíše se mě zdá, že rozhodují města. Katedrála je za trest, dávám ji vždy do soupeřova města.
Carcassonne je dobrá hra, rozšíření ji vylepšují, ale toto je tak trochu rozpačitá vyjímka. Přesto jsem rád, že ho mám i když za krvavý prachy.
Shrnuto: hru to vylepší, ale rozšíření nic moc.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Carcassonne Hodnocení:
Carcassonne
Skvělá hra, po prvním zahrání už každý ví co a jak. Rozumná cena, pěkné a kvalitní provedení hracích polí. Pouze pro dva hra zas tak vhodná není. Buď oba staví, pak je to o náhodě na kartách, nebo jeden škodí (mé oblíbené). Prostě nouzovka. Dále mě zaujolo velké množství herních variant, rozšíření hru vylepšují, ovšem už za přemrštěnou cenu. Tato hra by neměla doma chybět.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Atlantic Star Hodnocení:
Parníčky
Hra je podle mě dost nedoceněná a mnoho lidí o ní ani neví. Já se nechám vždy chvíli ukecávat, než si ji zahraju, ale pak nemůžu přestat. Důvod je jednoduchý, vždy si hráč myslí, že něco šlo zahrát líp a chce to vyzkoušet. Nebudete ale určitě hrát celou noc nonstop, tak dobrá zas není. Značnou roli hraje taktika a trochu i náhoda jaké přijdou karty. Hra celkem vtáhne do děje a počítám, co by šlo jak zahrát, i když zrovna nejsem na tahu. Ve Vaší herní skříni by neměla chybět, pro menší děti to ovšem rozhodně není.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Alhambra Hodnocení:
Jak kdy
Hra má pár dobrých nápadů (4 různé měny, nikdy nevím, kdy se objeví mnou požadovaná budova na jaké měně...), ale zas takový terno to není. Občas ji hrajem a i se dobře pobavíme, někdy to je ale trochu nuda. Menší děcka celkem zaujme, že si mohou dokupovávat budovy, hradby a další jim už nic neříká. Hru rozhodně neodsuzuji, ale jsou i lepší.


Vytvořeno: 01.10.2006.  Recenze hry: Activity 2 Hodnocení:
Silvestr bez Aktivit nelze
Na Silvestra ji hrajeme už několik let a vždy se na ni moc těšíme. Ovšem během roku ji vytáhneme ze skříně jen vyjímečně. Hodí se i na návštěvu, kde se lidé chtějí a umějí aktivně bavit, herecká pantomima je občas jedinečná. Určitě ji vyzkoušejte, stojí to za to, každý týden ji ale hrát nebude nikdo.
Jediné nedostatky jsou v nesprávném bodovém ohodnocení některých slov, na tom jsem se shodl nezávisle s více lidma. A nehrajeme rým a řetěz. Velká krabice nevadí, většinou je potřeba mnohem víc místa na hru samotnou.


Vytvořeno: 30.09.2006.  Recenze hry: Bohnanza Hodnocení:
Fazolky?
Pokud se sejdou hráči, tak hratelná hra. Pokud je někdo, kdo chce za každou cenu vyhrát, lehce hru zkazí. Prvek obchodování, na kterém je hra založená, je fakt dobrý, ale to je tak všechno. Stane se, že Vám ty správný fazole prostě nepřijdou a hraje se téměř bez Vás. Někdy si ji zahraju, ale odvařenej z toho teda nejsem.
Ovšem pozor, pro menší děti to je parádní zábava, jsou nadšený z každé výměny karet. Takže nezavrhovat.


Vytvořeno: 30.09.2006.  Recenze hry: Bluff Hodnocení:
Není špatná
Bluff není špatná hra, ale dle mého, je klasický Macháček lepší a jednodušší. Název hry je vypovídající, o co tu vlastně jde. I když má hráč pech, tak si pěkně může zahrát. Oproti Macháčkovi má zase spád. Moc ji nehraju, ale je dobrá.


Vytvořeno: 30.09.2006.  Recenze hry: Bang! Hodnocení:
Bang
Bang hrajeme stále, ačkoliv máme velké množství i jiných her. Neobehrál se za dva roky a stovky partií. Je levný, vejde se do kapsy, pochopí ho i malé děti (i když tam hra tak profesionála neuspokojí) a je velmi komunikativní a zábavná. Nevýhoda je, že pokud někdo zemře na začátku, může se docela načekat, než-li si zase zahraje. Dá se hrát téměř všude. A bez rozšíření má spád. U nás patří mezi nejlepší hry, opravdu doporučuji.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |