Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Eva M.

Rok narození: 1964
Místo, kde hraje pravidelně: Praha / Praha 11
Místo, kde hraje občas: Královéhradecký kraj / Rychnov nad Kněžnou


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Carcassonne - základní hra Ano Nemám ale chci koupit
Carcassonne: Lovci a sběrači Ano Mám a nechci prodat
Carcassonne: Objevitelé Ano Nemám ale chci koupit
Dostihy a sázky Ano Mám a nechci prodat
Osadníci Atlantis Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu: Námořníci (rozšíření hry) Ano Nemám ale chci koupit
Osadníci z Katanu: Rozšíření Města a rytíři Ano Mám a nechci prodat
Osadníci z Katanu: Rozšíření pro 5-6 hráčů Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Eva M. je k dispozici celkem 2 recenzí.

Vytvořeno: 26.10.2007.  Recenze hry: Carcassonne: Lovci a sběrači Hodnocení:
Monument + rozšíření
Připojuju se ke skvělému vysvětlení hráče 2vkjmch ze dne 04.12.2005 ohledně karty "Monument". Naprosto s ním souhlasím! Ukrást někomu louku pomocí monumentu není vůbec lehké! Pokud monument neobsadím, je k ničemu a ve hře ta kartička figuruje jako každý jiný kus louky s tygrem a kus lesa. Ale když chci monument obsadit, platí tam stejná pravidla jako při obsazování kterékoliv jiné louky. Tzn. nemůžu ho připojit k již obsazené louce, obsadit monument a tím ji ukrást - protože na louku s nějakým panáčkem už prostě nemůžu položit dalšího panáčka. Stejně tak jako do již obsazeného lesa nemůžu přidat další díl lesa a obsadit ho panáčkem atd. Pokud chci pomocí monumentu "ukrást" někomu louku, musím "monumentální" louku nejdříve obsadit a TEPRVE POTOM se snažit tu svou louku s monumentem připojit k nějaké již existující louce. Tomu se ovšem protihráči zuřivě brání a staví mi do cesty překážky, řeky, lesy atd.
Sháněla jsem též rozšíření Šaman a zvěd a podařilo se mi jej sehnat od jednoho nadšence z webu carcassonne.cz , který hraje jen "základní" carcassonny a jejich rozšíření, takže toto rozšíření zeleného mu zbylo. Poslal mi jej za pár korun poštou :-) Takže kdo sháníte rozšíření nebo další informace, zaregistrujte se tam. Scházejí se tam nadšení hráči carcassonnu :-) Je to prima pro výměnu informací, vyjasnění pravidel atd.
PS: Nejsem provozovatelem carcassonne.cz a snad se nejedná o konkurenci pro hrajeme.cz , tak doufám, že je přípustné sem dát tuto informaci? Pokud to vadí, smažte to :-)
Přeju příjemnou zábavu všem!


Vytvořeno: 26.10.2007.  Recenze hry: Carcassonne: Lovci a sběrači Hodnocení:
Skvělá hra!
Zelený Carcassonne Lovci a sběrači? Skvělá hra, doporučuju všem! Vozíme ji s sebou všude, hrajeme ji v restauracích, na výletech :-) Na první pohled se zdá jednoduchá, ale jak ji hrajeme déle, našli jsme spousty způsobů, jak si škodit nebo si naopak pomoct. Samozřejmě průběh hry závisí i na náhodě, ale především na tom, jak o hře přemýšlíte, jakou taktiku zvolíte, zda jste schopni uvažovat dopředu a jak moc. Líbí se nám to natolik, že jsme se rozhodli koupit si ještě jednu krabici a když nás bude hrát víc, tak dáme dohromady oboje kartičky, abychom mohli hrát déle ;-)

Máme moc rádi i Osadníky a jejich rozšíření, ale ty můžeme hrát jen doma v klidu, když je víc času a větší prostor. Kdežto Carcassonne se dá hrát skoro kdekoliv, je snadno přenosný, netrávíme čas před zahájením hry tím, že bychom stavěli plán atd.

Fakt vřele doporučuju!


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |