Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče cyklikOblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Carcassonne - základní hra Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele cyklik je k dispozici celkem 2 recenzí.

Vytvořeno: 28.02.2008.  Recenze hry: Lascaux Hodnocení:
Hra pro každého
Když jsem otevřel krabici, tak jsem byl v úžasu z nádherných herních kamínků a s nedočkavostí jsem se pustil do studia pravidel. Chvíli mi dalo než jsem se zorientoval v návodu, ale po první hře podle obrázku v návodu jsem ji hravě pochopil. Hra je překvapivě jednoduchá a zvládnou ji i malé děti. Pro dospěláky se dá udělat strategičtější varianta, že každý si schová své kamínky a pak už jde jen o to jak kdo dokáže blafovat. Tato hra je především pro rozené sázkaře a stratégy. Vřele vám doporučuji si ji zahrát, určitě vás chytne.


Vytvořeno: 11.02.2004.  Recenze hry: Carcassonne Hodnocení:
Zkuste to a uvidite.
Chtěl jsem také přispět na tuto stránku recenzí, ale skoro většina již byla zde zmíněna. Jsem již vášnivý hráč této hry a hraji jí téměř každý den a zkusím to vše shrnout z mého pohledu do několika bodů.
1. Je to celkově úžasná hra, neboť jsem donedávna vyrůstal na dostihách a šachách, až do té doby něž jsme objevil Carcassonne. Nepochybně existuje spousta dalších kvalitních her, stačí se jen podívat na žebříček top 5 od Albi.
2. Hra má jednoduchá pravidla a rychle se do ní vžijete. Autora trkl originální nápad, který dovedl do zdárného konce. Po přidání dalších rozšíření hra mění charakter a začíná být napínavější a zajímavější.
3. Co se týče grafického zpracováni – je taktéž výborné. Ale chybí mi tu více kartiček s vícero kombinacemi. Mám obě dvě rozšíření a kreslil jsem si a přišel jsem na skoro dalších 50 možných druhů kartiček a právě některé z nich mi ve hře chybí.
4. Pro pár odehraných hrách jsem si uvědomil, že je zde velký podíl náhody, a tak jsem pro jednoduché změny základních pravidel, aby se tento podíl zmenšil. Hra je pak strategičtější.
5. A na závěr kritika, kterou zde neustále čtete. CHYBÍ MI NA NAŠEM TRHU DALŠÍ VYDANÁ ROZŠÍŘENÍ! Alespoň aby byla konečně v prodeji řeka. S králem, jako nedávnou novinkou, příliš nepočítám.
Shrnuto a podtrženo: Hru doporučuji všem co si rádi hrají a mají rádi logiku. A doufejme v blízký prodej dalších rozšíření. Přeji příjemný prožitek ze hry.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |