Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče wojtyzOblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Vládci podzemí Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele wojtyz je k dispozici celkem 1 recenzí.

Vytvořeno: 27.02.2010.  Recenze hry: Bug Bluff Hodnocení:
Nenáročná, ale vynikající hra s možností spestření
Při rozbalení krabičky na vás vykoukne celkem 64 krásně ilustrovaných karet s obrázky různých druhů zvířat a návod ke hře, ze kterého budete nejspíše nejčastěji používat zadní stranu, na které jsou popsány názvy zvířat (například smrdutá ploštice a šváb se ze začátku mohou plést.)

Hru jsem prvně zkoušel hrát s přítelkyní ve dvou a musím se přiznat, že mě v duchu trápil nepříjemný pocit, že se přítelkyni snažím naučit, jakým způsobem mi správně lhát :D Pro tento případ tedy hru blafuj rozhodně nedoporučuji. Pravá zábava však začne, pokud hru začnete hrát s více přáteli najednou, přičemž platí pravidlo - čím více lidí, tím lépe. Hru lidem vysvětlíte během necelých dvou minut, je jednoduchá a pokud si ji určitým způsobem přikořeníte, dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu.

PÁR TIPŮ, JAK ZE HRY VYTÁHNOUT MAXIMUM:

1. Dle mého názoru je rozumné ignorovat pravidlo možnosti poslání kartičky dalšímu člověku - je to naprosto zbytečné a hru to jen zdržuje.

2. Pokud vám vadí, že ve hře nemůže nikdo vyhrát, jednoduše si pozměňte pravidla. Pokud protihráč uhodne zda lžete nebo ne, kartu si nenechte vy ale pošlete ji jemu. Pokud neuhodne, ponechte si ji. Tím dosáhnete toho, že kdo má první tři karty od jednoho druhu, vyhrál.

3. Tento bod je asi nejdůležitější. Díky jednoduchosti se dá hra blafuj hrát i pod vlivem alkoholu, což je díky jejím pravidlům nesmírná výhoda. Proč? Protože člověk, který prohraje, může "za odměnu" dostat panáka, popřípadě obrovský škopek vína, který musí na ex vypít. Při této variantě hry doporučuji počet karet potřebný k prohře snížit na dvě, aby měla hra rychlejší spád. Rovněž doporučuji, aby si hráči kteří neprohráli ponechali své karty i po konci kola. Člověk který poslední pil tak bude mít více času na regeneraci a téměř tím eliminujete riziko toho, že špatný hráč bude pít několikrát po sobě.

V jednoduchosti je síla a hlavně kvůli tomu je hra blafuj tak dobrá, jak je. Dávám jí celých pět hvězd díky tomu, kolik akcí už spestřila a kolik zábavy jsem si díky ní užil. Doporučuji!!!


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |