Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče naemoOblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
Hej! To je moje ryba! Ano Nemám a nechci koupit
Osadníci z Katanu Ano Nemám a nechci koupit


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele naemo je k dispozici celkem 3 recenzí.

Vytvořeno: 25.03.2008.  Recenze hry: Schildkrötenrennen Hodnocení:
Spěchej pomalu :-)
Chcete-li se pobavit s přáteli s nesložitou, ale za to velmi chytlavou hrou, tak jsou Želví závody to pravé, co hledáte. Želví závody mají jednu skvělou vlastnost, jedná se o hru, kde můžete velmi vesele škodit všem okolo (na oko i sobě) a zároveň je toto vaše škodění zcela anonymní, neboť nikdo neví kdo má jakou barvičku želvy. Ačkoliv herní plán je poměrně malý a pravidla jsou velmi jednoduchá, lze při jejím hraní vymyslet velké množství strategií. Samotná délka jedné hry je velmi neurčitá, lze dohrád během tří minut, ale můžete se svými želvičkami zápolit klidně dvacet minut. Velmi se mi líbí možnost blufování. Hledá-li někdo veselou hru, která neomrzí po pár partiích, kterou bude moci stejně dobře hrát s dětmi i dospělými, jsou Želví závody správná volba!!

PS: vhodné i pro vegetariány :-)


Vytvořeno: 22.03.2008.  Recenze hry: Packeis am Pol Hodnocení:
Super hra na krádkodobý relax
Moc pěkná a povedená hra. Pravidla jsou jednoduchá, vhodné i pro děti, moc pěkné grafické provedení. Herní plán umožňuje širokou variabilitu a proto může být každá hra jiná. Nevýhodou je, že v ní můžete upadnout do stereotypu a přestane bavit. Osobně bych ji přirovnal k hezčí veselejší dámě, kdy dáma nemá onu variabilitu herního plánu. Vzhledem k délce hry, trochu nepoměrně delší příprava herního plánu... (hra 20 minut/plán 5 minut)


Vytvořeno: 22.03.2008.  Recenze hry: Osadníci z Katanu Hodnocení:
Váháte-li, tak určitě kupte
Osadníci z Katanu, byla první stolní hra kterou jsem si před lety koupil a je jedna z mála, ke které se velmi rád vracím. Původně jsem si asi jako většina lidí, co se stolními hrami začíná, pokládal otázku, zda to za ty peníze stojí... Odpověď je: STOJÍ!!!!!
Obzvláště si myslím, že osadníci jsou jednou z her, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro staré hráče. Pravidla jsou vyvážená, nejsou triviální, ale ani moc složitá a umožňují velkou variaci strategií.
Přesto jsou zde některé možné nevýhody: Za prvé základní verzi nemohou hrát dva... Ano je rozšíření, které to umožňuje, ale přesto mi to trochu vadí. Dále pak mi dnes vadí nové provedení, kde jsou domečky a cesty plastové... Původní dřevěná verze je o moc hezčí. A s tím souvisí i další problém, Albi pro starší dřevěné verze již nevyrábí rozšíření.
Přesto koupi této hry vřele doporučuji :-)


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |