Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen      Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Profil hráče Rybka

Místo, kde hraje pravidelně: Olomoucký kraj / Olomouc


Oblíbené hry hráče

Název hryHraji rádK dispoziciMoje hodnocení
6 bere! Ano Mám a nechci prodat
Didi Dotter Ano Nemám a nechci koupit
Dostihy a sázky Ne Mám a nechci prodat
Fazole Ano Nemám a nechci koupit
If Wishes Were Fishes Ano Nemám a nechci koupit
Jambo Ano Nemám a nechci koupit
Labyrinth mini Ano Mám a nechci prodat
Le Havre Ano Nemám a nechci koupit
Sabotér Ano Mám a nechci prodat
Švábí salát Ano Mám a nechci prodat
Trans Europa Ano Mám a nechci prodat


Oblíbené kategorie her hráče

moderní společenské hry válečné figurkové hry
abstraktní hry hry na hrdiny (RPG)
standardní karetní hry počítačové hry
sběratelské karetní hry


Recenze uživatele

 Od uživatele Rybka je k dispozici celkem 1 recenzí.

Vytvořeno: 22.02.2010.  Recenze hry: Age of Mythology Hodnocení:
Mytologické příšerky
Ještě jsem nenapsala žádnou recenzi ke hře, tak jsem se rozhodla, že taky trošku přispěji. Zvlášť když si zdejší recenze velmi ráda čtu než koupíme nějakou hru. AoM byla naše 1. extra hra, která nás do světa deskovek doslova vtáhla. Koupili jsme ji před pár lety tehdy 11ti letému synovi, kterého v té době mytologie dost zajímala. Ani cena nás neodradila, v krabici je totiž obrovská spousta nádherného materiálu. Spousta figurek, karet, kartiček, kostiček, hrací desky. První hra nám ovšem zabrala asi 7 hodin, než jsme se vším prokousali. Velká nevýhoda je ovšem, že veškerý text na kartách i jinde je v angličtině. Syn mi překládal a po několika hrách si to člověk zapamatuje, takže později už to nevadí. Další mínus ale bylo, že výrobce(či kdo) sice přidal česká pravidla, ale z 15 stránek pravidel v AJ je zhustil na 7 stránek v češtině- text je tak drobný, že se nedá ani číst. Museli jsme si je přepsat a vytisknout.
Samotný herní systém je dobrý, musíte plánovat, často ale nevíte co dřív – najmout bojové jednotky, stavět budovy, či snad zaútočit na spoluhráče a o něco ho připravit…Právě ty boje se nám ale líbí z celé hry nejméně, vadí nám naprostá náhoda a že kvůli tomu může hráč se slabou jednotkou klidně rozprášit soupeřovu skvělou jednotku. Takže se bojům spíš vyhýbáme.
Výhodami hry je pokaždé trochu jiná strategie, protože si vylosujete 1 ze 3 různých národů, chodí vám různé karty a vyberete si zda se soustředíte na budování armády či města aj. Cílem hry je získat co nejvíce vítězných bodů v podobě červených kostiček.
Skvělá je též grafika a zpracování a množství materiálu. Akorát v krabici nejsou žádné sáčky ani oddíly na tu spoustu komponent, tak jsme si museli vypomoct sami nějakými krabičkami.
Po této hře se naše malá sbírka her rozrostla o další výborné hry, takže AoM už nehrajeme tak často. Jinak ale doporučuji.


Zpět na předešlou stránku

 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |